Video - Nákladní vlak ČD Cargo projíždí stanicí Pardubice hl.n. (České dráhy as)


Videa Nissan S-Cargo Nákladní vlak ČD Cargo projíždí stanicí Pardubice hl.n. (České dráhy as)Nákladní vlak ČD Cargo projíždí stanicí Pardubice hl.n. (České dráhy as)

Společnost ČD Cargo, as, vznikla 1. prosince 2007 vkladem části podniku ČD, as Jsme největší český železniční dopravce. Nabízíme přepravu široké škály zboží od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby. Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu dle rozmanitých požadavků našich klientů. Strategickým cílem společnosti ČD Cargo, as, je zachovat si vedoucí pozici na trhu železniční nákladní dopravy v České republice a ve středoevropském regionu a současně být efektivní zákaznicky orientovanou společností. Výsledkem působení společnosti je maximalizovat hospodářský výsledek prostřednictvím aktivního obchodního zajištění stávajících i nových zakázek v nákladní dopravě a zároveň optimalizovat náklady na zajištění dopravního provozu i chodu celé společnosti. S ročním objemem přepravy zboží přibližně 86 mil. tun patříme mezi pět největších železničních dopravců v rámci členských zemí EU. Poskytujeme služby zákazníkům na přibližně 1100 místech České republiky a prostřednictvím dceřiných společností i po celé Evropě. Naše tržby z nákladní dopravy dosahují více než 17 mld. Kč. K zajištění provozu nákladních vlaků má ČD Cargo, as, k dispozici více než 900 lokomotiv -- elektrických i motorových. Své zboží mohou zákazníci naložit do cca 25 tisíc vozů různých řad. Vozidlový park je oblastí, na kterou je zaměřena investiční činnost.

čd, kargo, cargo, automobiles, engine, high speed, apologize, prague, train, railway, class, school, trains, railroad, station, truck, airplanes, steam, express, diesel, locomotive, railways, japan, line, racing, east, gauge, musical, extreme sports, avia

Model

Videa

Délka: 49 sekund
Autor: HaTom009
Shlédnutí: 955 x
Hodnocení: 5.0 / 5   (3 x)