Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Ztráta výkonu nad 4000 otáček

3 let, 4 měsíců

Ahoj, zničeho nic se teď setkávám s tím, že při jízdě na plný plyn ztratím výkon někdy u 4000 otáček, dřív jsem točil do 6000 a pořád to bylo živý. :) Koukal jsem na stav víčka rozdělovače a palce a ty vypadaly v pořádku, taktéž jsem měřil kabely... Před rokem jsem měnil lambda sondu kvůli zkratu, vyměnil jsem ji za Delphi, tak si říkám, že by měla vydržet víc jak rok a jen tak na blind kupovat novou se mi moc nechce... Ještě si říkám, jestli nemůže být problém s vytahaným rozvodovým řetězem... motor mám GA16SR, Díky za radu :)

Model: Nissan 100NX B13U

Manuály: 1x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty


Odpověď +1   1 : 0

3 let, 4 měsíců
NO_HITS

buď je to váha, zkus si půjčit od někoho druhou a vyzkoušet, pokud to nepomůže tak to bude asi stejný jak u mě - vytahaný rozvody


Komentáře (2)

Přidat komentář


  Rado4077, 3 let, 4 měsíců

Presne tohle mi delala Primera. Delalo mi jakoby pri 5000 byl omezovac. Zkus jinou vahu vzduchu. Dle meho nazoru je to na 99%.


  , 3 let, 4 měsíců

Tak jsem měl váhu vzduchu vyndanou, vyčistil jsem ji lihem a problém vyřešen, na těch drátkách byl nános bordelu :) díky za rady :)


Další otázky - 100NX B13U / Autoservis Vložit otázku

Chcipa za studena Ahoj, mam 2l GTI / 105Kw ... popis problemu: Prijdu k autu, nastartuju vse OK. Rozjedu se, zmacku spojdu pustim plyn a otacky klesnou na 0 a auti chcipne. Kopnu tam 2, znova za jizdy nastartuju, rozjedu to dejme tomu na 50km/h zmacknu spojku a znova to spadne na 0. Zas nastartuju a kdyz uz se mali......