Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Závada motoru

3 let, 9 měsíců

Dobrý den,mám problém s Nissan Serena 1,6 16v..Když nastartuji tak motor nazkočí,ale při sešlápnutí plynu..motor zhasne,a následně již nejde nastartovat..Zkoušel jsem svíčky,zdá háží jiskru,jestli jde palivo ..a stále nevím čím by to mohlo být..Prosím potřeboval bych poradit s pozdravem David Linka.

Model: Nissan Serena

Manuály: 4x Manuály servisní


Odpověď +1   1 : 0

3 let, 9 měsíců
cicinek

Nejprve by to chtělo vědět jestli motor šlapal a stalo se to z ničeho nic nebo jestli motor oživuješ. Viděl bych, ale nejspíš problém v palivu. Buďto špatný benzín nebo někde něco ucpaný (filtry, vstřiky...).Hlavně pokud si lil etanol, může být hlavně problém tady..

Pokud je vše v pořádku, i elektroinstalace (svíčky, kabely) Může být špatný předstih, ale pokud ten motor šlapal, tady by problém být neměl.


Odpověď 0

3 let, 9 měsíců
NO_HITS

váha, palivo a nebo imobilizér, to jsou moje tipy


Komentáře (1)

Přidat komentář


  Romik, 3 let, 9 měsíců

vaha vzduchu muze bejt KO


Další otázky - Serena / Autoservis Vložit otázku

Topení Nissan serena 2.3D Zdravím mám problém s topením pod zadní lavicí u sereni které ne a ne topit.Odvzdušněno vodu tlačí trubky k topení se prohřejí ale radiator už ne.

nissan serena mám nissan serena 1,6 benzín 71kw rv.12.2000. sundali se vačky a potřebuju vědět jak je dát zpátky. jestli tam jsou aretační body, nebo jestli se seřizují podle klínků a jak mají být klínky ? vodorovně k sobě nebo svisle nahoru nebo dolů? děkuji.

rozdělovač Na voze Nissan Serena 1,6 benzín se mi rozbil rozdělovač. Je na něm kód T2T541717529, ale sehnal jsem jen rozdělovač s kódem T2T541714818. Dal by se také použít?