Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

spojka+brzdy 350Z

2 let, 24 dnů
Pajik

Dobrý den,

nedávno jsem zakoupil ojetý 350Z. Už při koupi jsem zaznamenal, že spolka jde velice ostře(na cca 1cm poluhy pedálu je od plně vyšlápnutá po plné sepnutí). To mi dělá probmély s rozjezdy. Při koupi mi trvdili, že to je nejspíš sportovní verze... je takové chování spojky u tohoto auta normální?

Další dotaz je na brzdy: Zdá se mi, že auto brzdí až po velmi výrazném stisknutí pedálu hrubší silou :) což navozuje dojem, že se autu vůbec brzdit nechce. Četl jsem, že brzdy u těhle aut jsou tuhé, ale do jaké míry?

Jezdím poměrně dost i auta střídám, proto mě překvapilo, že s tímhle autem se znovu učím řídit. Děkuji za odpověď.

Pěkný den,

Pavel

Model: Nissan 350Z (Z33) Coupe

Manuály: 1x Manuály uživatelské, 9x Manuály servisní


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - 350Z (Z33) / Autoservis Vložit otázku

350Z ECU - načtení hodnot, jaké se dají? Zdravím, potřeboval bych poradit jestli je možné z ECU 350Z načíst poslední hodnoty z chodu motoru, popř maximální hodnoty teploty vody, oleje a otáček? Porsche to např má, že se z ECU dá vytáhnout v podstatě historie vozu jak a co s ním bylo děláno - kvůli záruce na vůz. Víte o někom kdo b......

Kupovani 350Z Zdravým, hledám někoho kdo by mi pomohl vybrat 350Z a tomuto autu rozumí, popřípadě za nějakou odměnu se na vybraný kousek jel se mnou podívat. Našel by se tu někdo takový? Prosím o nějaký kontakt. Děkuji předem ,-)

Rádio Originál rádio Bosse. Z 350. Jak potvrdit kód rádia.