Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

rozdělovač

5 let, 16 dnů

Na voze Nissan Serena 1,6 benzín se mi rozbil rozdělovač. Je na něm kód T2T541717529, ale sehnal jsem jen rozdělovač s kódem T2T541714818. Dal by se také použít?

Model: Nissan Serena

Manuály: 4x Manuály servisní


Odpověď 0

4 let, 3 měsíců
NO_HITS

Tuším že serena 1.6 má motor GA16DE a má komponenty shodné s almerou, pro jistotu se ale poptejte uživatele Jagy - ten má větší přehled. Pokud jsou stejné, kontaktujte pana Jekla - japanvrak@seznam.cz


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - Serena / Autoservis Vložit otázku

Topení Nissan serena 2.3D Zdravím mám problém s topením pod zadní lavicí u sereni které ne a ne topit.Odvzdušněno vodu tlačí trubky k topení se prohřejí ale radiator už ne.

Závada motoru Dobrý den,mám problém s Nissan Serena 1,6 16v..Když nastartuji tak motor nazkočí,ale při sešlápnutí plynu..motor zhasne,a následně již nejde nastartovat..Zkoušel jsem svíčky,zdá háží jiskru,jestli jde palivo ..a stále nevím čím by to mohlo být..Prosím potřeboval bych poradit s pozdravem David Linka......

nissan serena mám nissan serena 1,6 benzín 71kw rv.12.2000. sundali se vačky a potřebuju vědět jak je dát zpátky. jestli tam jsou aretační body, nebo jestli se seřizují podle klínků a jak mají být klínky ? vodorovně k sobě nebo svisle nahoru nebo dolů? děkuji.