Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Note kontrolka airbag,ovladanie volantu.

2 let, 6 měsíců
pecinko

Zdravim!potreboval by som poradit:menil som riadenie po pokodeni za ine,ked som skusal tocit volantom dolava a doprava,puklo nieco vo volante a od vtedy nefunguje ovladanie volantu a blika kontrolka airbagu.za rady vopred dakujem!

Model: Nissan Note I E11

Manuály: 2x Manuály uživatelské, 1x Manuály servisní, 6x Katalogy a prospekty, 5x Ostatní


Odpověď 0

1 let, 11 měsíců
chrener

roztrhol sa ti slimák (navinutý kábel do špirály) na tyči riadenia ktorý prepája tlačítka volantu a airbag... Bal si ho zle nastavený a otáčaním si ho roztrhol... je to tenučký viacdráhový vodivý pásik...

vmeniť za nové...


Komentáře (3)

Přidat komentář


  cooura, 2 let, 5 měsíců

mam stejní problém s x-trailem měnil jsem spojku mel jsem odpojení řízení na napravě ale nevím jestli tam něco nekde prasklo ?


  zedkar, 2 let, 4 měsíců

Poškodil se snímač otáček volantu. Nedá se opravit, jen vyměnit za nový nebo starší dobrý.


  Michal, 1 let, 11 měsíců

U toho Note - když se to skládalo, dal se kroužek airbagu (smotaných X drátů ve flexkabelu) do špatné polohy a jak se pak za volant zabralo tak se roztrhnul -> nejlépe vrakoviště a vyměnit - pozor však na správnou polohu při skládání aby se situace neopakovala :)


Další otázky - Note / Autoservis Vložit otázku

Zadní stěrač Když pustím poprvé zadní stěrač tak funguje. Po vypnutí nejde zase zapnout, zapne se třeba až za 1 minutu. Navíc když funguje tak se zastavuje v různých polohách.

Vytrhlé silenbloky z přední nápravnice Nissan Note 1.4. benzín najeto 110000km. Bouchání do volantu. Zjišteny vyrvané silenbloky z přední nápravnice. Nissan samosatané silenbloky nenabízí a jen celou nápravnici za více jak 11000kč. Mechanik neviděl ještě auto při tolika km že by tohle mělo vyrvané.Má někdo zkušenost neb radu co s tím? Kv......

Zablokované páté dveře Vlastním Nissan Note r.v. 2009 a přestaly mi reagovat páté dveře na dálkové ovládání. Nemám k elektrickému zapojení dveří schéma. Zkoumal jsem kabely v ohybu u dveří, ale žádnou mechanickou závadu(přerušené kabely) jsem neidentifikoval. Možná by stačilo schéma elektr. zapojení pátých dveří. Děkuji.

Svítí oranžová kontrolka motoru a nejde nastartovat Po ujetí cca 250ti kilometrů jsem vypnul motor a asi po hodině jsem chtěl opět nastartovat, ale motor nenaskočil. Pouze se rozsvítila oranžová kontrolka diagnostiky motoru. Bez jakéhokoliv příznaku nebo varování. Prosím o radu. Dík Luboš.

problémy s zamykáním Potřeboval bych poradit ohledně zamykání. Klíčem jde auto odmykat normálné. Pokud použiji dálkové ovládání, tak se někdy nezamknou dvěře u řidiče a v poslední době se nezamykají dveře u spolujezdce. Chyba v baterkách do ovladače není.

barva kde najdu jaka je barva MG54

barva kde najdu jaka je barva MG54

ztráta výkonu při akceleraci Ahoj prosím o případnou radu. Mám Note 1.4 (motor CR14DE) a při akceleraci mi při cca 2600-3000 ot/min motor trochu ztratí výkon, je přidušený. Potom po překonání těchto otáček jede normálně. Znatelnější je to při vyšší zátěži a prudší akceleraci. Při pozvolné akceleraci to není poznat (neočekávám ......

Problémy s řazením Note Dobrý den, mám problémy s řazením. Problémy se vyskytují nahodile, vetšinou po ujetí cca 20km, zejména při vyřazení na neutral a poté opětovném zařazení rychlosti (křižovatky), zejmény dvojky, trojky. Poté problém přetrvává, řazení jde ztuha nebo vůbec. Při vypnutí motoru lze řadit bez problému a p......

Kontrolka opotřebení brzd.destiček Zdravím všechny, jen prosím zda někdo nevíte, jestli u modelu NOTE 1,6 r.v.2008 je ve výbavě kontrolka opotřebení brzd.destiček. Děkuji. E.