Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

nissan serena

4 let, 10 měsíců
šutr

mám nissan serena 1,6 benzín 71kw rv.12.2000. sundali se vačky a potřebuju vědět jak je dát zpátky. jestli tam jsou aretační body, nebo jestli se seřizují podle klínků a jak mají být klínky ? vodorovně k sobě nebo svisle nahoru nebo dolů? děkuji.

Model: Nissan Serena

Manuály: 4x Manuály servisní


Odpověď 0

4 let, 10 měsíců
chrener

Tak typujem že tam máš motor GA16DE tak ak nieje na fóre v sekcii Oprávarenské a servisné manuály manuál na serenu tak si stiahni manuál na Primeru P11 kde bol rovnaký motor a pozri sa na to ako to má byť. Vačky a aj časovanie... Určite ti pomôžu aj uťah. momenty...


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - Serena / Autoservis Vložit otázku

Topení Nissan serena 2.3D Zdravím mám problém s topením pod zadní lavicí u sereni které ne a ne topit.Odvzdušněno vodu tlačí trubky k topení se prohřejí ale radiator už ne.

Závada motoru Dobrý den,mám problém s Nissan Serena 1,6 16v..Když nastartuji tak motor nazkočí,ale při sešlápnutí plynu..motor zhasne,a následně již nejde nastartovat..Zkoušel jsem svíčky,zdá háží jiskru,jestli jde palivo ..a stále nevím čím by to mohlo být..Prosím potřeboval bych poradit s pozdravem David Linka......

rozdělovač Na voze Nissan Serena 1,6 benzín se mi rozbil rozdělovač. Je na něm kód T2T541717529, ale sehnal jsem jen rozdělovač s kódem T2T541714818. Dal by se také použít?