Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

Eko daň při likvidaci

1 let, 8 měsíců
jara

Platí se Eko daň při likvidaci vozidla nebyla- li ještě placena? Primera P10, r.v.1995.

Model: Nissan Primera P10

Manuály: 15x Manuály uživatelské, 16x Manuály servisní

1995 Primera P10

1 otázek

Palivo benzín. 4-rychlostní Manuální převodovka.


Komentáře (5)

Přidat komentář


  NO_HITS, 1 let, 8 měsíců

Spíš bych řekl že se platí až když jdeš vozidlo odhlásit na registru vozidel


  pjirasek, 1 let, 8 měsíců

Eko daň se platí pouze při prvním převodu či prvním přihlášení v republice (dovezené auto). Od daně jsou osvobozeny invalidé. Při likvidaci vozidla ztrácí eko daň smysl, je určena právě proto, aby stará vozidla byla zlikvidována.


  NO_HITS, 1 let, 8 měsíců

nevím jak je to letos ale bývalo to tak, že platil buď následující kupující nebo dosavadní majitel při přepisu , vzhledem k tomu, že při likvidaci další majitel není, je tento povinnej poplatek na podporu výkupu a využití autovraků na něm ... ale ruku do ohně za to samozřejmě nedám


  djmicho, 1 let, 8 měsíců

Trošku to zestručníme, pokud je pán majitel tak nezaplatí nic.. Pokud majitel není a musí to na sebe prvně napsat (jinak to neodhlásí pokud není veden jako majitel) tak eko zaplatí. Snad je to dost srozumitelne.


  jara, 1 let, 8 měsíců

Ok jsem původní majitel a jelikož je asi auto neprodejné částečně díky té dani, tak půjde k likvidaci a šlo mi o to zda se daň platí při likvidaci a zrušení registrace. Jnáč díky za odpovědi.


Další otázky - Primera / Právní poradna Vložit otázku

Nejde cd přehrávač, přehrávač nevysune cd disk po zm Dobrý den potřeboval bych poradit s CD přehrávačem, nepřehrává, nejde zasunout ani vysunout CD disk, přehrávač sice bzučí, ale nic se neděje. Dá se to nějak opravit. Rádio funguje. Děkuji za radu.

skrytá vada dobrý den.koupil jsem auto a po 2 měsících a po ujetí 1000 km. jsem v autorizovaném servisu zjistil že je voda v motoru který je prakticky na odpis nebo oprava hrozně drahá.chtělbych se zeptat jak dlouho mám nato abych odstoupil od smlouvy kvuli skryté vadě jelikož tato vada musela bíti už před koup......