Inzerce / Bazar - InzerátOstatní - prodej  =>  TRIPPLING – jakékoliv auto Trippling ..


Prověření historie vozidla (klubová sleva 100 Kč) ... VIN:
2016-10-03 (23 dní)

TRIPPLING – jakékoliv auto

Trippling je navrhnutý jako přídavný modul, pomocí kterého je umožněná funkce „trojbloku“ směrových světel (blinkrů) při krátkém vychýlení páčky směrovek do požadovaného směru pro starší modely vozidel, v kterých tato funkce ještě není. Výhoda modulu spočívá v jednoduché montáži a to zapojením k páčce směrovek.

Cena je 500 Kč a poštovné je zdarma

Platba na účet, nebo je možné osobní převzetí na trase: Třebíč-Brno-Vyš​kov-Prostějov-O​lomouc-Šumperk-​Jeseník

Pro komunikaci využijte prosím výhradně e-mail: ermish@seznam.c​z

(komunik​aci na fóru často nesleduji)

Montáž tripplingu

S tripplingem je dodáván podrobný popis zapojení tripplingu spolu s fotomanuálem provedeném na voze Škoda Octavia (r. v. 2002)

Popis funkce

Po vychýlení páčky směrovek do požadovaného směru modul podrží signál na svém výstupu pro daný směr a dojde k vykonání tří (případně méně, nebo více) bliknutí. Pokud se v čas aktivního trojbliku v jednom směru vychýlí páčka do směru druhého, původní proces trojbliku se přeruší a přepne se na druhý směr. V případě, kdy se páčka vychýlila do aretace a počet bliknutí už přesáhl počet nastavených bliknutí trojbliku dojde po zrušení aretace (např. zatočením volantu) k okamžitému zhasnutí směrovek jako v podobě bez nainstalovaného modulu.

Trippling a počet bliků

Každý si může nastavit požadovaný počet bliků sám za pomoci malého šroubováku. Jde tak nastavit libovolný počet bliků, nebo v případě potřeby trippling nastavit na jeden blik a tím jej deaktivovat.

Trippling má i funkci zpožděné reakce

U některých automobilů se občas stane, že při návratu páčky blinkrů z aretované polohy se páčka nestihne zastavit a na krátkou dobu sepne druhou stranu blinkru. V takovémto případě by došlo k nežádoucí aktivaci tripplingu.

Napsali o tripplingu

Tomik81 Taky jsem si udělal radost a nejde než dát taky palec nahoru. Bezva funkčnost, snadná montáž no prostě SUPER. Díky...

RUDA 001 Tak jsem si udělal radost a koupil jsem zde Trippling. Musím dát palec nahoru a pochválit, že vše proběhlo v pořádku - dobrá komunikace, návod, předání, funkčnost. Tímto tedy děkuju. Ruda 001

wondraz už ho tam mam a parada..mužu doporučit

štein Tak jsem ten trippling pořídil a v pátek namontoval..100% spokojenost.

Musím Ermischovi smeknout poklonu, nejenže vše přišlo v pořádku, ale dodal kompletní návod a přidal ještě úpravu na zpožďovač, který jsem nakonec taky musel namontovat, neboť už páčku mám trochu vyběhanou... Prostě SUPER (teda zatím)..

shockkk Zdar chlapi, za 500,- Kč super věc, řekl bych že nejlevnější. Funguje na 100%, zapojení nikterak složité i když jsem potřeboval trochu technické rady, které mi však Ermish velice rád i o víkendu poskytl. Nyní je zapojeno, funkční a spokojenost je na místě. Díky a rozhodně doporučuji Honza

keywords: trippling, komfortní blikání, trip, tři bliky, trippling octavia, blikačka, trojí zablikání blinkrů, komfortni blikani, tri bliky, blikacka, troji zablikani blinkru, co je to trippling, funkce tripplingum, tripling


Email: ermish@seznam.cz Země    Česká republika Uživatel: ermish