Fórum - Téma


Změny na webu


Fórum Klubové záležitosti Změny na webu1 ......... 18  19  20  21  22 ......... 28

2015-12-19 16:42:51

pro nový design by se mi líbilo třeba něco takového

http://themeforest.net/it...ull_screen_preview/160638

2015-12-19 16:58:07

rado4077: Prosím jenom žádné změny... už ta změna barvy byla moc

Vincent  
2015-12-19 17:12:01

rado4077:

Jen to ne

2015-12-19 18:38:49

Že chceme zpáky modrou platí neustále,je to teď klub v základový barvě Platí to i o mnou navrhovaný ikoně na konci stránky pro návrat na hl. stránku. Takhle se musí rolovat myší až nahoru a pak klikat. Při tom času,co tu člověk stráví je to už obtěžující.

Mě tu chybí nějaký motoristický symboly,aby člověk věděl,že je na klubu spojeným s motorismem. Kde jsou ty koncovky,kola,volanty,silnice atd. na pozadí či v ikonách?

Ten vzhled je sice staromódní až školácký,ale přehledný a kontrastně dobře rozlišený - stejně jako starý nissany

Někteří už se tu pasovali do role notorických nespokojenců a kritiků a snahu o zlepšení jsem zatím nepostřehl

2015-12-19 21:02:20

tak jsem udělal pár návrhů na změnu , v podstatě je to jen přeskládaný a zěmněný barvy + ten levej sloupec by byl převedenej do rolujícího se / vyjížděcího menu co je navrchu. ten šedej obrázek je vzorovej

jaymz, 2015-12-19 11:53:25 napsal:

Wow, tohle je fakt pakarna. Co bude dal? Omezeni na prohlizec?

Kecy o VIP účtu si taky nechte...to jako bych měl platit za to, abych měl vlastně úplně stejný obsah, jen s méně pakárnama? .. .. To se vyplatí...

Kéž by se tak někdo věnoval třeba designu webu, který stále vypadá jak někde z pravěku... ale hlavně že měnímě barvičky, z čtverečků se dělají kolečka a máme užitečné koláčové grafy o tom, odkud pochází uživatelé. Samé nezbytné věci pro autokluby...

Nezbývá se fakt jenom smát nad ubohostí toho, jak se to tady vede a kam to směřuje. Jak patetické....

Mimochodem, doufám že mi opět přistane ban, případně nějaká šťavnatá interka od nejvyšších náčelníků, jako už je tady takovým nepsaným pravidlem.

2015-12-19 21:59:37

jaymz:

2015-12-19 22:19:51

třeba tu tabulku návštěvy bych ostranil. Je to z dob počátku webů. Dnes na to slouží analytics od googlu. Jinak návrhy super, ještě bych oddělal rámečky, to už se taky nenosí, a defakto i zaoblení a pod tím další rámeček s ostrými hranami taky není to pravé ořechové.

Dux
Radek
2015-12-20 03:03:00

teda s tim adblockem je to kruty podle me je to krok spatnym smerem.

mam pocit, ze by stacilo upozorneni na adblock /slusnost byla vzdy domenou teto komunity/ a ne okamzite a nekompromisne zablokovat pristup na stranky

http://www.misantrop.info...ni-pro-vydavatele-obsahu/

2015-12-20 07:13:49

dux: obávám se, že tady se trošičku mýlíš. Nejvíce si stěžují uživatelé, kteří zde sedí každý den a nikdy nepřišpěli ani korunu. Nikdy tady nebyla reklama nějak vtíravá, žádné vyskakující okna přes celou obrazovku, atd. Jak jsem psal výše je zde možnost VIP účtu a reklamy zmizí úpně.

Je to stále dokola, Češi nejsou zvyklí platit za služby, takže připomenutí, že používaj adblock tabulkou, kterou odkliknou křížkem a budou si říkat, jak to krásně ochc..i, bohužel není řešení. Pro lidi platí tvrdej bič.

Nerad bych ti křivdil, jseš přeci jen muž ve věku, kdy domluva ještě trochu platila, bohužel na naši generaci platí pouze bič.

2015-12-20 12:07:13

me se i libi totok

udm  
2015-12-20 14:50:39

romik: jo ten návrh co udělal NO_HITS vypadá pěkně. Kdyby se už takovéhle větší změny dělaly, tak by to asi chtělo rovnou udělat už responsivní design https://cs.wikipedia.org/...sponzivn%C3%AD_web_design Tak je třeba už udělaná hlavní stránka Auto Moto klubu http://www.auto-moto-klub.cz/

Rado4077: TopList počítadlo tam je tak nějak pro všechny jako info o návštěvnosti. Je fakt, že graficky to ale moc pěkně nevyadá (barvy pozadí, textu, orámování neleze bohužel nijak konfugurovat). Jinak samozřejmě Google Analytics používám, ale to jsou neveřejná data.

2015-12-20 16:22:22

Nečekal jsem že to bude mít takovej ,,úspěch,, čekal jsem spíš hate. Je to po designu webu asi to nejlepší co jsem za svůj život vyplodil. pokud by byl teda větší zájem novej vzhled nějak řešit, tak můžu udělat anketu s těma 4 návrhama, abysme zjistili, co se lidem nejvíc líbí.

Jinak k návrhu řeknu asi tolik že jsem vzal ,, gumu,, a začal umazávat věci co uživatele nezajímá nebo se zdály nadbytečný, pak jsem umístil tlačítka tak, aby text mohl zabrat větší část stránky s tím, že pro další tlačítka co vidí administrátoři, je tam dost místa v řadě. A chtěl jsem použít stávající prvky aby se ,,jen přeskládaly,, a nemusel se psát web znova.

Používají se v podstatě jen 4 barvy s tím, že by se to dalo stáhnout na 3

  • špinavá bílá (aby to tak neřezalo do očí)
  • černá
  • světle modrá na pruh uživatele v příspěvkách (mohla by se změnit - odvozovat jako nejsvětlejší odstín z barvy klubu)
  • barva klubu

No uvidíme jak bude mít Udm čas a jestli se mu do toho bude chtít. Podle mě by to byl relativně jednoduchej krok, kterej by uvítalo plno uživatelů .

Dux
Radek
2015-12-20 23:27:10

rado4077: asi jsem nebyl dostatecne pochopen :D jdem mi o to hruzostasne blokovani pristupu na stranky ne o samotny disable adblockaru. urcite polovina mistnich uzivatelu nepochopi co se od nej chce kdyz na nej vybafne sela stranka v anglictine s vykricnikama. to je podle me neslusne .... slusne by bylo proste v rodnem jazyce upozornit a pripadne udelat navod jak aadblock na techto strankach zablokovat.

a co se tyka reklam samotnych .... :D do vcerejska jsem byl vip takze jsem je nevidel, ale jako jeden z nejhorsich vymennych systemu na reklamu povazuju googleads ---- to je proste pakarna ... 80% reklam je jen vysledek meho predchoziho hledani googlem

2015-12-21 10:52:30

dux: dux: Moje slova.. Na drtivé většině stránek tě slušně upozorní, že adblock jim brání v nějakém tom málém výdělku, že z reklam je jejich web živ atd.. A poprosí tě, jestli bys ho nemohl vypnout nebo něco takového a tady? Bum! Máš AdBlock? Vypadni odsud, takové tady nechcem! Nebo si zaplať bezvýznamné VIP.. U kterého ta jediná výhoda přichází v tom, že tu nebudeš mít reklamy.. Otázka? Za jaké prachy...

Podle mě to není tím, že typický čecháček chce mít vše zadarmo.. Pokud vím, tak tenhle klub byl zdarma několik let a šlo to.. Jestli mám platit za to, že nechci všudypřítomné otravné reklamy, tak je to dost smutné..

Zajímavé, že několik let to šlo bez problémů a teď ti tady naskočí výhružná opice s banánem..

A ty reklamy jsou taky terno... 90% reklam co jsem tu viděl, tak byly od mého zaměstnavatele.. A pořád se opakují dokola...

Kupte si BMW E39 za 70k na úvěr atd atd atd...

2015-12-21 11:27:09

Je složité lidem, kteří pro funkci výstřižek nebo print screen musí projet celý google vysvětlovat proč k tomuto rozhodnutí došlo a proč je to tak jak to je. Pokusím to vzít pomalu a od začátku, snad to alespoň část pochopí.

Provozovat či vytvářet různé weby, prezentace či fóra stojí šíleně mnoho času a peněz nejenom pro majitele, ale kolikrát i autora. Vytvořit určitou funkční část zabere někdy den někdy měsíc. V tomto případě je blokace AdBlocku v plenkách, tudíž se dá předpokládat, že i úvodní upozornění je pouze dočasné a do budoucna se může změnit.

Pojďme si teď sepsat přibližné části vašeho zadarmo:

doména

hosting

čas vytvroření

čas údržby

čas pro SEO

Adword či sklik

inovace

obchodní činnost

atd. atd. atd. je toho mnoho co lze jmenovat.

Bylo by dobré si uvědomit, jak psal Luksov, klub byl vždy zdarma. Nebyl, pouze adblock nebyl tak rozšířený, a postupem času klesají zisky za reklamu, které právě platí části z uvedeného seznamu.

Pojďme to otočit a ukázat na příkladu. Otevřete si obchod a jelikož je na dobrém místě a chodí k vám spousta kupujících rozhodnete si do výlohy, či někde na nástěnku umístit reklamu různých firem, které vám za ně platí, a vy můžete slevnit své výrobky. Tím vám chodí do obchodu více a více kupujících a vše funguje jak má. Teď si představte, že pro vybrané nakupující musíte reklamu sundat. Ten už na leták, který vám tam vysel nezavolá. Klienti nebudou chtít za reklamu tolik platit, takže budete muset zdražit zboží. Pomalu k vám přestanou chodit nakupující, až budu ceny tak vysoké, že nepříjde nikdo a obchod zavřete.

Tak nějak to funguje i na internetu a stránky, které se vám zdají jako zadarmo jsou hrazeny právě z té reklamy, kterou blokujete. Takže než začnete kritizovat blbou opičku, koukněte se na řečení třeba youtubu. Ten pokud máte adblock vám reklamu pustí tak jako tak a odebere tlačítko přeskočit reklamu. A donutí vás na koukat na reklamu celou.

Takže takhle to vidí lidé, kteří to "zdarma" pro vás tvoří a vy jim pak vyčtete, že si dovolí upozornit na fakt, že jim odebíráte možnost úhrady jejich snažení.

2015-12-21 13:19:23

Pokud někdo smysl VIP účtu vidí jenom v odstranění reklamy, měl by se nad tím znovu a víc zamyslet

Od Udm mám informaci, že v poslední době používá AdBlock 40% návštěvníků klubu , to není zrovna málo. Já jsem vymyslel určitou cestu jakou by i přes upozornění na AdBlock mohl uživatel vstoupit na web. Uvidíme jestli se to nejvyššímu bude chtít naprogramovat.

Pro ty co chcou klub využívat zdarma , je na webu reklama, aby nemusel na stránky být placenej přístup. Tím že si reklamu zakážete si sami pod sebou řežete větev, nevzdorujete majiteli stránek ale VYJEBÁVÁTE SAMI SE SEBOU. Musíte si uvědomit že důsledkem Vašeho jednání majitel pak musí zvýšit počet reklam na stránce aby se příjem dorovnal a provoz webu nebyl ztrátový.

Provoz žádnýho webu natož serveru nebyl nikdy zadarmo, vždy jeho chod sponzorovala reklama a VIP účty. Pokud vím , NIKDE se nezobrazuje vyjíždějící reklama nebo reklama která překryje polovinu stránky. Vždy jsou reklamy umístěný tak, aby NEZAKRÝVALY jakoukoliv informaci. Zajímavý je že nejvíc si stěžují ti co tento web resp jeho služby využívají každý den, jsou tu několik let a ani jednou jako poděkování nepřispěli na chod webu. VIP je za 300kč/364dní což je cca 0,8Kč/den.

Já jsem tady každej den a služby webu ať už fotogalerii, forum, servisku, počítání spotřeby a pod. využívám pořád, proto už několik roků přispívám na chod webu. Stejně jako platím např telefonnímu operátorovi za používání jeho sítě.

Závěrem dodám, že z vybraných peněz nemám ani halíř a dělám funkci správce stejně jako ostatní správci jenom ze své dobré vůle a pro přehlednější klub kterej nám pak může líp sloužit.

djmj  
Michal
2015-12-21 13:56:18

Každopádne máte pravdu. No ani neviem o akom adblocku točíte :D Možno preto, že reklamy tu fakt nie sú vtieravé. Žiadne vyskakujúce okná a podobne. Vždy som ich len registroval, že tu sú ale inak nič. Ale teraz ma napadlo, že možno keby boli tie reklamy motoristické mali by väčší úspech. Máme tu veľa predajcov náhradných dielov, vrakovísk. Často tu ľudia hľadajú kde by niečo zohnali a za koľko. Možno keby tam boli reklamy podobné tomúto (nejdem menovať aby som nerobil reklamu) mali by väčší úspech. Len neviem či by mali záujem platiť To bol len nápad.

2015-12-21 14:11:56

djmj: na možných inzerentech z oboru auto-moto se už také pracuje. Chce to ovšem čas.

2015-12-21 19:23:33

jezis ta cerna me sere uplne na bwinu a jeste aby byla tady. Kazdy 3 stranky jsou cerny jak web funebraku. Staci si ubrat jas a je to

djmj  
Michal
2015-12-22 00:30:52

Ešte ma tak napadla jedna vec. Možno budem mať za to a možno Nedalo by sa nejak urobiť, že keď si čítam nejakú tému na fóre a idem kurzorom na meno užívateľa aby sa tam objavila taká tabuľka so základnými informáciami o užívateľovi? Napríklad odkiaľ je, aké má auto, možno vek, a podobne? :)


Odpovědět

1 ......... 18  19  20  21  22 ......... 28