Fórum - Téma


Změny na webu


Fórum Klubové záležitosti Změny na webu1 ......... 15  16  17  18  19 ......... 28

2015-04-05 21:07:20

rado4077: to je asi spatnej napad neco takhle schvalovat vis jak dlouho bude clovek cekat na odpoved dejme tomu 12:30 napise semka svuj problem potvrzovaci Admin bude v praci dela treba 12 smeny dojde vecer dom nez se k tomu dostane je cca 19.00-20.00 a v tu dobu to je dotycnemu tazateli uz uplne jedno a treba za tu dobu to nasel jinde a nebo to bude resit jinou cestou v takovem pripade mu mohlo tady uz spousta lidi poradit Admin jen pak koukne co je za novinky pozmeni nadpis prehodi jinam a neni co resit maximalne to smaze

2015-04-05 21:34:37

romik: tak tak

2015-04-05 21:38:04

romik: klidně to budu dělat na plnej úvazek,aby to bylo hned,když mi někdo zaplatí víc než 59Kč hrubýho na hodinu,než mám teď za práci,na kterou sem musel kdysi dělat výučák

2015-04-05 21:48:35

no_hits: Na co, úplně v poho stačí dva. Stejně ti upozornění příjde mejlem, a když bude někdo potřebovat hodně rychle řešení, tak si sám najde podobné otevřené téma . Je to všude stejné, hold v čechách prvně musíš něco zakázat, aby si člověka dokopal k tomu, jak to má být ....

Edit: bmarcellus: Vidíš a to si v bývalé práci stěžovali, že maj v čistým jen 75 na hodinu a platíme jim 90% ubytka a dopravy.

2015-04-05 21:52:29

rado4077: bylo by teď potřeba aspoň 10 lidí aby se tak během měsíce pročistilo forum pak už stačí jen 2 aktivní

2015-04-05 21:54:08

no_hits: Hele na tejden mi jede paní s prckem k babičce, takže budu sám doma. Klidně pomůžu, ale nevím, kolik toho zvládnu, budu to dělat spíš po večerech.

2015-04-05 22:05:27

rado4077: potřebuju aby se ozval Udm , protože to vypadá, že i když dám někomu administrátorský práva na diskuzi tak nemůže upravit a přesunout témata starší jak 14 dní což je naprd, takže potřebuju se zeptat co s tím mám udělat

2015-04-05 22:24:03

no_hits: V pohodě.

2015-04-07 00:58:55

Dámy a pánové, od této chvíle máme certifikátora i v SK, je to uživatel "djmj" http://www.nissanclub.cz/...ember_detail.php?id=11324 . Ti co byli na posledním valašským sraze si ho jistě pamatují, byl tam se stříbrnou almerou 1.5 N16

2015-05-03 13:08:29

Zde je ten můj slíbený návrh na určitou změnu v struktuře fóra. Vyžadovalo by to jeden "klik" navíc ale určitě by to zpřehlednilo a urychlilo hledání mezi tématy. Jde o to že by se z sekci daného modelu (N14, N15, P10, P11,...) udělali "tematické" pod sekce (motor, podvozek,elektrika, atď...). Tím by se dalo konkrétněji hledat co je potřeba než v tom bordelu který tady vládne teď. A taky by to hodně urychlilo prvotní rozdělení a zredukování témat pro nás adminy tím že by se to roztřídilo do těch skupin kam to patří.

Druhá věc, proč se témata kde není v podstatě nic napsaný rovnou nemažou ale jenom zamykají? Například typu "řešilo se to už hodně krát, pohledej"... rovnou smazat dejme tomu po měsíci.

2015-05-03 16:06:23

thommy: me by se to zamlouvalo nezni to zrovna jako spatnej napad urcite klik navic ale vzaveru rychlejsi nez prohledavat xxx stranek kde je vsechno v kupe

2015-05-03 20:05:36

thommy:

1) návrh zajímavej, napiš UDMkovi co ti na to řekne

2) právě od toho jsem nabral pár aktivních členů na správu fora, aby to tady s rozumem pročistili

2015-05-13 16:25:42

Do budoucna pro všechny, místo sáhodlouhých spekulací o tom, kde je levá a pravá strana vždycky hoďte tento odkaz http://www.nissanclub.cz/...-prava-strana-vozu-284538

Děkujeme

djmj  
Michal
2015-05-23 12:30:46

Blížia sa nejaké zrazy a tak ma napadlo, že či by nebolo dobré pri registrácii na zraz doplniť kolónku chcem ubytovanie. Alebo niečo v tom zmysle. A nemusí sa potom písať organizátorovi SZ a on si to musí niekde písať a pamätať. Takto si pozrieť detaily zrazu kde bude vidieť kto príde akým autom, či príde sám alebo nie a či im má zabezpečiť ubytovanie. Zle píšem?

udm  
2015-05-27 14:19:51

Pár nejnovějších vylepšení webu - shrnutí větších úprav za posledních pár měsíců:

NAŠE VOZIDLA

DETAIL VOZIDLA

 • U vozidla registrovaného na klubu se nově zobrazuje odkaz na manuály (pokud nějaké jsou) pro tento model / podmodel, viz příklad na BMW klubu http://www.bmw-club.cz/vozidlo/bmw-3-e36-320i-2373 Tak6e majitel nemusí prohledávat a filtrovat v sekci manuály.

VIDEA

 • Zpřehlednil a vylepšil jsem sekci Videa http://www.nissanclub.cz/videa
 • Administrátoři Správci videí mohou nyní nově videa přidávat a to jednak přímo v sekci Videa, ale i v sekci Modely.
 • Jde ale také videa editovat - změnit zařazení, do které kategorie patří.
 • Ale také lze snadno videa mazat.
 • Kromě toho Správci videí mohou i zakládat / mazat / měnit kategorie i sekce videí. U sekcí mohou snadno měnit jejich pořadí. Kategorie jsou řazeny abecedně.
 • Vymazal jsem nefunkční videa.
 • Zoptimalizoval jsem celou sekci videa tak, aby se stránky bleskurychle načítaly.
 • Udělal nově vyhledávání videí - a to již přímo na hlavní stránce sekce Videa - tzn. nad všemi videi. Hodí to člověka na novou stránku hledání videí, kde lze pak také třeba filtrovat dle kategorie "-- Nepřiřazeno --" - to jsou videa, která do sekce Videa byla přidána tím, že je někdo vložil třeba do fóra, poradny, do profilu, k vozidlu apod.

Našel by se někdo, komu by se dalo svěřit roli Správce videí? Chcete se toho někdo ujmout? Že by se tam udělal trochu pořádek? Přesunul špatně zařazená videa, smazal nesmyslná videa (co tam dříve přidalo automatické stahování dle klíčových slov)?

VZKAZY - INTERNÍ POŠTA

 • Udělal jsem nové tlačítko "Použij Fórum !!", které je dostupné při čtení vzkazu. Má sloužit k tomu, aby když se užitečné technické debaty přesunuly z interní pošty do fóra. Zjistil jsem totiž, že se často lidé ptají na problémy s vozidly interkou, kde jim dotyční radí, často sepisují doslova elaboráty na několik stránek. Ale jedinej kdo to vidí a má z toho užitek je ten tazatel. Navíc vzkazy v interní poště se po čase autromaticky mažou. Takže debaty a rady v interkách jsou jak když se to spláchne do kanálu, což je škoda. Kromě toho když se dotaz položí do fóra, tak kromě toho, že odpovědi můžou posloužit všem, tak i tomu tazateli může poradit více lidí. Proto jsem udělal toto nové tlačítko, po jehož kliknutí se pošle tazateli automatická odpověď, kde je vysvětleno, proč že by měl raději vložit dotaz do fóra a pak třeba mi poslat odkaz, že mu pak ve fóru rád poradím.

MANUÁLY

FÓRUM

 • Super admin má na hlavní stránce fóra nahoře 2 nová tlačítka - Sloučená témata (x), Zamknutá témata (x).
 • U zamčených témat se vpravo nahoře všem zobrazuje datum zamčení a kdo téma zamkl.

HLAVNÍ STRANA

 • Přibyla tam fotogalerie proběhlých srazů.

ĆLÁNKY

 • Změna článku - opravil jsem chybu, kdy po kliknutí na tlačítko "Počet revizí (x)" to psalo, že redaktor článků nemá potřebná oprávnění. Teďka redaktoři článků mohou vidět jednotlivé editace - kdo, kdy a hlavně co se měnilo. Dá se také udělat vrácení editace zpět do původního stavu u kterékoliv revize.

SRAZY

 • V detailu srazu přibylo: Odhadovaná účast (dle morálky) - dole pod seznamem účastníků srazu.
 • Nahoře u srazu pak přibylo: Přihlášeno 243 lidí, 62 vozidel, 3 570 koní - přibyl počet koní, které na sraz pojedou. Počítají se z těch, co si v registraci an sraz zvolili vozidlo a u něj mají vyplněn výkon.

VIP ČLENSTVÍ

 • Zpřehlednil jsem stránku se seznamem výhod VIP http://www.nissanclub.cz/vip
 • Zlepšil jsem formátování emailu, který se posílá měsíc před vypršením VIP - nově je textový s odkazy na prodloužení VIP, seznam VIP výhod a profil uživatele.

MOBILNÍ VERZE

 • Udělal jsem několik úprav a oprav drobných chyb u Vzkazů - interní pošty. Na mobilních telefonech je čtení a odpovídání na vzkazy v interní poště mobilní verze velmi příjemná.

AKTIVITA ADMINISTRÁTORA

 • Super admin má možnost vidět, jaké zásahy kdy který administrátor kdy dělal.
 • Vylepšil jsem vzhled tohoto nástroje.
 • Průběžně přidávám další a další statistiky. Ty, co nebyly proklikávací postupně upravuju, aby byly.
 • Kdo má přidělenou nějakou administrátorskou roli, tak je u něj v profilu přímo nahoře u seznamu rolí vpravho ikonka grafu, která vede na stránku Aktivita administrátora

EMAILOVÉ NOTIFIKACE

 • v dubnu byl problém s tím, že Seznam na svém emailu zavedl nesmyslně striktní pravidlo, že všechny emaily musí být na serveru podepisované SSL certifikátem, tzv. DKIM-Signature. Podepisování DKIM jsem implementoval.

ESHOPY

 • na mnoha klubech měl Eshop Jan Šmída a Martin Polák. Oběma jsem eshopy na všech klubech pro neseriózní a nepoctivý přístup k zákazníkům (např. Opel, Mazda, Peugeot) definitivně zrušil.

SEZNAM ČLENŮ

 • na začátku se kromě nyní zobrazují členové, kteří mají fotku. A jak už to bylo, VIP jsou úplně nahoře. Profily bez fotek (nezajímavé nevyplněné profily) jsou až na konci seznamu http://www.nissanclub.cz/lide

OTÁČENÍ OBRÁZKŮ O 90 STUPŇŮ

 • v profilech uživatelů a vozidel (včetně fotek v albech) jsem udělal možnost otočit fotku o 90 stupňů doleva či doprava. Zatím má tuto možnost pouze Super admin.

PLATBA VIP, PARTNERŮ, FAKTURY

 • přidělal jsem možnost platit přes QR-Code. Stačí z obrazovky mobilem přes Vaši bankovní aplikaci načíst a nemusíte zadávat žádné platební údaje.

AUTO MOTO KLUB

 • Předělal jsem kompletně hlavní stránku http://www.auto-moto-klub.cz/
 • vzhled - je to strohé, ale optimalizované i pro dotykové obrazovky (mobil, tablet, notebook, PC). Je to tzv. responsivní webdesign - tzn., že stránka se automaticky přeskládává podle šířky displaye. Takže není mobilní a klasická verze, ale jen tato jedna univerzální. Díky tomu je to ale takové roztahané - to proto, aby odkazy nebyly příliš blízko sebe a dalo se na ně kliknout.
 • všechny kluby jsou řazeny abecedně. Lze je ale seřadit i podle počtu členů, registrovaných vozidel, příspěvků ve fóru, článků, atd. a zobrazí se pak i počty, viz např. podle počtu uživatelů http://www.auto-moto-klub.cz/?data=user
 • lze filtrovat dle daktegorie - Auta, Motorky, Čtyřkolky, Náklaďáky, Autobusy, atd., viz např. http://www.auto-moto-klub.cz/?category=moto

2015-05-27 16:27:37

udm: zrovna tohle jsem nikde nenasel pokud se mi to ma ukazat ??? Kdo má přidělenou nějakou administrátorskou roli, tak je u něj v profilu přímo nahoře u seznamu rolí vpravho ikonka grafu, která vede na stránku Aktivita administrátora

2015-05-27 16:44:43

romik: To zřejmě vidí jen WM a SA viz foto

Udm: pěknej kus práce

2015-05-27 16:49:40

no_hits: dekuji za vysvetleni

2015-05-28 13:58:14

Hlavní strana auto moto klubu vypadá nádherně, krásný čistý styl ...

djmj  
Michal
2015-06-04 00:32:51

udm: nedalo by sa pridať do sekcie Členovia aj údaj o poslednom prihlásení? Ide mi len o to aby som hneď vedel kto je aktívny a kto nie. Chcel by som nejakých ľudí osloviť ohľadom napr zrazu. Ale či je aktívny člen zistím až keď si otvorím jeho samého. Keby som si ich mohol vyhľadať podľa štátu, mesta a potom podľa aktivity, posledného prihlásenia, bolo by to super.


Odpovědět

1 ......... 15  16  17  18  19 ......... 28