Fórum - Téma


Změny na webu


Fórum Klubové záležitosti Změny na webu1 ......... 8  9  10  11  12 ......... 28

udm  
2014-06-16 21:37:51

rado4077: Všech 5 stažení toho manuálu je z 16.06.2014 15:14. Ale někdy to dělají doplňky v prohlížeči (pluginy). Jednomu člověku se povedlo udělat přes takový plugin několik tisíc požadavků na stáhnutí souboru. A právě kvůli tomu jsem udělal omezení, že byť se jedná o stejný manuál, počítá se to jako by každé stažení byl jiný, takže po 5 to stahování pro ten den vyčerpá. A jinak stalo se to více lidem, na více klubech.

Jaké všechny pluginy máš nainstalované?

Jinak taky bacha na to, že prohlížeče dneska stahují aniž by člověk stahování úpotvrdil, prostě dopředu. Takže pokud se objeví diaglog "Uložit jako", tak i když ho zrušíš, tak prohlížeč to stahování na pozadí stejně spustil ... a když to zrušíš, tak prostě ten temp soubor na zase potichu smaže. Dělaj to kvůli tomu, aby fungovaly co nejrychleji. Ale holt to pak má takovéhle různé vedlejší účinky.

2014-06-16 21:43:20

udm: pluginy netuším, nainstaloval jsem si teď Maxthon na zkoušku, žádné doplňky jsem nedoinstalovával, takže by měl být v základu. Při stahování jsem odklikl uložit jako.. po stažení mi nešlo otevřít ani jeden PDF, takže jsem chtěl stáhnout znovu a už jsem měl limit vyčerpán ...

udm  
2014-06-16 21:47:16

rado4077: tak to zítra zkus stáhnout jiným prohlížečem. A pak další den zase tím Mathonem. Já s ním teda nemám žádné zkušenosti, tak fakt nevím, či to nějak mohl udělat.

2014-06-16 21:51:10

udm: vyzkouším a dám vědět, ale zatím mi vyhovuje ze všech nejlépe, takže bych ho nerad měnil ..

2014-06-16 22:05:14

udm: jsem socka - klidně to přiznám - nevidím na tom nic, zač bych se měl stydět !! (naopak, řekl bych, že má sociální situace odpovídá mému svědomí a žaludku - tj. spíš jsem na to naopak pyšý!!)

a k tomu placení - zaplatím za to, za co chci já (nebýt tu Honzy BK tak bych se na ten web klidně i dávno vy....), ale proč bychom měli platit třeba tobě za stahování manuálů, platíš z toho snad něco autorům? to je parazitismus nejhoršího kalibru. Akorát budeš vymýšlet buzerující změny a když ti na ně někdo napíše svůj názor budeš jenom kopat nožičkama. Tak adio - tohle arogantní zmrdovství už fakt nebudu podporovat byť nepřímo finančně svým klikáním.

2014-06-17 17:58:07

Kluci tak už dost zbytečně tady vytváříte ,,ponorku,, a neřešte svoje sociální situace, aspoň ne tady od toho je facebook a podobný sra*ky.

udm: k tomu přidávání přátel se musím zastat návrhu romika. Než blokovat přidávání podmínkou si napsat vzkaz vidím jako daleko pohodlnější a podle mě i jednodušší na naprogramování situaci jakou popsal Romik:

Chci někoho přidat do přátel - dám přidat, jemu ses zobrazí, že jsem si ho přidal do přátel a zda si mne chce přidat taky a nebo blokovat. Pokud mne zablokuje, nebudou mu ode mě chodit vzkazy, případně si moji blokaci bude moct vypnou v nastavení kde by byl seznam blokovaných

V současnou chvíli situaci chápu tak že mě někdo napíše nějákou kravinu, já mu řeknu dej mě pokoj a on si mě pak bude moct přidat do přátel protože proběhla konverzace přes vzkazy.

Zkus to prosímtě promyslet, podle mě ten návrh do sebe něco má a jeví se pohodlně pro obě strany - jak uživatelé tak tebe.

lukka : ty peníze si udm necpe do kapes a zadku a nejezdí za to pak na maledivy, je to poděkování za čas kterej udm věnuje na chod webu a musím říct že to bere opravdu zodpovědně , na jiných klubech takhle vstřícní a pohotoví admini nejsou Ta ochrana na stahování je podle mě hlavně kvůli snížení zátěže serveru. Někteří z nás jsou tady online každej den a aktivně ten web a tím pádem i servery a jejich provoz využívají a to nefunguje zadarmo a proto beru jako slušnost zaplatit za něco co využívám. To že pak můžeš víc stahovat a máš pro vše víc místa je zas poděkování odmina tobě za to že jsi přispěl na chod webu a že jsi mu poděkoval za jeho čas kterej tomu webu věnuje - je potřeba se nad tím zamyslet trochu ve větším spektru a ne klasickým čekým pohledem že nás chcou všichni okolo akorát omr*at

Tak zchladněte kluci, dá se to řešit i v klidu

udm  
2014-06-17 21:01:59

lukka: gratuluju, banány po zásluze posílám obratem.

udm  
2014-06-17 21:10:26

no_hits: není to jen to, že musí proběhnout komunikace před přidáním do přátel. Je to také to, že nikdo nemůže mít více než 5 nevyřízených žádostí o přátelství a že u žádosti o přátelstí rovnou přibylo tlačítko "Zablokovat uživatele". To stejné tlačítko, které je i když si itevřeš od někoho zprávu. Takže pokud Ti někdo pošle otravný vzkaz, natož několik takových, klikneš a máš od něj zcela pokoj - už Ti nemůže nejen napsat interku, ale ani Ti poslat žádost o přátelství, hodnotit Ti fotky (častá pomsta) či psát k nim komentáře.

To omezení počtu stažených manuálů je proto, že běžně si někdo dříve založil profil a behem jednoho dne si stáhl třeba i několik set manuálů. Nikomu neporadil, nepomohl, jen přišel brát. Bylo z mnoha klubů ze strany adminů mnoho radikálních nápadů, jako že udělat limit jen 1 na den či dokonce, že pouze VIP či certifikovaní budou moci manuál stáhnout. To mi nepřišlo dobré. Ale domnívám se, že těch 5 manuálů / den je rozumné optimum.

2014-06-17 21:20:22

Sobě si banán nedáš? Taky ne zrovna korektní vyjadřování tady včera padlo.

PS: mám čekat taky svačinku? :)

2014-06-17 21:31:14

UDM: Docela zajimavy (podle me velice smutny) pristup k lidem, kteri ti drzi stranku v behu...

Aby to neskoncilo jako jiz jednou a dalsi cast mistnich ultras se nemusela presunout na jiny web, byla by to vcelku skoda.

udm  
2014-06-17 21:47:59

jaymz: jasně že co jsem včera napsal nebylo uplně podle pravidel, ale co naděláš. Dávám celou svou duši, úsilí, čas i energii do vývoje provozu klubů. A když pak někdo přijde a "plivne" mi do tváře, tak to potom beru dost osobně.

Zaslužil sis něčím svačinku? Snad ne. Či jo?

2014-06-17 22:01:32

udm: Nebylo to vůbec podle pravidel a jako admin by jsi měl jít příkladem. Říct to on tobě tak ho má jak vyšitého. A vůbec o někom říct, že je socka je dost urážející, ať už do toho dáváš sil a energie kolik chceš :/

2014-06-17 22:08:12

udm: Oceňuju Tvou práci a čas věnovaný fóru, ale musím souhlasit tady s klukama. Chápu, každý má svůj den, ale jsme lidi, není třeba se tady navzájem urážet a už vůbec ne kvůli takovým maličkostem. Hlavně, měl by jsi jít opravdu příkladem a nesnižovat se k arogantnímu chování a slovnímu napadání členů za jejich NÁZOR nebo PŘIPOMÍNKU, myslím, že Ti taky nikdo nenadával nebo Tě nikterak extrémně nekritizoval, každý by měl mít právo v rámci slušného chování projevit svůj názor na chod klubu, zlepšení, apo. a nebýt za to hned perzekuován, urážen a banován.

udm  
2014-06-18 00:37:23

diego: dívej, já bral to, co tu napsal lukka, jako urážku. No na hrubý pytel hrubá záplata říkám já, Ty to nazýváš arogance.

Když někdo napíše věcně nějakou připomínku, rád věnuji čas tomu, abych se nad tím zamyslel a zkusím se k tomu nějak vyjádřit, případně tu věc zrealizovat. Jde vždy jen o tom, jak věc podáš. Pokud to je jako jedovaté rýpnutí, vždy je to odsouzeno dopředu k neúspěchu.

Jinak dotyčný tu šířil lživou pomluvu, což je ale taky proti pravidlům. A je to asi stejné, jako bych já napsal, že lukka doma souloží se psem. I když u toho není zcela jisté, že to není pravda, ale můžu se domnívat, že to nedělá, takže kdybych přes tuto domněnku tu něco takového psal, tak také šířím pravděpodobně lživou pomluvu.

udm  
2014-09-21 08:18:25

Dodělal jsem několik nových vychytávek u vozidla.

Co všechno se teďka dá u vozidla nově vyplnit:

  • Hmotnost provozní / pohotovostní [kg]
  • Hmotnost celková / maximální [kg]
  • Maximální rychlost [km/h]
  • Zrychlení 0-100 km/h
  • Stav tachometru (koupě) [km]
  • Stav tachometru (prodej) [km]
  • Datum prodeje

Jinak když vozidlo člověk prodá a vyplní datum koupě, prodeje, stav tacho při koupi a prodeji, tak mu to pak u vozidla zobrazuje jak dlouho člověk auto vlastnil a kolik s ním najel km, kolik byl průměrný roční nájezd km.

Když člověk uvede Hmotnost provozní / pohotovostní a Výkon motoru [kW], zobrazuje to u vozidla poměr kW/kg.

V detailu vozidla přibyl odkaz "Cebia Autotracer" pro snadné prověření stavu km i historie. Třeba to bude lidi víc motivovat VIN vyplňovat a tím i usnadní potom možnost jim poradit, když se ptají ve fóru na nějaký technický problém s vozidlem.

2014-09-21 08:21:29

udm: zajímavý

2014-09-21 08:29:36

udm: to si schvalne pro zajimavost vyplnim

udm  
2014-09-21 08:30:16

romik: takhle se to pak zobrazuje:

http://www.bmw-club.cz/vozidlo/bmw-5-e39-540i-371

http://www.volvo-club.cz/...idlo/volvo-s60-i-2-4t-691

2014-09-21 08:46:07

udm: tak jsem to tam nakodoval

udm  
2014-09-21 08:51:59

romik: vidím to jen u http://www.nissanclub.cz/...o/nissan-primera-p11-4975 Ale prima, hned se člověk něco nového zajímavého o vozidle Primera dozví


Odpovědět

1 ......... 8  9  10  11  12 ......... 28