Fórum - Téma


zima


Fórum 350Z zima

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan 350Z (Z33)  |  Naše vozidla2009-10-24 10:01:55

Chtěl jsem se zeptat,kolik z lidí dá přes zimu 350Z do garáže a kdo s ním jezdí i v zimě.Případně jak velký zimní guma máte,děkuji.

2009-10-27 09:34:28

já zazimovávám.

ale občas, když bude opravdu sucho, tak ho trochu projedu, aby nezatuhnul docela

na to mi stačí letní gumy, zimáky opravdu pořizovat nemíním.

2009-11-17 10:02:20

Mam ztko prvni zimu, ale nakoupil jsem kvalitni zimaky a zazimovavat urcite nebudu. Kdyz nebude 30cm snehu na ceste, tak to snad nebude zadna hruza. Uz se tesim na driftiky na neodhrnutych parkovistich. To je taky ten hlavni duvod, proc chci zimu zkusit.

2009-11-17 21:50:15

Tě pic Krtku, tak nevím, zda jsi mla´das, nebo si děláš prdelky Měl by jsi vědět, že je tu dost odstrašujících případu rozbitých Zetek v sezoně na vodě, bohužel i na suchu. Také z lonské zi my tragický případ, kdy se nám zabil v zetku kamarád Cimboss. Všichni měli odjeto na Zetku několik desítek tisíc km, žádní žabaři, jen kapánek ztratili k zetku respekt. Zetko je hrubián a není dobré ho podceňovat a tom celé auto je. Na sněhu ho ani nerozjedeš, natož nějeké drifty, nejsli kaskadér. Nech si do pneu nastřílet 3 cm hřeby a vyraž , pak nám děj vědět. Netvrdím, že s ním nejde jezdit v zimě, ale proč ? Určitě nějakou kárku na zimu máš, které nebude sůl tak vadit. Sportáky maj čekat na jaro a taky na nich něco upravit. Neber to jako radu, ale názor.

2009-11-18 07:45:27

Nazdarek. Je mi to úplne jasne, jak je to s jezdenim na vode, natoz snehu. , nemam v umyslu jezdit po neodhrnutych silnicich, na kterych bude takova vrstva snehu, že nebude videt asfalt. Cimbose jsem znal, bydlel kousek ode me. Nekolikrat jsme se potkali a o zetku klabosily. RIP. Asi bych do zimaku ani neinvestoval, ale dostaly se mi pod ruku raysy se dvema zimakama. Tak uz jsem koupil i ty zbyle dve a uvidim co se bude dit. Musim vyzkouset co od Z muzu cekat. . Popripade budu uvazovat o hrebech. . Osobne si myslim, ze letos steje moc snehu nebude, tak uvidime. Samozřejme díky za názor a radu.


Odpovědět