Fórum - Téma


Zatíká u spolujezdce


Fórum Micra K11 Zatíká u spolujezdce

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Micra K11  |  Naše vozidla2014-09-14 11:01:04

Zdravím, chtěl bych se zeptat kama vedou nebo spíš mají vést hadice od ostřikovače směr zadní okno. Mám v autě nainstalované neoriginální ostřikovač(čerpadlo, nádobka, atd.), ale hadice jsou asi původní. V nedávné době jsem zjistil, že mi do auta teče voda. První jsem si myslel, že to teče přes dveře, jelikož to teklo jen na straně u spolujezdce, teď jsem zjistil, že to teče u přihrádky, která je před spolujezdcem, jelikož se zde rozděluje exteriér a interiér vozu pouze nějakým kobercem. Koberec byl asi dříve i potáhnutý nějakým asfaltem, který už je dávno pryč... V současné době jsou za přihrátkou u spolujezdce dva kruhové otvory o poloměru asi 2cm z nichž jedním vede do auta hadice ostřikovače a tím pádem také voda. Takže je neustále mokrá podlaha u spolujezdce - samozřejmě za deště nebo mokra Nevíte někdo, popřípadě nemáte někdo fotky, jak je to řešeno originálně?

2014-09-14 11:29:29

davek11: dle toho jak to popisujes tak to nekdo dovnitr natahl asi pres otvoty co meli bejt na klimatizaci proto ti to dela takove problemi z vodou z venku mrkni do manualu jak je tazen origo privod vody dozadu nebo si to skus najit tady mohlo bi to tam bejt taky zobrazene www.nissan4u.com

2014-09-15 07:31:49

romik: originál přívod je tažen dírkou v pravým podběhu s gumou a dál po podlaze u spolujezdce až dozadu. Pokud máš mokro na pravé straně u spolujezdce pod přihrádkou, použij rubriku hledání, podrobně jsem tu popsal závadu i její jednoduché odstranění!! a pokud tady do této diskuze někdo popíše jak se závada odstraňuje, tak to smažu, protože duplicitní věci se mažou!

2014-09-21 17:20:36

Moc děkuji všem, co zatím napsali. Omlouvám, se že píšu až tak pozdě, ale chtěl jsem to mít na 100% potvrzené. Voda do auta opravdu tekla "přes ventilátor", abych to napsal dobře, tak pod plastem, jak jsou stěrače a poté pod plastíky, které mají nebo spíš měly kolem sebe gumové těsnění. Kruhové otvory jsou podle mě buďto na tu klimu anebo možná dělají základ aut stejný, protože podle fotek je u aut s pravostraným řízením v těchto místech posilovač brzd.

Hadici ostřikovače jsem na konec nepřehazoval, protože jsem sice otvor v podběhu našel, ale v interiéru jsem neustále narážel na koberec a když už, tak by to vedlo někde kolem ventilátoru, tak to radši nechám zatím tak.

Jo a místo toho gumo-koberce, jsem dal STP fólii, takže pokud budete něco takového spravovat, tak můžu doporučit...


Odpovědět