Fórum - Téma


XIV . Nissan Sraz


Fórum O Srazech a akcích XIV . Nissan Sraz1 ......... 15  16  17  18  19 ......... 20

2013-06-24 10:07:33

Nebylo to planovave a bral jsem to jako rodinny vylet... ale i tak jsem se svezl.

2013-06-24 10:31:53

já od srazu nic nečekal teda.pouze jsem chtěl vidět pár lidí s kteryma tu diskutujeme,spojit si ksichty s autama a nickama a pořádně se projet což dopadlo.no a aby lukyisek mohl dobře spát že jsem se ukázal kluk jeden usata:Dje nesmysl jezdit na defacto cizí srazy kde první čeho se dockam je flaška vodky

2013-06-24 12:40:47

Ja bych to udelal tak, ze bych uz udelal zvlast topic a pomalu zacal planovat, vymyslet apod. veci pro NAS nissanclub.cz sraz. Alespon, bude vetsi sance, ze se sraz bude libit a uzije si ho vic lidi.

A hlavne udelat ho nekde uprostred republiky.

2013-06-24 12:41:35

rado4077: Trochu TI budu oponovat.No víš ono to není jednoduché jak píšeš.Ty myslíš si že sraz je jen o autech?Ano jsou důležitou součástí ale hlavně je to setkání lidí.Jestli se o autech debatuje postáváním před nimi nebo povídáním si o nich na jiném místě snad až tolik nezáleží.Nevím sice co Ti tak vadí že na začátku stojí mustang a o kus dál jiné auto.Třeba by sis mohl uvědomit že my co máme ted jiná auta jsme měli NISSANY měli a přeci to neznamená ,že tím že auto zn.Nissan prodáme tak že s ním prodáme i kamarády.Každému se líbí něco jiného a od srazu třeba též ale myslím že většina z nás jsme se snažili bavit se se všemi at jsou noví nebo staří.To jen k tomu,docela mě mrzí že se vám tam nelíbilo protože spousta lidí si to opravdu užila.

2013-06-24 12:50:51

janinka: nejde o to, že si někdo koupil jiný vozidlo, šlo o to, že to byl NISSAN parking a stály tam jiné auta. Klidně si jezděte dál, ale já mít jiné vozidlo, tak ho tam fakt nepostavím. Ale z tvého příspěvku usuzuji, že jsi vůbec nepochopila podstatu mého příspěvku. A na rovinu, když jsem byl na Škoda srazu, tak to byl teprve sraz opravdu o fandech vozu. Jak už tady někdo psal, tento sraz bylo, že se sjeli auta jedné značky, hodily se na hromadu a honem jde se chlastat. Bohužel jsem skoro abstinent, dám si tak dvě, tři piva na chuť a víc už prostě nepiju, a to ještě jednou za čtvrt roku. Takže pro mne tento sraz byl nepochopitelný. Takže asi tak.

SakuL: už si prohlížím nějaký kempy, někde v horách na pořádnou vyjížďku, na příští rok.

2013-06-24 13:14:43

Chlapi, dodal bych k tomu pár věcí.

Za celý den za mnou nepřišel nikdo s nějakou připomínkou. Docela bych to ocenil. Ale budiž. Uznávám, že je jednodušší to nalepit někde na zeď. V podstatě jsem na srazech potkal jedinýho člověka, kterej to umí říct na plnou ústa, takže OK. Ale pečlivě jsem pročtl, co tu píšete. Velkou část tý kritiky beru, ale ono je potřeba to brát v souvislostech.

Ani podle nás jakožto pořadatelů nebylo všechno ideál. Co se týká restaurace souhlas, ale jinak kemp fungoval.

Orientačky a prohlídky jsme začali dělat právě proto, že když jsme měli plochu a digitální časomíru (která prostě stojí peníze) s měřením reakce na start atd, tak se sešlo 5 a půl lidí. To je přesně důvod, proč jednáme s Nissan CEE. Aby zase mělo smysl tam tahat tu časomíru, dostat tam časem nový lidi. Pak to bude 1 z věcí, který na tom srazu budou, ale pokud je 10 lidí co budou sprintovat, tak to vychází přes 600 na každýho a to do srazovýho poplatku fakt nenarvu. Dáte dohromady slušnou partu? Jste schopni o ní dát vědět měsíc dopředu? OK. Pojďme se o tom bavit. My ty kontakty máme. Ale uvědomte si, že naše OS neživí nějaká fabrika jak fotbalovej klub a neseme veškerý finanční rizika jakožto představenstvo, resp. rada.

Že tam přijedou lidi i jiným autem? Já je vyhánět nebudu. Zrovna Piotr, kterej přijel Polem (jo, to je ten polák s vodkou), jezdí už roky, tohle má dočasně a jinak měl N15 GTi s SR20VE..... On zas něco dotáhne. A takovejch je tam víc. Je hezký že jste puristi, já bych tam taky radši viděl samý vymazlený datsuny, ale někde se začít musí. Že je mohli postavit jinam? Mohli. A většina to udělala, ale neřekl bych, že je to to hlavní.

Jedná se už o podzimním srazu. Měl by být v záp. čechách, s plochou na blbnutí. Klidně se do toho zapojte. Nejsme sekta. Naopak. Všechno zveřejňujeme. Vč. učetnictví, což dříve nebylo pravidlem. Pořád si myslím, že jde všem v zásadě o jedno. Podpořit značku a dobře se u toho pobavit. Tak pojďte místo remcání radši udělat něco společně. Víc lidí, víc zmákne. Můj kontakt je veřejný a uvítám každou pomoc.

A k chlastu. Ruku na srdce. Mimoň, Příbram, Pardubice, všude se leje. 1. liga. Já si dám občas taky, ale po tom lítání celej den, jsem si dal 3 piva, dva panáky a usnul vedle svý drahý polovičky než mi stačila dát pusu. Takže jak kdo. A tak to je vždycky.

Ještě jednou. Kritiku beru. Inspiruje, motivuje. Bez zpětný vazby se na to můžem vy..... Ale konstruktivní návrhy, eventuelně pomoc, by se šikla víc. Takže kdo má zájem se zapojit, mojí interku máte.

Ty "druhý" stránky nevznikly proto, aby konkurovaly tomuhle fóru. Ty vznikly proto, aby byla platforma pro případné sponzory a partnery při pořádání akcí. Ten tady prostě není. Tečka. A není to o dělení na červený, modrý nebo fialový se žlutýma puntíkama.

Kluci, udělejte akci, rád se na ní přijedu podívat. Bez jakýkoliv ironie. A bude i na našich stránkách. Ať Vám tam ty lidi přijedou. Žádnej problém. A rád Vám pogratuluju, když se to povede.

Edit: Padla tu zmínka o Honday. To je vzorová akce, ano. Ale..... Zase se vraťte na zem. 1) Podívejte se na honda-club. Taky mají OS, aby mohli jednat se sponzory atd. Bez toho to prostě nejde. (I kvůli tomu jsme mimochodem postavili ten druhej web). To na téhle platformě nedáš... 2) Mají x násobně větší členskou základnu. To je realita. 3) Koukali jste na úrovně členství, ceny a stím související věci? Jsou prostě trochu někde jinde. Chceme k tomu časem směřovat, ale nikdo z nás (vedení OS) fakt nemá mega, který by do toho teď vrazil...... Tihle kluci se za dlouhý roky vypracovali k tomu, že je to teď živí. Proto jsou dneska někde jinde. A já jim to přeju. My to děláme po práci, za svoje a bez nároku na odměnu. Veškerý ubytko atd. si i jako pořadatelé sami platíme a to co zůstane jde na klub. Takže pro nás osobně je to čistej mínus. Děláme to proto, protože to nikdo jinej nedělá. Jako nové vedení jsme klub (OS) převzali v březnu. Letos. Koncept máme. Ale chce to čas, peníze a kurevský nervy. Ale to už málo kdo vidí.

2013-06-24 13:48:45

rado4077: jo jasně já chápu a podstatu chápu ,nejsem nemyslící,vím jak to myslíš ale prostě na každém srazu to je jinak .Mně je jedno zda budu mít auto na silnici ,place nebo u chaty .to je přeci uplně fuk.Prostě se domluvilo ze je to parkování pro Nissan club ,ne jen pro vozy Nissan a že se tam všichni postaví tak se událo a ostatní s jinými značkami též ,proto tam ta auta byla a tohle je ten nejmenší problém který bych řešila.Ano chápu že třeba nepiješ takže se tam 2x třeba necítíš ale nejde jen o pití.Kdybys obešel stoly a přišel kamkoliv pokecat viděl by jsi sám že se tam povídá o všem ale nejvíc o autech.Zvláště lidi kteří si na autě dělají úpravy se s námi moc rádi o tohle podělí a my to moc rádi vyslechneme a auta jim velmi rádi prohlédneme a pochválíme a o tom to je .Umím pochopit že každý preferuje na srazu něco jiného ,proč ne .My se scházíme několik let a vždy to byla prima akce.Někdy bylo letiště někdy ne ale jinak odreagování ,auta ,pokec ,vše co tam být má.Většině lidí se to líbí a těší se že přijedou zase.Co k tomu dodat,škoda že sis to neužil jako většina .Možná kdybys ty lidi všechny poznal více tak by to bylo jiné,nevím .No každopádně jsme vás tam rádi viděli ,bylo fajn vás všechny poznat.nevím co k tomu lze více říci,snad at se ti všechny ostatní srazy at jsou kdekoliv líbí a užiješ si je dle svého.

2013-06-24 17:44:27

janinka:

Mě teda taky dostalo když sem dojel na nissansraz a první auto co sem uviděl byl mustang. Auto máš samozřejmě parádní a mustanga mám rád ale čekal sem že bude parkoviště pro nissany a ostatní auta, ale to je jen detail, hlavně že sme nemuseli parkovat ruzně po kempu. Taky jsem abstinent až na pár panáků slivovice během roku , takže pití pro mě taky není. Těšil sem se právě na to dumání a behání okolo aut a podobně, i když to nehltám až tolik jak třeba Adam.

Big T: původně sem si o tom chtěl promluvit a poptat se i na to separování klubu, ale s přibývajícím zklamáním jsem už neměl ani náladu to s někým probírat. Navíc jsem měl pocit že kdybych něco řekl tak by mě na čele přistála cihla nebo nedej bože na autě, snad je to jen můj pocit. Je pěkný že bude další sraz v západních čechách kde se budu moct vyblbnout , jen budu zvažovat jestli jet, protože jen benál mě bude stát cca 2000kč a bude mě hlodat jestli bude stát za to jet přes celou republiku s pochybama, že to zas bude jinej šálek kávy než sem čekal. Je mě jasný, že naplánovat sraz není nic lehkýho, sám sem si zkusil na popud Radka uspořádat narychlo drobnej ,,srázek,, tady v Brně a to šlo jen o to že se na chvílu sejdem, pokecáme, pujdem se projet atd. , jen říkám že výsledek byl jinej než jsem očekával a vzhledem k tomu že nás bylo víc se stejným názorem tak mě napadlo to sem napsat a zjistit jestli by byli lidi ochotní něco uspořádat. Nechcu Vám mluvit do toho, jak máte dělat srazy, na který jste zvyklí, znáte se a máte s takovou akcí víc zkušeností.

O tom jak to mají honďáci tady nemusíme mluvit , je jasný že jsou větší klub - hlavně proto, že honda je známější a profláklejší značka než nissan, kterej už je stejně renault, takže se zástupy nových členů nehrnou; jejich OS bylo založený mnohem dřív jak to nissaňácký, který vzniklo v podstatě před chvílí, takže to se taky nedá srovnávat. To je pochopitelný.

To je asi vše, pokud si vzpomenu tak to do tohoto příspěvku doplním

2013-06-24 17:52:58

no_hits: To je ale škoda žes nepřišel. Komunikace je totiž uplnej základ. A kecat nám do toho lidi musej. Neděláme to jenom prosebe, ale hlavně pro lidi. To chce všechno trochu času, ale hlavně podporu. A tu hledáme kde můžem.

Jinak jsem slyšel, že se na tý vaší projížďce někdo rozšvihal? Všichni OK?

2013-06-24 17:54:52

BigT: "s přibývajícím zklamáním jsem už neměl ani náladu to s někým probírat" NO_HITS mi akorát sebral slova z úst (klávesnice). Co vím tak roz švihal jen Barňoch Corollu, ale to bylo při cestě druhý den na nějaký závody.

Jinak jsem pro, abychom zorganizovali i něco sami. Pár nápadů bych měl, ale chtělo by to vytvořit nějaký realizační tým, protože sám organizovat 2-3 denní sraz bych neutáhl.

Edit: BigT: a hlavně v pátek, si tam myslím ani nebyl, nebo jsem si tě nevšiml.

2013-06-24 18:00:42

Me se nejvic libili srazi v jeleni proste pecka peknej placek kdo chtel pokecal si o autech i u aut dalsi si sli dat neco k jidlu udelala se spanilka nejaky ten sprintik tak jsem se projeli a jeli spokojene dom to tam bil i skyline a 300zx a Sunny GTi i par offroudu se seslo no bilo to pekne a vecer zabava to uz jsem pak jeli vzdy dom

2013-06-24 18:00:43

rado4077: To je od vás hoši hezký, ale to je potom těžký, když se lidi ani nemůžou domluvit. Já vám navrhuju, pojďte se do toho zapojit, dejte ty nápady na stůl a pojďme se bavit o tom co je reálný. My už nějaký zkušenosti a kontakty máme a já se vůbec nebránim tomu, aby se do toho zapojili další lidi. Máte tipy, máte nějakej kontakt, firmu, která by to podpořila, vlastní techniku? Cokoliv se počítá. Tahle výzva nám tam visí na stránkách už docela dlouho. Bohužel to většinou je tak, že všichni čekaj zázraky, ale něco udělat už je těžší. To není fňukání, tak to prostě je a s tím jsem do toho šel. Takže jestli je vůle a chuť, já proti nebudu.

2013-06-24 18:03:40

romik: Jenomže to bylo v době, kdy se to organizovalo s touhle členskou základnou. Od té jsme byli odříznuti..... To už jsem s tou časomírou psal. nebudeš platit balík za časomíru, když nemá kdo sprintovat. Ale to už je historie, ke který se nemá cenu vracet. Prostě to tak bylo, stalo se to než jsme se do toho pustili my a pracujeme s tím co je. NO_HITS, když jsme si psali, naznačil, že by se to končně v tomhle směru mohlo někam pohnout..... Tak doufám, že se to povede. Jenom je mi líto ztracenejch dvou let, kdy tu někdo uměle vytvářel bariéru.

2013-06-24 18:06:31

big t: to jo no chapu to kdyz se to domluvi a nikdo nedojede a pak to jen zbytecne platit za pujceni

2013-06-24 18:09:56

big t: no v sobotu večer jel primerou barňoch dom a vytlačil ho kamion do krajnice a on zničil kolo a tuším zavěšení na primeře. A druhej den jel zpět do hradce corollou na czechring jenže kousek od brna sundal na silnici autem daňka tak nedojel nikam Prostě měl smulu - jestli sem to spletl tak mě Adame oprav

2013-06-24 18:12:01

romik: Tak to vidíš sám. Nebudu to už pitvat. Kontakt na mě máte. Interka tady, interka tam, email, klubovej FB, diskuze jenom pro tyhle návrhy (nalejte řediteli), klubovej FB, případně je možný vytvořit x dalších kanálů, jak si tohle probrat. Já mám rozhodně nápadům dveře otevřený.

2013-06-24 18:12:53

no_hits: 2 auta za 1 víkend? To je pešek....

2013-06-24 19:30:48

Mensi sraz, resp. hlavne pokec a jezdeni jsem navrhoval v mem okoli, protoze si troufam tvrdit, ze na kazdou stranu kde se podivate je skvely kopec na projeti. Mistni je napr Smurf, Diego a dve N15 GTi, ja a dalsi... plus je to blizko i pro lidi z SK.

Jen jak bylo receno, je treba to zorganizovat...

2013-06-24 19:32:18

Jagy taky uz to planujem neboj. I romik psal, ze by se stavil. A ty Valasske kopce, mas pravdu. Vzdy jsem si rad cestu z chaty prodlouzil pres Roznov a ty kotehulky kolem. Nadherne cesty.

2013-06-24 19:37:52

jagy: určitě se něco podnikne, už i kdyby to mělo být pár aut. Potřebuji s tebou něco probrat a nechci tě bombardovat přes SZ


Odpovědět

1 ......... 15  16  17  18  19 ......... 20