Fórum - Téma


Vytáčení čísel v Connectu


Fórum Qashqai J10 Vytáčení čísel v Connectu

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Qashqai J10  |  Naše vozidla


1  2

2013-05-23 17:00:54

vita2:

Není asi kompatibilita. Mě teď vadí to vyhledávání. I když to moc nepoužívám, máš pravdu, že co se týká funkčnosti, tak to dost schází.

2013-05-23 23:57:09

dismay: Jak to, že to nikdo neřeší a nikomu to nechybí? Já na to narazil hned první den a dost mě to štvalo, že stále nemůžu najít tu klávesnici. Jen jsem doufal, že hledám špatně a tak jsem se konečně dokopal po několika týdnech podívat se do návodu a tam není také nic.

Zeptám se přímo v Nissanu, kde je ta klávesnice, kterou mají zobrazenou ve své grafické prezentaci Nissan Connectu. Protože tady odtud jsem čerpal informace, co mé nové auto bude umět. Doslova uvádějí: (Viz obrázek v prvním příspěvku)

"RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ - Požadovaný kontakt můžete vytočit ještě rychleji, stačí zadat hledání konkrétního jména nebo čísla."

Zní to SUPER, jenže to právě takhle vůbec nejde a vyhledávání se mění na dlouhé hledání a hádání, zda hledaný kontakt bude setříděn podle jména, nebo podle příjmení.

Nechce se mi věřit, že by Nissan o svých výrobcích uváděl informace a dokonce i doprovodné obrázky, které jsou naprosto nepravdivé.

duncho  
2013-06-12 00:01:57

vita2:

namas nahodou starsiu verziu fmw v Connecte? Mozno by to vyriesil flash... len taky dohad...


Odpovědět

1  2