Fórum - Téma


Vymena Prothane SILENTBOKU n


Fórum Návody Vymena Prothane SILENTBOKU n
2008-04-26 18:47:11

Ahoj tak jsem vyměnil silače na svém sunnym za tvrdé od firmy Prothane ,bylo zapotřebi dvou zvedaku,račny 14,17,kladiva,pořadneho majzliku,svěráku a vazeliny,vyměna v gatažovych podminkach trvala cca 4Hodiny.Nebylo to nic težkého všechny silače sedli jak měli,ani se šrouby nebyl problém trocha síly a vazeliny a všechno si sedlo.

Po pečlivem utáhnuti všech šroubu a matek jsem sunnyho položil na všechny 4 a nastartoval,ze začatku cele auto mírně vybrovalo,ale po projeti par kilometru to uz nebylo tak znatelné.

+ :rychla reakce na přerazeni a přidaní plynu,motor při přeřazeni z velké rychlosti už neskáče,řadička se nehýbe jen jemně vybruje temeř vubec

  • při volnobehu a do takových 1500 otaček se to cele třepe pak to přestane

Mysli si že jsem autu vubec neublizil uvidime časem ted jsem spokojeny ,po přečteni semtexova članku sem myslel že to bude ohodně horši.

Jagy diky za planek

2008-05-01 09:47:31

zaujimave, ja ze su len nazory ze je to u nasich aut len horsie. U semtexa sa to fakt dost klepe

2008-05-01 11:25:23

me to taky klepali ale nevim proc ale ujel jsem 70km a zajel na serizeni rozdelovace a klepani se dost omezilo,kamos co bydli kousek odeme to ma v GTi taky tak si nestezuje.....na pohodli to samozdrejme neni no


Odpovědět