Fórum - Téma


Výměna dveří


Fórum Almera N15 Výměna dveří

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N15  |  Naše vozidla2016-06-08 18:48:56

Ahoj! Předem se omlouvám, jestli zakládám duplicitní téma, ale nic podobného co potřebuji, jsem nenašel. Kdyžtak mě přesměrujte.

Moje Almerka má zrezlý dveře, a to tak že hodně. Je to tolik, že na vyvaření by to bylo hodně komplikované. Na vrakovišti jsem si našel dveře ve stejné barvě za 600 Kč/ks. Jde mi o to, jestli máte někdo zkušenosti s výměnou dveří, jestli je to operace, která se dá zvládnout na zahradě.

Zároveň mi funguje už jen zámek u spolujezdce, a nefunguje dálkové ovládání, takže mě zajímá, jak komplikovaná by byla výměna centrálu a vložek, tak aby fungoval zámek u spolujezdce, případně i na kufru.

Děkuji za Vaše rady!

2016-06-08 21:13:30

bike.johny: Mám Almeru Tino a dveře jsem měnila všechny...za jeden den vše hotovo. Měnila jsem i zámek , to bylo trošku jako ježek v kleci ale též se povedlo. Jsem ženská a s trochou trpělivosti v pohodě vše funkční. Bubu

2016-06-09 09:46:49

nazdar. dat dole dvere nieje ziadny problem. nedavno som to vsetko skladal a da sa to zvladnut v pohode. odporucam stiahnut servisny manual ( http://www.nissanclub.cz/...anual_download.php?id=410 ) aby si mal predstavu co ides robit ale v podstate sa to zle zmontovat ani neda. chce to len trpezlivost v odopinanim plastov atd ak ich budes komplet odstrojovat/nastrojovat.


Odpovědět