Fórum - Téma


VÍTE ŽE . . . .


Fórum Pokec všeobecný VÍTE ŽE . . . .
2009-05-28 08:25:26

. . . . už náš klub má za sebou víc jak 1.000.000 ( milion ) návštěv ? To je myslím dost za cca 3,5 roku co zde jsme. Přes milion jsme se přehoupli někdy před týdnem.

Klub se za pochodu stále zdokonaluje a vylepšuje, za což patří dík Inrajovi a Velkýmu.

Přesto se mi zdá, že nás platících je tu až túze málo na to, co se zde můžete dozvědět a jak si pomoci snadno k radám, návodům, a manualům a v neposlední řadě rozšířit řady svých přátel na báječných srazech.

Je to jednoduché přečti si : http://www.nissanclub.cz/..._paid_user_advantages.php myslím, že nikoho tento symbolický poplatek jednou za rok, nezrujnuje

2009-05-28 10:17:36

ahoj ALMERKO, ja jsem zde ponekud novy, tak bych se jen kratce vyjadril :) Webovky jsou fajn, 300 kc ani pro studenta neni mnoho. Vzhledem k tomu, ze delam webovky tak vim kolik casu vubec zabere jejich sprava (kdyz pominu programovani). Nicmene si myslim, ze by bylo mozna vhodnejsi zamyslet se nad obecnym zpusobem platby. Ono posilani penez na ucet, slozenky atp jsou tak nejak omezujici a nekdy casove zdlouhave. Myslim si, ze polovina lidi zde umi hledat, psat do diskuzi a ac to neni o nic tezsi tak spravovat ucet elektronickeho bankovnictvi je pro ne zahadou. Kam tim smeruji? Pomineme-li obecne poplatek 300 Kc za nejake VIP clenstvi atd, nebylo by lepsi zkusit zridit sluzbu podpory pomoci SMS zprav? Ono SMSku umi napsat kazdej a nejaka koruna by z toho taky kapla.

Dalsi zpusob jak trochu zaplatit spravu hosting a vseobecne starosti je duraznejsi osloveni partneru nabidnuti a reklamy, ale to asi uz mate vcelku protrele odzkouseno.

Jinak gratujuli k 1Mega nicmene na vydelek z reklamy z googlu to asi nestaci :(

2009-05-28 10:22:27

Hmmm tak k tomu se musí vyjádřit pan Nejvyšší, hned mu hodím odkaz. Nápady jsou to dobré.

Inrajíííííí kde jsíííííí


Odpovědět