Fórum - Téma


TINO - Řídící jednotka motoru


Fórum Almera Tino TINO - Řídící jednotka motoru

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera Tino V10  |  Naše vozidla2008-10-27 23:49:13

Občas mi stávkuje řídící jednotka motoru na Nissan Almera Tino 2,2 DCI, r.v. 2003, 82 Kw. Na diagnostice to háže závadu čidla teploty na čerpadle, ale i po výměně tohoto čidla je tam stejná závada, která je prozatímně (na furt) vyblokována vsazením diody? do okruhu mezi čidlem a jednotkou tak, aby to vůbec jelo. Občas však ani to nepomáhá, motor jede v režimu s výkonem ojeté babety, a tak sháním cenově přijatelnou řídící jednotku, případně někoho solidního, kdo se opravami řídících jednotek zabývá. Když už to nijak nepude, zkusil bych i nějakou tuningovou řídící jednotku, opět za rozumný peníz.... Nemá někdo nějaký kontakt na solidního opraváře, či dodavatele těchto součástek? Díky.

2008-10-28 10:23:08

ak zozenies aj druhu ECU a namontujes ju musis do znackoveho servisu odblokovat NATS a na to potrebujes vediet PIN,ktory sa da zistit cez importera podla oznacenia na BCM .Takze len tak na vrakovisku nezistis ci je OK

2008-10-29 17:11:02

Je to ještě horší, než jsem myslel. Tu řídící jednotku prý Nissan vůbec nedává do prodeje mimo své servisy, taže vrakáč.... To bude z nějaký totálky, takže asi taky nic moc. Počkám, až to klekne úplně a pak to začnu řešit. Příště si pořídím pořádné japonské auto, jak jsem původně chtěl. Nissan to určitě nebude.

2008-10-31 19:45:53

Tak přátelé, dneska mi to úplně kleklo. Startoval jsem X krát a nic, točí to max. 4.000 otáček. Dokonce jsem se prostartoval k tomu, že když ihned po nastartování nepřidám plyn, tak uchcává jedna tryska a čudí to jak vychrchlaná ávie. Dal bych sem video, co jsem natočil mobilem, ale nevím, jak se to sem dá dát, když tak pisněte a já to sem nahraju.

P.S.: Nepasovala by tam řídící jednotka z nějakého Renaultu, co má stejný motor??


Odpovědět