Fórum - Téma


Tady je KRAKONOŠOVO!!!!


Fórum Pokec všeobecný Tady je KRAKONOŠOVO!!!!
2009-12-15 08:44:56

Občas zabrousím na Nissan klub, počíst si a zjistit co je nového Nemám moc času, a už vůbec ne na psaní, nejsem v tom moc zběhlý!! Nissany opravuji nějakých 19 let, většinou klempířské práce, nebo se snažím opravit škody druhých! No nic, takže abych se vyjádřil, proč jsem se rozhodl tu strávit více času psaním tohoto článku! Po dlouhé době jsem se tu vyjádřil k práci pár nadšenců a obětavců, Ti kterých se to týkalo si to přebrali po svém, byli rádi příspěvkem, ale dlouho to tu nevydrželo,neboť se to někoho dotklo a příspěvek byl odstraněn MAZAČEM!V příspěvku jsem nejmenoval a nebyl vulgární, dokonce byl i k danému tématu Bohužel je pryč! Tak opět tu dlouho nenapíšu. Raději budu bušit do plechu!! Po 20ti letech opět cenzůůůůůůra! A já blázen si myslel, že bude líp! Díky.

2009-12-15 08:54:56

Nechci do toho moc kecat ale mylsim ze si zalozil duplicitni tema a bude smazano

podivej se do pokecu - moderatori x zamykaci, honzaBK atd.

je tu spousta temat tohoto typu a enní to kvůli cenzuře, ale aby tady byl tayk trošičku pořádek ;

HAWK du na pivo :-D

2009-12-15 12:36:27

včera večer jsem ho upozornil v dílně, říkal že po mě hodí kladivem když mu to smažu, to napsal schválně. a to před tím jsem ho dopředu upozornil že pokud to napíše (psal blbosti) tak mu to hned smažu. Přesně jak píše děláme spolu v dílně už víc jak 10 let, tak si jen píchnul do mě, však já mu to vrátím v reálu. Nachystám mu díly na klempířskou, že bude koulet očima, co bude opravovat. Vždy mu říkám. "Z novejch dílů umí dělat každej blbec i já bych to dokázal!!" A to byl při psaní toho příspěvku asi ožralej (i když pak jel autem dom), protože tam jasně jmenoval!!

2009-12-15 13:41:42

Jo hošánci, chlastat se nemá ! Žejo Vojto chlast je sviňa ale dobře chutná tak jdu na pár kousků

2009-12-15 13:54:15

Jo,Jo, je to těžký, jezdím do práce a z práce asi 120 km. Takže s tím pitím to není tak horký!! Řidičák mě živí! No nic jdu dělat, jo a na závěr, Honza BK má 60 kg a já 110.kg, tak uvidíme kdo z koho. Končím tady. Přeji mnoho ůspěchů všem!!


Odpovědět