Fórum - Téma


Šťastnej majitel qashqai


Fórum Qashqai J10 Šťastnej majitel qashqai

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Qashqai J10  |  Naše vozidla2011-03-23 00:07:18

Zdravím všechny,

svýho qashqajíka mám už skoro 2 roky. A protože jsem fakt šťastnej za to auto, musel jsem zde vyplodit své shrnutí. Prostě jsem fakt maximálně spokojenej.

Za cca 21 měsíců jsem neměl žádný technický problém. Auto je výborně odhlučené,takže neslyším vůbec motor, hodněkrát si myslím,že mě to chcíplo. Sedí se v tom úžasně, vždycky když při nějaké přiležitosti sednu do jiného auta např. octávka, superb, golf...tak prostě to není tak pohodlný. Interiér je také fakt jeden z nejhezčích a s výborným zpracovnáním co se týče materiálů. Auto i po této době budí obdiv, lidi si rádi na auto podívají, koukají do něj jak kdyby bylo teprve představeno. Auto se pořád řadí mezi luxusní auto, většina lidí si myslí,že auto stojí minimálně půl miliónů a řadí Vás do vyšší třídy. Na silnici sedí výborně, i když to není žádný SUV, přes všechny nástrahy projíždí na jedničku. Ale hlavně, je strašně strašně krásný auto. Prostě můj shrek.

Prostě moje ego s ním vzrostlo. Musím také říct,že se mě více líbí starší design,který mám,než ten aktuální,který se prodává. Všem co si auto chtějí pořídít a váhají bych ho doporučil,ale ať si ho radši nekupují, nemusí jich jezdit tolik.

2011-03-28 10:27:17

Přidávám se ke slovům chvály. 2.0 benzín (2009) po 55.000km šlape bez problémů. Jezdí po lesích i po evropských dálnicích, reprezentuje i vytahuje zapadlá auta, stěhuje nábytek i sportuje na okreskách. Po instalaci čtyř koncovek výfuku si jej lidé pletou s Muranem, ale spotřeba je kolem 7l. Prostě zatím nemám výhrad, ale stejně to musím zaklepat .


Odpovědět