Fórum - Téma


Snímač otáček klikové hřídele wp12 2.0l


Fórum Primera P12 Snímač otáček klikové hřídele wp12 2.0l

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Primera P12  |  Naše vozidla2011-07-09 12:41:07

Zdravím pánové,tak mám zase problém Začalo to že mi občas během jízdy z ničeho na cca vteřinu přestalo táhnout auto,no teď mi svítí kontrolky esp ,motor a asr,když vypnu a znovu nastartuju tak to občas naběhne(jen kontrolka motoru svítí pořád) a po pár km se zase rozsvítí všechny... Na pc to ukázalo že je problém " Snímač otáček klikové hřídele" Já čekal že je zase někde blbá kostra a pc píše takové sračky Potkalo to už někoho z Vás??popřípadě nevíte cca cenu??Na netu jsem našel jenom na naftu...Díky ..

2011-07-09 13:17:13

Potkalo mě to na naftovej primeře. vyměnilo se čidlo a jezdilo se dál. pro klid v duši jsem koupil nový. ceny budou asi stejný, z bouračky tak o půlku nižší. může bejt ale připečený a nemusí jít ven. nebo pude, ale nejmíň na dva kusy. chce to zjistit ceny asi přímo v Nissanu a podle toho se rozhodnout, co je pro tebe přijatelnější. výměna čidla tě asi nemine. jestli má při proměření špatný hodnoty (odpory...), tak není co řešit.

2011-09-08 21:17:10

Ahoj, mám stejný problém (P11-1,8)-zítra si jdu pro nové čidlo klikové hřídele za cca 2300kč přímo od Nissanu-nedělá ho ani Bosh-pouze originál. Vypeklo mne to v Rakousku a po jízdě na laně to schladlo a už to jelo, nebo stačí polít čidlo cca 3X Pet vody-čidlo je na boku motoru nad alternátorem. Čidlo se prý mělo měnit v rámci svolávací akce-to už nestihnu. Tak jsem zvědav jak to dopadne


Odpovědět