Fórum - Téma


Směrovky / blinkry divný zvuk


Fórum Primera P12 Směrovky / blinkry divný zvuk

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Primera P12  |  Naše vozidla


1  2  3  4  5

2011-08-19 19:03:07

No caute, tak som dospel k rovnakemu problemu, cital som o nom uz skor na tomto fore, preto som presne vedel co mam robit. U mna to dospelo do stadia ze mi prestala blikat lava smerovka uplne. Tak som to rozobral vycistil konektory spojil, chvilku to slo, potom to zacalo piskat, opat som to rozobral vycistil, stale to piska. Dnes sa mi konecne podarilo najst tu BCM jednotku (Smart control entrance unit) tak som to odpojil na 5 minut, avsak bez uspechu Mam vsak este podozrenie na ten plosak, kedze mam jedno svetlo zvysne, skusim tam prehodit plosak zo stareho svetla, ci to pipat prestane alebo nie. Skusim najprv vymenit ten plosak so ziarovkami ci to bude robit aj potom, ak ano, pristupim zrejme na ziarovku s rovnakou svietivostou ale mensim odberom. Zaroven sa mi stalo ze mi odisli obe zadne brzdove svetla (tretie horne funguje normalne), obe naraz ziarovky snad odist nemohli, pozeral som ich vyzerali byt ok (nepretrhnute vlakna). Ak po vymene plosaka fungovat nebudu, skusit to premerat ci tam ide stava, a taktiez skusim premerat odber pri blikani lavej smerovky. Nejake navrhy co by som este mohol pozriet?

2014-05-01 17:21:57

Blinkry pokaždé jinak :) .. Zdravím,prosím o radu...i když už jsem tenhle problém tady četl,nepodařilo se mi ho vyřešit.Dám blinkr do leva,klape klasicky,dám do prava a pípá jak magor,někdo psal že je problém v zadním světle(snad kontakty,nebo spečené dráty)já měl auto v servisu a na nic nepřišli,prý jim to píše nějakou chybu ale nevědí co s tím :( to samé se stěrači,jak je zapnu tak se nezastaví dokud nevypnu klíček (taky blázinec) to jsem klidný tedy.....díky za každou radu jak problém vyřešit.

2014-05-01 17:57:51

aclypea: mal som podobny problem vyriesil som to tak ze som z laveho zadneho svetla vymenil ziarovky vsetky a prestalo pipat,,,,a nad stieracom,,,,, skontroluj kontakty

2014-05-01 18:02:37

aclypea: Podívej se na kostru v pravém zadním světle. Já jsem kabel protáhl a na pevno přiletoval na tu kovovou desku a mám pokoj . Předtím to svítilo jak barevná hudba, sama se zapínala zadní kamera, byla to sranda, jet za takovým autem, co chvíli svítí mlhovkou, pak blinkrem, pak zpátečkou Musíš se smířit s tím, že máš doma francouzskej pokus o auto. Renault, Citron nebo Hnisan, je to žebřiňák na chvíli a pro zdatnýho kutila

2014-05-02 07:37:35

agu.sta: Já myslím že je zbytečné se do toho pouštět, je to podstatně složitější, než použít rubriku hledání tady na foru. Takže pokud toto někdo nedokáže tak pochybuju že dokáže opravit pípání světel!! Takže co čeká toto téma jiného než jeho zamčení z důvodu duplicity!!

2016-11-23 00:54:16

Mám teď přímo reverzní problém, co se tu řeší. Jen co otočím klíčkem začne se ozývat souvislé píp.

Ztichne to pouze při blinkrech. Blinkr zhasnu a je to zpět. A přitom to začalo pozvolna. Při jedné raní jízdě, co jsem to uslyšel jsem stáhl okénko o trošku dolů, pípání utichlo. Při zpáteční cestě ticho jako po pěšině. Následující ráno mě ovšem pípání provázelo po celou cestu. Vyřešil jsem to zesílením radia. Na kontakty zadních světel jsem se zatím nedíval. Přece jenom je to pár měsíců co jsem dával nové.


Odpovědět

1  2  3  4  5