Fórum - Téma


Satelitní vyhledávací systémy


Fórum Ukradená vozidla Satelitní vyhledávací systémy1  2

2008-12-22 09:10:48

Rád bych shrnul už tak dost vyhrocenou diskuzi, když ti auto někdo bude chtít ukradnout tak ti ho ukradne i kdyby tam bylo cokoliv. Je na každém zda zváží jako míru rizika snese a kolik investuje do zabezpečení.

Každý systém má své výhody a nevýhody.

Ale jak jsem již napsal jedná se mi o to aby si uživatelé forá sdělili praktické zkušenosti s různými systémy na trhu, aby se jiní mohli inspirovat a lépe rozhodnout.

2008-12-22 09:38:15

Já už to dál řešit nehodlám, když je pán tak za vodou ať si tam dá sherloga! Já na to na rozdíl od něj nemám. Vystačím si s tím co mám a 5-ti % možnost, že se auto nenajde akceptuji.

2008-12-22 21:18:56

Když jsem napsal Kluci od stánku myslel jsem tím začínajicí firmu, myslím si že ostatní firmy když začínali to měli o dost težší Podnikám v oboru investic,obchodů,financí atd..Nejsem zrovna nějchytřejší ale v mé práci musím mít přehled abych byl vždy minimálně o krok napřed. Samozřejmně Sherlog mám ale zároveň bych za něj ruku do ohně nedal. Když na to Sanny nemáš,....no našel jsem další diskuzi kde jsi se chvástal jak neřešíš spotřebu, jak by ti nevadilo kdyby to žralo 20l na sto a že jsi docela za vodou, což si myslím i já, že jsi za vodou.Protože takové auto přeci jen není pro někoho kdo by dělal například prodavačku v Tescu Jo a k tý firmě, naschvál jsem se dnes koukal na jejich stránky a jsi tam vedenej jako prokurytsta, což je něco jako správce,nebo zástupce myslím ? No ale kdyby jste tu reklamu sehráli divadelně natočili to a poslali mi to na meil, no a kdyby se mi to líbilo, tak bych vás zaměstnal na mojí kampaň.

2008-12-23 10:02:15

To že si Securion neupravil stránky za to bohužel nemůžu, pokud jsi chytřejší najdi si výpis z obchodního rejstříku a tam musí být prokura uvedena. A tam fakt nejsem Vidíš mě tam někde? Napřed si něco zjisti pořádně, než o někom budeš plácat kraviny . A to , že neřeším spotřebu neznamená, že neřeším zabezpečení. Špatně na tom nejsem,ale rozhodně nehodlám finanancovat tak předražené věci

A tímto končím, tato debata se otočila trochu jiným směrem než měla. Řešíš tu firmy a jejich společníky a to sem fakt nepatří

2008-12-23 23:10:39

Jo ješrě bych se chtěl zeptat tebe, jak to je s tou firmou jestli k ní patříš a nebo jsi na tom jako Sany Co máš ty za systém v autě a jak jsi na tom se spokojeností a kvalitou? Jezdil jsem se spoustou offrouadu a SUV ale s Pathfinderem ještě ne. Co si myslíš ty o kvalitě spracování, konfortu a jízdních vlatnostech?


Odpovědět

1  2