Fórum - Téma


RELAXMEETING -přesunut do Pardubic!!!!!


Fórum O Srazech a akcích RELAXMEETING -přesunut do Pardubic!!!!!
Slunik  
2008-05-12 21:02:28

Tak právě jsme obdrželi pozvánku od pořadatele tohoto fajnového srazíku,takže Vám jí tady předkládám v plném znění.Jinak myslím,že je to velice fajnový a pohodový sraz a to neříkám jrn proto,že znám organizátory osobně.

Dobrý den,

Dovolte abych jménem organizátorů pozval Váš klub na sraz RELAX MEETING v Hradci Králové.

Aktuální sraz RELAX MEETING – STŘÍBRŇÁK, který se koná

20.6. – 22.6. 2008 v Královehradeckém Kraji – Hradec Králové , Autokemp Stříbrný Rybník.

Relax Meeting, je sraz, který upřednostňuje jak už název vystihuje, pohodu, klid a bezpečí.

Proto je umístěn v Autokempu s maximálním zázemím a komfortem, jako na dovolené.

A jelikož naše setkání na Relaxu bychom rádi v duchu dovolených prezentovali, tak je kemp úplně ideálním prostředím.

Jedná se třídenní soutěžní setkání upravených vozů, které se mezi sebou utkají v Designových a Hudebních kategoriích ( Tuning Cup, Emma, DB drag ) Nejvyšší celorepublikové, ale i Evropské soutěže. Setkání všech nejvyšších soutěží na tomto sraze činí tuto akci velmi jedinečnou a jak toto setkání již nastiňuje v názvu vše je připravováno jako pohodové a výstavní klání toho nejlepšího co je v Čechách k vidění a slyšení.

Samozřejmostí, stejně jako na minulých ročnících jsou toalety, převlékárny, koupaliště, sprchy, grily, bary. Ubytování v chatkách, bungalovech, ale i v pohodlných pokojích přímo ve středu dění. A v neposlední řadě večerní a noční party a možnost koupání v bezprostřední blízkosti unvitř kempu.

Takže pokud chcete pohodové setkání s přáteli v pohodovém prostředí s příjemně nabitým programem, ale i komfortním zázemím, tak se na Vás budeme těšit.

( v případě rezervace použijte email relaxmeeting@seznam.cz )

S pozdravem za organizační team

ZRALOK

M.Uriel

777 58 58 87

www.relaxmeeting.cz

2008-05-12 21:09:02

miki je v chorvatsku od 20.6. tož to někdo nafoťte

2008-05-12 21:19:11

Nas klubik zvazuje plasy nebo Relax jeste uvidime, ten mail mi prisel taky hec pec

Slunik  
2008-06-06 22:43:35

Tak právě jsem se od pořadatele dozvěděla o přesunu RELAXMEETINGU z Hradce Králové do Pardubic.

STŘÍBRNÁK NEBUDE!! budou PARDUBICE

zde je oficiální správa...

Vážení příznivci relaxové pohody,

Máme tu změnu!!

Vzhledem k ohlasům a zájmu, který provází přípravy tohoto setkání jsme přehodnotili omezené prostory autokempu Stříbrný Rybník a našli pro vás luxusní prostory výstaviště v dostihovém areálu v Pardubicích.

Což znamená:

RelaxMeeting - Stříbrňák v termínu 20.-22.6.2008 je přesunut

z Hradce Králové do areálu dostihového závodiště v Pardubicích.

( Vice na www.relaxmeeting.cz )

A proč jsme to tak udělali?

Exklusívní areál dostihového závodiště uprostřed města dokáže pojmout větší množství účastníků ( 1500 ) než původně zamýšlený kemp. Tyto prostory zaručují prestiž pro uspořádání všech tří nejvyšších soutěží v ČR v kvalitě, které tyto soutěže vyžadují.

Díky větší a lépe uspořádané ploše můžeme nabídnout více programu a doprovodných akcí. Páteční noc se ponese v duchu Semtex party s celou řadou Djs, lezeckou stěnou, semtex party stanem, semtex koktejlovým barem. Je připraven taneční parket s Puschkin Beach barem přímo na pískové pláži, spousta exotických koktejlů od profesionálních barmanů. Mega grill se sezením pro 300 lidí, pivní bar, točené nealkoholické pivo Birrel. Horečka sobotní noci bude patřit Fajn Party radia Life a jejich nejlepším moderátorům a dj´s za přispění residentních dj´s ( klubů Hany Bany Pardubice, Podvobraz – Hradec Králové ), společně s fajn radiem vyroste v areálu fajn relax zóna se stanovým městečkem fajn radia life a s akcí udělej si fajn. Samozřejmostí budou sličné hostesky a večer go-go tanečnice. Během Relax setkání se nám představí Autocentrum, které představí své ostré modely za svých řad. ( seat leon cupra, audi TT .. ) Samozřejmostí jsou prodejci autohifi, autodoplňků a tuningových dílů.

Jelikož se podařilo zajistit tento zcela vyjmečný areál, který disponuje s větším zázemím a lepším prostorem, tak zde odpadají rezeravační emaily. Což věříme, že je příjemná záležitost pro všechny nadšence tuningu a autohifi.

Jsme přesvědčeni, že přesunutím do areálu dostihového závodiště v Pardubicích (ačkoliv na poslední chvíli) dosáhneme ještě větší pohody a kvality Relax Meetingu a že si všichni užijí tuto pohodu v náležité Relax atmosféře.

Případné dotazy směřujte na email:

relaxmeeting@seznam.cz

pořadatelský team RelaxMeeting


Odpovědět