Fórum - Téma


Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem


Fórum Pokec všeobecný Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem
2013-05-29 10:07:15

BIT POWER Vrbno pod Pradědem.

Chci se s váma jen podělit o zkušenosti s touto firmou a s panem Putnerem.

Potřeboval jsem odstranit softwarově DPF u Nissan X-Trail a dopadl jsem následovně...

Přijel jsem do této firmy(v tuto chvíli nevím přesně kdy to bylo cca listopad 2012) a asi za čtyři hodiny jsem odjížděl s "upravenou" řídící jednotkou a lehčí o 21000,-Kč domů. Asi po 80 km se mi rozsvítila kontrolka DPF a po pár kilometrech mi auto spadlo do nouzového režimu. Volal jsem tedy panu Putnerovi a domluvil se na další návštěvě cca za deset dní. Jel jsem tam tedy znovu(cca 210 km tam a zpět) a situace se opakovala. Takto to pokračovalo ještě sedmkrát a vždy mě pan Putner ubezpečoval že to je naposledy a když ne tak mi vrátí peníze.....Vždy si ale řekl o nějaké další peníze cca 3000,- které jsem odmítnul zaplatit. Po té jsem začal hledat někoho kdo to opravdu umí a získal informaci že pouhou úpravou řídící jednotky to nejde že se musí nainstalovat přídavná jednotka. Tuto informaci jsem sdělil panu Putnerovi a on si mě po dalších čtrnácti dnech objednal na opravu. Tam mi předal přídavnou řídící jednotku a řekl mi že si ji budu muset namontovat sám... jelikož mi vrátit peníze odmítnul a já o ně nechtěl přijít souhlasil jsem a namontoval přídavnou řídící jednotku. Bohužel jsem zjistil že je to ještě mnohem horší a auto padá do nouzáku už po cca deseti km. Volal jsem tedy znovu panu Putnerovi a on mi sdělil že zapomněl ještě odstranit úpravy které prováděl v řídící jednotce motoru. Snažil jsem se s ním domluvit aby přijel on ale setkal jsem se jako už několikrát před tím s arogantním chováním pana Putnera. Vymontoval jsem tedy řídící jednotku a jel zvovu do firmy BIT POWER kde mi ji vrátil do původního stavu a po namontování zjistil že jsem tam kde jsem byl na začátku. Auto sice nepadá do nouzáku ale snaží se stále regenerovat takže občas nepředstavitelně kouří.

Teď se jiná frma snaží opravit to co mi s autem za mých 21000,- provedl.

Zdravím všechny slušné lidi a pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem.

Pokud se mě chcete na něco zeptat není problém zavolat nebo poslat email-

Radomil Křivka

777827690

2013-05-29 10:43:57

Díky za info, ale stačí aby to tady bylo pouze 1x a ne 3x všude možně. Proto jsem to nechal jen tady, zbytek smazáno!

2013-05-29 10:47:59

lukyisek: jjj díky trochu jsem tápal...

2013-05-29 11:18:07

To je mi moc líto, to bych nechtěl zkusit takové potíže. To bych si raděj nechal za podobné peníze zregenerovat nebo koupit druhovýrobu DPF filtru. Napište až to dopadne, kdo to umí a jak to dělá a kolik to stojí ta demontáž a deaktivace DPF filtru.

2013-05-29 23:00:57

karlic:

Njn prostě jsem naletěl podvodníkům. Dám určitě vědět kde to umí.

 sjaro
2013-05-30 00:28:45

radomil: 99% problemov u Nissana s DPF filtrom je vadny termočlanok(teplomer za filtrom) neviem z akeho dovodu,ale diagnostika o nom nevie.Na DPF filtri je snimač diferencie tlaku pred a za,ktory spušta regeneraciu,a teplomer pred a za,ktory regeneraciu kontroluje..Z dovodu vadneho teplomeru za, sa stale spušta regeneracia,pretože sa nedokaže spravne ukončit, lebo programu chyba info o vypalovani.Teplomer stoji cca 120€(stary sa neda vyšrobovat len ulomit ,vyvrtat a narezat zavit.

2013-06-25 10:52:23

radomil: Napíš kde to opravdu umí. Taky mě čeká odstranění DPF. Nejraději bych přidal do vozu jen nějakou krabičku, která by šla kdyžtak zase jednoduše odebrat, kdybych v budoucnu potřeboval DPF zase namontovat.


Odpovědět