Fórum - Téma


Posilovač řízení


Fórum Almera N16 Posilovač řízení

Informace o modelu: Nissan Almera N16


1  2  3

2012-11-09 08:10:40

Já si taky myslím, že ten můj pištivej zvuk po nastartování bude mít něco společnýho s posilovačem. Zajímavý je, že dokud tam byl původní řemen, tak bylo všechno v poho. Ale když mi ho v servise támhle před rokem vyměnili, páč ten původní už byl hotovej, tak s tim začaly problémy. Už dvakrát se upravovala délka toho řemenu a navíc mi nějak začala mizet kapalina z nádržky. Tak nevim, jestli už je taky špatná pumpa či co...protože to nevydává takovej ten klasickej šílenej zvuk volnýho řemene, ale spíš to tak piští, navíc se ten zvuk snižuje a zvyšuje s otáčkama.

2012-11-09 21:15:09

laist pri štartovani alebo po naštartovani.

Ak po naštartovani, tak vypni motor dvihni predok auta aby boli kolesa vo vzduchu a skus točit volantom či niečo nedrhne napriklad v piestnici alebo niekde inde.Ak nie tak pozri či je po naštartovani dost oleja v nadobke ak ano tak tak to cele vypusti nalej do toho nafty namiesto oleja na preplach,naštartuj,znova vypusti,nalej novy olej.

Ak to nepomože vymen čerpadlo

2013-04-27 20:26:47

Ahoj,

mam problem trchu s rizenim ... kdyz jsem drive vytocil volant na max tak byl slyset jak se odpousti tlak, ale posledni dobou nic ... a dival jsem se pod auto a jak jsou manzety od posilovace tak to tam trochu sakne a bojim se abych tomu neco neudelal pri vytoceni na max ....

Diky

Marek


Odpovědět

1  2  3