Fórum - Téma


Poraďte Prosím!!!!!!!!


Fórum Almera Tino Poraďte Prosím!!!!!!!!

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera Tino V10  |  Naše vozidla2009-02-24 15:25:43

Prosím kluci nevíte někdo jaký repra jsou v Nissanu Almera Tino 2,2di Dnes jsem byl v servisu Nissan Brno a neřekli mi to že by museli rozebrat dveře a pak to změřit. Potřebuji průměr repráků a rozteč šroubů! Nebo jak se dá zdělat tapecírunk ze dveří byly tam jen dva šroubky ale tapec. drží jak potvora Díky za jakoukoliv radu!!

2009-02-25 08:50:30

V předu jsou speciální oválný a jen na 3 šrouby. Tak tě asi nemine nějaká úprava dveří. Rozměry al ebohužel takto zpaměti nevím.

Rozebírá se to tak, že odšroubuješ šroubek dole a šroubek v madle a madlo vyndáš. Dále sundáš rámeček kolem kliky a odšroubuje tenplastový šroubek co je pod zrcátkem. Pak škubneš silou s čalouněním dole a tím ho vycvakneš apak ho vyndáč nahoru od okna a vycvakneš konektor od ovládání oken a je to. Pak se to špatně nasazuje. je potřeba stáhnout okno a nasazovat napřed u zrcátka a pak směrem dozadu a pak normálně zacvaknout po obvodu na příchytky.

2009-02-25 11:05:47

Moc Dík! Ale musím tě zklamat šumící tráva je chytřejší než já Já se hraju jen s bmw ti to mají jednodužší jen jsem už nechtěl poslouchat doma co s tím rádiem!! A sám víš že násilím víc pokazíš než opravíš!! Přesto dík!! A ještě se tady mezi těmi tisícovkami otázek a odpovědí tolik neorientuji!! Protože PC je pro mě věc na kterou si budu dlouho zvykat protože s ním nedělám denně. Vy mladší jste přece přes ty modernizace přece šikovnější!! To i můj kluk ten když k tomu sedne tak nechápu co s tím dokáže a je mu teprve 18let

2009-02-25 12:45:10

No jo ale mě už táhne na 45-tej křížek!!

2009-02-25 14:45:00

Potom promiň!! Uzemnil jsi mně po druhý potom máš větší možnosti se v pc orientovat protože já k tomu sednu jen přes zimu jinak není čas jsem stále na dálnici soboty neděle. A znáš děcka to musíš tak a tak a je to jenomže člověk se něco naučí a když k tomu sedne po dlouhý době už neví. Aspoň je to můj problém. Nevydržím u ničeho co mi nejde do hlavy a proto na to hážu salám!! Jinak díky


Odpovědět