Fórum - Téma


Poloosy na primeru - lež inzerenta!!


Fórum Pokec všeobecný Poloosy na primeru - lež inzerenta!!1  2

2012-03-11 12:08:50

Včera jsem se se sjandusem setkal osobně,neboť jsem od něj bral jiné díly.Přišla řeč i na poloosy a z Polska je opravdu nemá..

2012-03-11 12:27:43

Setkal jsem se s problémem u levé poloosy p11-1,6 která má na tyči na každé straně 22 zubu,to je normální,ale že má tyč menší pruměr o 0,5mm než u běžné tyče už je divné.Přitom jsou to obě tyče orginál nissan.Nedávno mi volal pán že mu moje tyč nepasuje,že na ni nemuže nasadit kloub,tak jsem se ho zeptal jestli někdy jeho poloosa byla měněná a ano,byla měněná a dokonce měl pán ještě staré klouby z prasklé poloosy která praskla v minulosti a tak je použil a vše sedělo.Asi před měsícem mi zas volal pán ze slovenska že mu také nepasuje tyč na 1,6,že nemuže nasadit kloub i když má stejný počet zubu 2 x 22.Tak že při shánění je nejlepší změřit pruměr tyče,aspon teda u levé poloosy 1,6.Já taky někdy nakupuju použité díly v polsku,ale párkrát jsem nebyl spokojený.Z 10 obchodu jsou 2 špatné.Problém je že nechtěj posílat do čech a když jo,tak poštovné na dobírku 900kč.

2012-03-12 07:39:52

my jezdíme přímo do polska pro díly. a poloosy zásadně jen nové (myslím ty tyčky). Nic si posílat poštou z polska nenecháváme. Prostě zásadní problém v celé této diskuzi vidíém to, že řekl do telefonu o šptaných (šptané) poloosách z Moravy, což se samozřejmě může dotknout všech prodejců na Moravě!! A to je ten největší Bo*del co ěm vadí!! S ničím jiným problémy nemám. Kdyby řekl konkrétně od koho byla poloosa tak ěm to nevadí. Samozřejmě neznám servis, kde by byli všichni spokojení, vždy se někdo najde kdo není spokojen i u nás. Jsou věci které neovlivníš. Teď jsem dělal motor na P12 dvoulitr, borcovi jsme to slíbili an víkend. Bohužel to rozebíral někdo jinej - nějaký prasekterý od toho dalo ruce pryč a chyběli tam věci, neco bylo zku**vený, takže se mu to minimálně o 14 dní posune než se seženou jiné díly. A taky pak může říct že jsme nedodrželi termín.


Odpovědět

1  2