Fórum - Téma


Poloosy na primeru - lež inzerenta!!


Fórum Pokec všeobecný Poloosy na primeru - lež inzerenta!!1  2

2012-03-09 13:31:55

Někde je tu inzerát, kde nejmenovaný člen nabízí poloosy na primeru (nechce se mě hledat). Když jsme mu včera anonymě volali, tak první co bylo že řekl, že někdo z Moravy je nabízí a ty jsou z bláta apod, že jsou nekvalitní atd atd... Takže jen tak pro pořádek!! Ty poloosy na Moravě nabízíme my!! Už jsme jich prodajli několik desítek, nikdy jsme neměli žádnou reklamaci na to, že by byla poloosa vadná. Nidky se žádná nepřekroutila, žádný vadný drážky apod. Takže takové lživé inzeráty prosím neposlouchejte a inzerent ať se chytí za nos nechá těch pomluv děkuji všem a samozřejmě i my přijímáme kritiku pokud s námi někdo nebyl spokojen, tak to klidně napište!

2012-03-09 13:46:04

Ja jsem taky z Moravy, tyce prodavam a nebyl jediny problem...

2012-03-09 14:36:22

Nevím nic podrobně ale koukám že je tady konkurenční boj. To je přece v dnešní době normální, každý prodejce lže

2012-03-09 14:36:49

Nikoho jsem nejmenoval,to za prvé a za druhé jsem řekl že si mi někdo stěžoval na to že koupil někde na moravě tyč u které vyskakoval kloub.Dále jsem neříkal že někdo prodává bláto,jen jsem řekl,že moje tyč není žádné bláto ani čína.Trošku to překrucuješ.Tak pokud si někdo myslí že jsem mluvil o něm,tak se OMLOUVÁM,ale jak jsem psal,nikoho jsem nejmenovalVtom případě jsem nikoho nemohl poškodit.Jo a Honzo mužeš mi napsat kde v mém inzerátu je lež jak píšeš?Tady se mrkni co inzeruju POLOOSA:Prodám nové tyče poloos Nissan Primera P10 a P11 se zárukou 2 roky.Tato tyč už nepraskne.Je zesílená a nemá problematické gum.závaží.Při objednávce 2 tyčí sleva!Mohu nechat vyrobit tyč i na jiné auto.Posílám hned jak zavoláte a druhý den máte doma.Na slovensko jde balík 2-4dni.Mám i starší poloosy a jiné díly Nissan Primera P10,P11 a P12,Almera N15 a N16.LEVNĚ

2012-03-09 14:48:51

Já bral nějaké věci od sjanduse i od Mauera z Klepačova a dokonce od Jagyho pro kámoše na Maximu a nikdy jsem neměl žádný problém. Dobrej přístup od všech a ceny taky. Takže pokud to někoho uklidní, tak já od nich budu brát dál. Akorát, že na tu svoji Primeru nic nepotřebuji a to se docela rád hrabu v autech. Ale ať to nezakřiknu.

2012-03-09 17:40:09

já teda Moravu mám taky rád

2012-03-09 20:23:26

A kdo má tedy ty poloosy nejlepší??No já ji kdysi kupoval,když byla ještě hodně drahá(na svojí první P11)

a bylo to z autodílů Mihálik.Domluva perfektní,obratem posláno....ale provedení nebylo uplně perfektní,musel jsem

ty drážky u kloubu ručně dobrousit,aby tam šel kloub vůbec suvně narazit(naklepnout ve svěráku).

Jinak je jasný,když jsou celkově mohutnější než originál,tak i kdyby to bylo z oceli určené do betonu,tak to vydrží.

No rozhodně ta hřídel nebyla nějak zpevněná(což třeba v práci do strojů dáváme,zušlechtěné hřídele,kladky)...

Tak Nissanům Zdar

2012-03-09 23:55:24

Ja mam od Janduse uz pul roku pravou . Jel jsem knemu v noci kdyz se mi to stalo 150km od domova . Dal jsem ji tam a vse v pohode kloub na drazkach sedi paradne zadna vule .

Mam i druhou ted pujde do auta .

2012-03-10 08:26:57

Honza BK,Jandus.Jagy,MihalíkFi-lip,to jsou stálice,ke kterým se obracím,když něco potřebuji.Vždy bylo vše na 1.Myslím,že došlo k velkému nedorozumění,možná to zapříčinila(i nechtěně) třetí osoba.Jsme rádi,že Vás máme,že Vaše rady a nabídky nám pomáhají.Jen tak dále

2012-03-10 14:43:03

Prosímbtě přečti si co jsem napsal, kdo říkal že je něco takového napsánop v inzerátu, jasně jsem napsal na základě telefonátu. Prostě náš zaměstbnanec ti volal, aby zjiostil za kolik je prodáváš a ty jsiu začal mluvit o tom, že z poloosama z Moravy je problém atd. atd. JKá sem stručně přepsal tvůj hovor s našim zaměstnancem, tak jak to sdělil. Ale u nás se říká " Potrefená husa nejvíc kejhá!!". Víc k tomu nemám co dodat.

A teď k tomu proč vyskakují klouby z poloos. Jistě všichni víte, že jich je mnoho druhů. Samozřejmě i mě se stalo, že mě kloub vypadnul. Aůlre po opětovné demontáži jsem zjistil že je poloosa jiná Takže pokud je poloosa správná musí to být Ok, to by jsi jako mechjanik měl vědět. Víc o tomto nebudu diskutovat, já jen chtěl poukázat na tok jak se chytají podpásově zákazníci. Nikdy bych si nedovolil takto někoho jmenovat nejmenovat!! miloslave, můžeš mě říct která třetí osoba to zavinila, když se tu jasně přiznal že to řekl?? Samozřejmě tím nepoškozuje jen nás, ale i jiné prodejce na moravě a proto mě to nasralo!!.

2012-03-10 15:38:19

Asi takhle, Miroslav to napsal správně, Honzo seš si na 100% jistý jak to pochopil Váš mechanik, ty si to osobne neslišel, takže... Pokud z ním mluvil poprvý v životě jak ho nemusel úplně pochopit, já Slávka znám dost dlouho osobně a taky na začátku sem někdy nevěděl jak někdy něco myslel když mi říkal, je to naprosto normální věc, teď mi to nedělá už problém. A taky není blbej aby někomu koho vůbec nezná vykládal po telefonu konkrétní jména.

A konkurenční boj byl, je a bude. A nemyslím že tady na klubu lidi neví kdo je podstivý a spolehlivý, takže úbytku klientely se asi fakt bát nemusíte

2012-03-10 17:13:47

Tak ještě naposledy,znovu podotýkám že jsem nikoho nejmenovalHonzo až příště budete zase zjištovat ceny,zavolej mi osobně aby jsi PŘESNĚ věděl co jsem řekl a pak to tu mužeš opět prezentovat.Dál to nebudu řešit.

2012-03-10 18:22:01

Sorry že sa vám do toho pletiem ale mne nejde do hlavy jedno. Honzo: Ak sami dodávate poloosy a máte servis na čo voláte na druhú stranu republiky len kvôli tomu aby ste zistili cenu poloosi konkurencie ak zákazníkovi aj tak predáte svoju - čo ste ju nemali skladom? Prečo ste sa neobrátili napr. na Jagyho keď ste skorosusedia??? A tretia vec načo zisťovať cenu telefonicky keď to má inzerent v inzeráte??? Dokonca je tu o tom aj diskusia - len treba hľadať...

Fakt tomu nerozumiem... So Slavom som nikdy nemal problém skôr naopak max spokojnosť, s inými som nekšeftoval... Fakt nemohla nastať chyba v komunikácii resp. ste sa len nepochopili???

A vôbec by som sa nedivil keby boli všetky vaše poloosy od jedného výrobcu...

2012-03-11 09:13:45

Vždať já taky nikoho nejmenoval, samozřejmě že to mohlo být kdekoliv na Moravě a to je právě na tom to nejhorší, že jsi takto pomluvil i ty kterých se tonetýká. Měl jsi právě do telefonu říct kdo tu poloosu špatnou prodal a ne obecně!!. Ohledně zjišťovánáí cen chrener, ale to snad nemyslíš vážně, ty sisi niokdy nezjišťoval ceny na vrakovišti, aby jsi viděl za kolik máš prodávat? Nikdy jste nezjišťovali nikdo na interneteu nebo na vrakovišti ceny a nekupovali od nejlevnmějšího? Stejn+ máme všichni ty poloosy z Polska od jednoho výrobce. Neznám více výrobců. Tak proč by jsme si nezjistili za kolik to prodává konkurtence a třeba místo do Polska by jsem to začali kupovat od něj.

Já vidím zákůladní problém v tom, že pomlouvá prodejce naMoravě obecně (nejakej .... Pražák nebo čehůň)

2012-03-11 09:30:50

Honzo jen jsem řekl Tvému kolegovi at si dá pozor aby nekoupil špatnou poloosu,protože jeden pán si stěžoval že koupil špatnou a vypadával mu kloub.Ty jsi se toho hned chytil a zdá se mi že se Ti to jen hodí a místo toho aby jsi mi zavolal nebo napsal osobně,tak to řešíš tady.Ty jsi se mnou do telefonu nemluvil a tady to popisuješ uplně jinak než to bylo řečeno.Jen jsem radil at si dá pozor co bude kupovat a jestli na moravě nebo v čechách je přece jedno.Něco jiného je někoho jmenovat a nebo to někde psát veřejně.Nemám čas tady řešit pořád dokola to samé.Ten kdo má rozum to snad pochopí.Ještě jednou se OMLOUVÁM tomu koho se to dotklo PS:ode dneška je záruka na tyče poloos doživotní a to i pro ty co ji už ode mě koupili.

2012-03-11 10:03:14

HONZOBK: Nie Ja sa v prvom rade starám o seba o svoje ceny a služby, mňa nezaujíma čo predáva konkurencia za akú cenu - je to ich biznis... Mňa zaujíma aby som mal kvalitný tovar a rovnako tak aj služby za adekvátnu cenu, ktorú som samozrejme ochotný upraviť tak aby bol zákazník spokojný a aby som nešiel pod cenu... Čo sa týka dodávateľov to čo píšeš ty je mi cudzie - nebudem to rozmazávať. Mám svojich dodávateľov, ktorí sú spoľahliví, dodávajú mi kvalitu a najmä na základe odberov mám svoje ceny takže rovnako nemusím riešiť prieskum trhu kto predáva najlacnejšie hlavne keď ho nepoznám ani kvalitu ním ponúkaných tovarov...

BTW ak chceš začať kupovať od Slava prečo ho tu zhadzuješ? Divný postup nemysliíš???

SLAVO: Tá záruka to bol dobrý ťah

2012-03-11 10:45:35

Taky jste si všimli....jak se kolem nás všechno zdražuje,doplatky za zdravotnictví,služby,energie...a tak se nám stále zmenšuje prostor pro život...A je to právě znát,ve stále se zhoršující náladě lidí kolem,k nezájmu až nesnášenlivosti.

A toto je právě výsledek......boj,napadání se...pomluvy

Ale i tak,jsem si tu našel něco pozitivníhokonečně tu padlo,odkud Ty poloosy pocházejí

A jelikoš i já,mám stále hlouběji do kapsy,kde myslíte že díly na auto nakupuji,právě v Polsku....A není to tak,že vše koupené v Polsku,je tam i vyrobené,a je to všechno šit.Dají se tam koupit i normálně značkové věci,

ale za zlomek toho co to stojí tady v čechách.Třeba jsem takto nedávno kupoval spojkovou sadu Luk.

2012-03-11 11:34:02

Znám ještě 3.prodejce z Moravy,je z Frýdku-Místku,na tyhle poloosy jsem slyšel kritiku,že by odtud vál vítr?

2012-03-11 11:43:13

No ,ale Jandusovo Poloosy nejsou prave myslim z Polska ,ale CR

2012-03-11 11:51:06

Míro raději nepiš odkud je,aby jsi pak nedopadl jako já Já jsem taky jen něco zaslechl a proto jsem nikoho nejmenoval,jen jsem na to upozornil že byl problém. Já mám tyče přímo od výrobce.Nechal jsem u něj vyrobyt tyč na Hondu kde taky praskla a dokonce dělá i ozubená kola do převodovek atd.Nebo mi dělal tyč s počtem zubu který není běžný.


Odpovědět

1  2