Fórum - Téma


Podezřelý zvuk při vysoké rychlosti


Fórum Almera N16 Podezřelý zvuk při vysoké rychlosti

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N16  |  Naše vozidla2015-01-12 10:28:29

Ahoj...

Takže, když jedu tacho 130 -> 140 km/h, tak někde mezi těmi rychlostmi se ozve opravdu ošklivý zvuk vpravo vepředu, jako kdyby o sebe něco drhlo, následně to jede bez pochybných zvuků(nemám moc tendenci držet vyšší rychlost vzhledem k tomu zvuku . Při zpomalení se ozve zvuk znovu. Do těch cca 135(+-) je to bez jakýchkoliv nepříjemných zvukových projevů, autíčko jezdí, jak má(nebo alespoň si to myslím .

Jedná se o Nissan Almera N16 1.5 sedan.

Nevím, jestli to spolu souvisí, ale při cca 110 se ozvou vibrace zepředu, ale není to nic hrozného, ani nemusím zvýšit hlas nebo rádio. (jako IT znám spoustu chladičů, které při určité frekvenci otáček dosáhnou situace, kdy rozvibrují celou case a jak spadnou/zvýší se, tak to skončí, tzn. jsem k tomu velmi tolerantní)

Vzhledem k tomu, že je to mé první vozítko, buďte s postupy hodní, půlce věcí nerozumím a/nebo nevím kde to je

Zatím jsem to moc neřešil, protože stejně jezdím do 120, na víc si netroufám(a ten stav panelů na dálnici taky není supr , a jak jsem napsal, do té rychlosti jezdí báječně a tiše.

Zkoušel jsem hledat a pokud to tu někde je, prosím odkažte mne a napište mi, co za slova jste použili, protože já nic nenašel(jinak většinu věcí jsem našel


Odpovědět