Fórum - Téma


Planá 2.6.2007


Fórum Pokec všeobecný Planá 2.6.2007
2007-06-04 17:49:46

SABAJKA on the move

Ze sportu: Hlásí se Vám Karol Dopolák - redaktor NNTV (NISSAN NEWS TV): V Plané u Mar. Lázní se sjíždí všichni fanoušci motorů a plechových miláčků, aut přibýva, lidí také, ve vzduchu je cítit benzín, zahřívání pneumatik a vůně klobás z přilehlých stánků - ty voní asi nejvíc. Vážení diváci, to bude podívaná, to bude šou. Do Plané se sjíždí také reprezentantka NISSANu Sabajka se svým Speed Bunnym 2.0 (pokud techničák neklame), aby debutovala ve sprintu na letištní dráze (ale bez následného vzlétnutí). Jako podpora a technické zázemí se sem dostaví také Sváťa ze s Plzně a Komár se svou vytuněnou Schade, nechybí ani Libor, který kvůli tomu obětoval oslavu Dne dětí. Team se připravuje, ve vzduchu jsou stále cítit klobásy a s nimi i napětí před touto premiérou. Naleštěný Speed Bunny dostává první dávky směsi benzínu, vzduchu i oleje..Motor vypadá že drží a možná i vydrží. Poslední rady - hodně plynu, málo brzdit, dobře řadit, písty z auta nevyhodit..Jede se na start. Nesejde ani na tom, že ve stejné kategorii stojí na startu Mitsubishi Lancer EVO VII a jemu podobní. NISSAN - to je synonymum pro odvahu, odhodlanost...ale i smysl pro humor, proto se Sabajka představuje mezi ostatními účastníky sprintu. Diváci ji bouřlivě zdraví, aplaudují jediné zástupkyni něžného pohlaví. Ostatní závodníci nechápou, jsou zmateni, je na nich vidět zmatení a nervozita. Na Sabajce také, ale to nehraje roli, protože si myslí své - poslouchá totiž vypálené CDčko s MP3 a nic neřeší. Příprava na start, protivník mate gumováním a následnou mlhou.. START! Oba vyráží kupředu, Sabajka alespoň na chvíli drží krok a kolo. Vydrží lanka, termostat a spojka? Vážení přátelé, to je napětí, to je závod jak má být, SPEED BUNNY řve na celou dráhu, supí kupředu a...cíl.... Není to vítězství ve smyslu sportovním, ale je to osobní vítězství. Auto i řidička jsou totiž v pořádku a tak se také vrací do zázemí. Celý tým jásá nad tím, že nemusí Sabajku táhnout na laně domů! Je to za námi. Milí fanoušči motoristického sportu, to je vše. Loučím se z komentátorského stanoviště a doufám, že se opět sejdeme u takovéto skvělé podívané. A doufejme, že ty příští okamžiky budou odměněny nějakou tou medailí.

Zde je i videoreportáž:

klasicky VMW:

http://www.youtube.com/watch?v=01o4_0KzPjM

a opět i v MPGu:

http://www.maksys.cz/plana.mpg

NISSAN rulleeezzz (Kouření je vysoce návykové. Nezačínejte s kouřením)

2007-06-04 18:26:44

Pěkný, jsi machr fu

2007-06-04 18:33:10

Ty jo moc díky.....prostě já věděla, že jsi zlatíčko, šikulka - no prostě takovej Nissanovskej miláček a že zase bude Sabajka hrát v nějaké pohádce, to jsem vůbec netušila, díky moc... hlavně za to, že jsi tam byl stejně tak patří díky i Liborovi, Komárovi a Svátovi - bylo to moc fajn...už ted se mi stýská..a těším se na další setkání s vámi a jen tak mimochodem - můžete si být jistí..že teď si sprinty prostě nenechám nikde ujít...(slibuju, že se naučím pořádně řadit) ještě jednou díky Chose...díky mocky..

2007-06-04 18:38:32

drsný, klobouk dolů před tímto komentátorským výkonem

2007-06-04 18:41:17

Pepo moc pekny a o me zadnej clanek a me shade co byla 4.ta? Pockej az te chytim :D furt nekde a pak prd na webu :D kazdopadne te angazuju do sveho tymu spisovatelu .... beres ten kseft? :) moc super akce :) jinak co se tyce sprintu tak na http://www.tuning-sokolov.cz/planá-akce.htm jsou videa ze sprintu :) fotky klubove behem vecera tma fouknu jeste karky co tam byli a samozrejme lidicku z nissankama :)

2007-06-04 22:44:42

Dóóóst dobrý, jojo prostě je to v rodině Ještě dodejte foto. Pěkný den přeje Libor s běloušem

2007-06-05 09:11:31

Komare, ty bejku, musel bys tam bejt s Microu, aby se o tebe zajimala nase media :oP Ale je pravda: ta Schade nema chybu, chvalim ti ji, jizda na zadnim sedadle se neda zapomenou .o) BTW: Tuning Sokolov - bra parta!

Slunik  
2007-06-05 10:02:58

Sabajka:Super§Důležitý je se nebát!Vždyť máš Nissana!

TomTom:Tak to je nářez!Aspoň vím,co dělá dcerunka,když jí nevidím!

2007-06-05 12:22:40

tom_tom: jo takhle :D tak to jo :) no TS je prave stavena na kamaradech a ne na autech ... v tom je rozdil o proti jinym ale to neresim :) kdybych tam byl mikrou tak tam zaboduju a minimalne bych byl 2. protoze toho peugeota bych dal mikrou, skodovka zaostala jen o habnu na konci :-/ je to videt i na tech videich, loni tam byla vetsi konkurence :-/ mikruska mohla mit dalsi pohar ...


Odpovědět