Fórum - Téma


"Pirát" z D1


Fórum Pokec všeobecný "Pirát" z D11  2  3  4

DAK
Jirka
2011-01-10 18:21:18

na to proč se u nás jezdí víc v levým pruhu než v Německu,?třeba skus si naložit do dodávky sklo a projet se po D1 v pravým. Proto se kolikrát z Olomouce do Brna nezařadím do pravýho ani jednou.

A s tím svícením dálkovejma na dálnici , Pokud do něčeho na dálnici v noci vletíš a jedeš na potkávacích víc jak 60 km/h tak jseš vinej tím že sis neposvítil dálkovéjma. Nic není tak jednoduchý.

2011-01-10 23:49:35

DAK - takže vše končí a začíná opravdu u lustru nic, nebudu už mlít blbosti a rozčilovat se - tady je jen vidět z argumentace opravdu to, že je tábor arogantních "blbců" a tábor arogantních "chytráků" ti chytráci mi vadí na silnic míň protože jejich chování mohu aspoň předvídat ... ale ať se tyhle tábory na silnici klidně vybijou....

najdi mi pro své argumenty oporu v zákoně .... nic víc... - "řidič vezoucí sklo, je oprávněn užít na dálnici levého pruhu, pouze v tom případě, že nepřekročí rychlost 34,5 km/h...."

ale tak nic ve zlym DAKu - jen prostě bych asi na tvym místě s takovým přístupem předpokládal, že mě lidi budou opravdu z prava docela často předjíždět a v případě, že by na mě troubili bych se jim snažil max. naznačit že se omlouvám a ne že bych vykřikoval, že jim posbírám řidíčáky.

DAK
Jirka
2011-01-11 09:15:54

No tos pochopil špatně pokud já jedu v levým a v pravým je prázdno tak to mně ještě nikdo nepředjel.

Předjíždějí mně z prava ve chvíli kdy v pravým jede souvislá kolona kamionu s 100 m rozestupama

A já jedu v souvislé koloně v levým a ti dravci kličkují a předjíždí tou mezerou mezi kamionama a pak se ti cpou

z prava před čumák.

2011-01-11 09:59:26

Proč se v DE lidi řaděj po předjetí zpět do pravýho pruhu? Není to třeba případnýma pokutama a tím, že je na těch dálnicích občas vidět policajty?

Ono se říká, že důležitější je výchova než pak následný tresty. Ale myslím si, že většina lidí prostě na nic jinýho než na represe neslyší.

A jak tu někdo psal o té výši pokuty - že se mu zdá nefér dávat vyšší pokuty bohatším ... Já bych s tím souhlasil. Nejde o ňákou závist, ale o to, že smyslem je potrestat. A jak potrestáš někoho v autě za 2 miliony 2tisícovou pokutou? Zatímco ňákýho obyčejnýho člověka to bude stát docela usilí si na pokutu vydělat, pro někoho jsou to drobný.

Škoda že takovej systém u nás není.

Ba řekl bych že u nás je to naopak.

Je často vidět, že policajti zastavujou starý levný auta a to nehledě na jízdu, zatímco ty luxusní i když třeba jedou přes max., kličkujou a hážou myšky atd. těch si nikdo nevšimne.

To samý parkování. Bydlím na sídlišti, takže se tu vždycky parkovalo, kde se dá a nikdo to neřešil. Pak se tu zavedly označený parkovací stání a často tu projížděj měšťáci. A nekecám, většinou to schytaj horší auta. Anebo daj botičku někomu, kdo stojí jedním kolem na chodníku nebo 1metrem auta za čárou a nikomu nepřekážej a vykašlou se na někoho, kdo stojí u přechodu a není přes něj nic vidět.

Sory, že jsem trochu odbočil, ale na silnicích je vidět takovej hovadin ze všech stran .

2011-01-13 12:30:47

mě osobně je šumák co si kdo na silnici dělá. lidi nemám rád a kdyby na silnici dnes chcíplo 100 000 lidí kvůli idiotovi je mi to jedno. pokud bych ho tedy nepotkal já. Já nevěřím v systém, protože v žádné zemi neexistuje takový, který by mi vyhovoval. živím se tím, že vyjebávám s lidma a umožňuje mi to právě náš systém. policie se nedokáže v tomhle státě o nic postarat, proto jsou tyhle věci ohledně laciny, 2222 a spol jen medializované sračky vhozené jakožto satisfakce všem naivním lidem, kteří jeho chování označili kolektivně za špatné. Všimli jste si kolik těch zpráv o pirátech te´d je? nějak nám to frčí co? lidi jezdí jako prasata co já pamatuju, akorát právě teď už nefrčí tak korupce v politice jako právě piráti. někdy se cítím jako ve středověku když čtu příspěvky typu :"zavřít ho až zčerná", jako by ten člověk byl jeden z těch, kterým se líbilo upálit semtam nějakého toho kacíře. trest je bezúčelnej a zde plní jen demonstrační funkci, důležité je najít příčinu a eleminovat ji. Rozmar? nervové selhání? nebo prostě jen chuť někoho pořádně nasrat? potkat takového idiota tak ještě přidám naplynu a s chutí se do něj "zasunu" aby jeho vozidlo zůstalo nepojízdné a já mu mohl rozmlátit držku, případně by došlo k neúmyslnému zabití, to je satisfakce pro mě. ne to že milionář dostane tisícovou pokutu, že seberou papíry na 14 dní někomu kdo si může sehnat 10 osobních šoféru, ne že skončí ve vězení, kde si bude pár měsíců až let válet šunky za státní peníze, denně teplé jídlo a hromada knížek. člověk je škodolibý tvor a rád vidí někoho trpět, chce vidět v systému oporu a řád, chce neustále vědět kde jsou jeho hranice. na světě je takových sraček a hnusu, ať už systém nebo lidí, kteří ho tvoří jsou tak prohnilý ve své nejzaritější podstatě, že něco takovéhleho mě nemůže absolutně rozházet.

2011-01-13 16:34:17

chmel - krásně upřímně napsaný, mě na tom štve nejvíc asi věc, že řvou ty, od kterých ten problém vzniká. Naopak ty co ho "řeší" (i když děsně blbě lacinové a spol.) to jsou obětní ovečky. Teď zas Huml vyjel s tim návrhem vzdálenosti atd. na tom je opravud vidět že to je debil a nemá smysl víc řešit ani se rozčilovat. V neděli u moravce jsem slyšel že plánujou úsekový měření praha-brno prý průměrně hodina 45 minut ... jak někdo vůbec takovou hovadinu může pustit z pusy...? jen zírám jak můžou mít takovýhle lidi takový funkce - co se stane když se řidiči třeba v půli cesty vystřídaj nikoho ani nenapadne se na to zeptat. pak čtu zas, že policie chce pokutovat předjíždění zprava - ale nikde neslyšíš původ - jak jsem tu psal a jak psali kluci původ je ten že pravej pruh je na dálnici uplně volnej, veprostřed se jede 100 a v levym 110. Ale tyhle blbečky nepokutuje nikdo - o tom nic neslyšíš. Prostě je tu styl pokutovat ty co umí řídit líp, ty co to neumí pro ty jsou všichni piráti. Páka podle mě na vyloženě riskantí předjíždění na dálnici je dávno - řidič při přejezdu z pruhu do pruhu nesmí druhého ohrozit - tj. pokud je to takto bezprostřední chování ohrožení to určitě je - ale pokud jede vzadu babča co to neubrzdí... proste situací je mnoho a je potřeba to řešit individuálně a ne paušalizovat a vymýšlet nesmyslný předpisy.

Prostě dávat blbum za pravdu - to už tu bylo a stálo to třeba na přechodech život spousty lidí ... víc už k tomu fakt nemám.

2011-01-25 19:37:23

Tak dneska bylo v TV přímo video i s důkazy, že onen pirát z D1 Trpišovský se skutečně choval jako dobytek, když si léčil své mindráky ohrožením autobusu. Nejen, že to bylo zdokumentováno videozáznamem, ale bylo to průkazně vidět i na záznamu z přístrojů autobusu, kde bylo zaznamenáno přibrždění na 45km/h. Bohužel tyhle zrůdy budou stále jezdit na cestách mezi námi a léčit si své nízké ego silnými auty a nebezpečnou jízdou, dokud na ně nebude existovat spravedlivý bič, jako třeba ve Švýcarsku. Je to vážně hnus, jak se někteří "lidé" chovají.

2011-01-25 19:50:50

Jo no je to fakt strašný co ty lidi dneska dokážou na těch silnicích dělat. Doufám že teď už ho usvědčí a dají mu aspoň 10 let na tvrdo! Akorát nežiju v pohádce takže zase zpátky na zem. Zaplatí směšnou pokutu a má klid...

2011-01-25 20:04:25

No pár let tvrdé dřiny v kamenolomu by mu jen prospělo, bohužel u nás na podobné zrůdy není bič. Podobný "člověk" v autě, který mi zabil kamaráda, vyváznul jen se směšným trestem a dnes jezdí a ohrožuje lidi dál....

2011-01-29 19:12:15

Napíšu svůj názor na prvně zmíněného piráta, nečetl jsem celé téma,všecky příspěvky. Prostě to bude muj názor na piráta s "2222"

Viděl jsem reportáž o tom jak před časem blokoval autobus a ohrozil tak cestující. Natočili si ho na video a evidentně je to ten samý. Řidič musel prudce zabrdit, dokládal to kolečkem z tachografu. Takže tohodle přitroublýho frajera bych odsoudil za obecný ohrožení, pár let v base by mu prospělo,měl by čas o tom přemýšlet a to jeho auto bych nechal propadnout státu a darovat ho třeba lidem co se starají o postižené a nemají za nimi čím dojíždět. Na závěr ještě řeknu že autobusem občas jedu taky - jako řidič co zodpovídá za životy druhých.

Radek

2011-01-29 22:27:37

TAK S TÍM NAPROSTO SOUHLASÍM ! Bohužel žijeme v Česku, takže to tak bohužel nedopadne, aby někdo tak vlivný skončil ve vazbě, vždyť za peníze si lze bohužel dnes koupit v tomto státě skoro všechno - vždyť je to tu horší jak na divokém západě, nikdo se o nic nestará, vše se tu rozkradlo a lidi se k sobě chovají čím dál tím hůře, je to hanba blit ale nechci tu míchat víc hnusů dohromady. Trpišovský by měl trpět , tomu odsouzení k odnětí svobody nevěřim, to nedostane, ale ML-ko by propadnout státu mohlo a kéž by jezdilo někde v nějakém léčebném zařízení např. pro seniory, nebo jiné nemocné pacienty. A k tomu odnětí řidičáku aspoň min. na 1 rok, ne-li více. A taky by mu neuškodilo 100hodin veřejně prospěšných prací - a žádný možnosti výmluv, že nemůže např. ze zdrav. důvodů, nmebo že si to zaplatí, aby nemusel makat - nic takovýho A když do práce nedojde, tak hrozba basy, takhle by to tady mělo fungovat, trocha Asie bych v našem trestním řádu uplatnil, ale u nás je všechno jinak, než má být.

2011-01-30 09:52:04

Pořádný výprask a pár ran přes držku by mu jen prospělo, aby si to lépe uvědomil a zapamatoval, jak se choval k ostatním. Dokud nebudou dostatečně motivační a spravedlivé tresty pro všechny, nic se u nás nezmění....

2011-01-30 14:02:18

A co trest smtri? Co?

2011-01-30 15:58:46

Smrt je pro tyhle grázly jen vysvobozením, trest by mu měl dát takovou čočku, aby si to navždy pamatoval a přestal ostatním škodit + vzít mu doživotně papíry na auto. Zasloužil by si místo toho papíry na hlavu.

V takovém Švýcarsku by se s ním neštvali, bohužel naše zvrácená rozkradená země je dokonalou živnou půdou pro takové existence a parazity.

2011-01-30 16:41:45

O.K tak vyvraždíme celou jeho rodinu. A jeho dům srovnáme ze zemí.

2011-01-30 16:59:37

ňák se to tu vyhrotilo ...

Trošku se možná vrátím k původní myšlence tématu - faktem je, že v poslední době se ve zprávách vyrojily informace o takhle jezdících řidičích. A smytným faktem je, že se díky mediím dá plno věcí nafouknout a řádně ovlivnit myšlení masy lidí.

Na druhou stranu není v pořádku, že lidi u nás jezděj jak prasata a že se s tím většinou nic nedělá. A pokud se na to upozorní, tak je to podle mě jedině dobře.

Takže kdyby bylo na mně - klidně bych začal ve velkým zveřejňovat SPZ a jména majitelů aut, který dělaj na silniích bordel. Ať to jejich okolí ví... . Myslím, že nikoho nepotěší vidět se ve zprávách za těhle okolností. I když někteří takovíhle lidi jsou asi imunní vůči jakýmkoli morálním hodnotám.

P

2011-01-30 19:52:21

pokud zveřejňovat toto tak pak zveřejňovat i lidi, kteří ohrožují svou blbostí, neznalostí pravidel atd


Odpovědět

1  2  3  4