Fórum - Téma


P144 - originál CD měnič.


Fórum Primera P11 P144 - originál CD měnič.

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Primera P11  |  Naše vozidla2007-10-10 14:41:52

Zdravím. U primery 144 která byla havarovaná na zadní část když připojím CD měnič, tak nehraje pravý kanál CDček. Z rádia hrají oba kanály. Jak zjistím jestli je špatnej CD měnič nebo nějakej drát, když jich tam je asi 8 nebo 10?? Co a jak vyzkoušet? Díky

2007-10-10 15:48:07

No pokud je k tomu changeru manual, tak bych mrknul na zapojeni vystupniho konektoru. Pokud je tam osm dratu, dva budou napajeni, pokud je to dvoukanal, tak dalsi 4 budou signal, a zbytek bude na datovou komunikaci. Podle manualu zjistit co je co nebo to omerit a zkontrolovat vystup praveho a leveho kanalu primo na vystupu toho konektoru. Pokud tam signal bude, je krpa nekde v dratech k radiu. K radiu je changer pripojen jednim konektorem nebo je oddelene napajeni ovladani a signaly?

Jinak pan Mauer mi nekdy minuly tyden volal a rikal, ze mi cely changer hodi zas do Brna do prace na vyzkouseni, popripade na opravu. (Neco jako s tou ridici jednotkou pro N16 s vyhorelym motorem - ikdyz tam se pry nezadarilo a nakonec to vyresila ŘJ z toho sportu....)

2007-10-10 17:23:33

Jo jo přesně tak, asi ti ho tam hodí buď do konce týdne nebo příští týden. to by ti tam mohl hodit i to rádio na vyzkoušení. Já to Cd zkusím ve druhým autě, co jsem prodali s Cd měničem, tak mu zavoláme ať přijede a vyzkoušíme ho připojit auvidíme. manuál samozřejmě není, je to originál Cd měnič a konektor je taky nestabdartní originál Nisan obdelníkovej.


Odpovědět