Fórum - Téma


P11 kombi-voda v kufru (dost vody)


Fórum Primera P11 P11 kombi-voda v kufru (dost vody)

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Primera P11  |  Naše vozidla2008-04-01 11:20:03

zdravim...píchnul sem..a ejhle lovim rezervu z bazénku... zažil už někdo u kombi? na fóru jen info o vodě a kufru u sedana,že teče pod křídlem...a kombi? no křídlo tam mam taky,ale tam to vypadá OK...mam z dřívějška(octávka) zkušenost ,že zatejkalo mezi zadnim blatníkem a nárazníkem z boku tou spárou a dál pak tou ventilační mřížkou a šup k rezervě...tutaj žádná mřížka není..tak kudy? když jsem sundal ty plasty a tap. z vnitřku kufru v místě nakládací hrany tak tam je zevnitř děrovanej oc.profil...plnej vody a co přeteče ,tak je v kufru...ale kudy se to dostane do toho profilu? kdo mi to ulehčí ? dík ( hádám,že to bude kolem toho nárazníku..) ,pozn. p11,r. 98

2008-04-01 11:46:23

Občas tíkává kolem světel, pokud bykly oddělaný a jsou špatně nalepený a někdy pokud to bylo havarováno tak různýma spojama, který jsou špatně zalepený. J etřeba se nechat zavřít do kufru a vzít hadicu a polívat a hledat.

2008-04-17 13:13:19

Hmm,díkes...tak v pondělí bylo pěkně,tak jsem to všechno rozdělal...a lil a lil a lil vodu až se našla ve spoji svislá spára...vzniklá asi opravdu tím ťukancem...takže nic typovýho....opraveno,zatmeleno,přetřeno.... tak snad dobrý...foto viz. můj "profil"


Odpovědět