Fórum - Téma


P11 klika se nevrací


Fórum Primera P11 P11 klika se nevrací

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Primera P11  |  Naše vozidla2008-01-14 17:41:43

Tak při vystupování z auta jsem dnes strhnul vnitřní kliku u řidiče.Prostě se nevrací.

Asi nějaká pružinka,co přitlačuje kliku ke dveřím nebo co.Teďˇani nevím jak se na to dostanu.

Jestli rozebrat tapecírunk a jak?Prosím poraďte.

2008-01-14 18:23:48

Velmi jednoducho rozoberies tapacirung, po prve musis odcvaknut vrchny plast na drziaku dveri. Potom odcvaknes plast na ktorom je ovladanie okien a nasledne na uplnom spodku tapaciru ho cely uvolnis zo zapadiek. Su tam dokonca dva otvory na prsty. Potom uz len uvolnit po celom obvode a trhnutim smerom hore vytiahnut. Netreba sa bat ze nieco zlomis, ale aj tak radsej opatrne...

2008-01-15 08:30:15

ovládání oken někdy nejde vysunout, tak vydělávám čalounění včetně ovladače oken aten pak vycvaknu zespodu, když mám čalounění sundané ze dveří. Pružinka ale na klice žádná není, vše je součástí zámku.

Pokud by jsi chtěl demontovat zámek, musíš demonntovat sklo, spodní stírací lvenkovní lištu okna - ta má samořezku na dveřích hned na hraně jakoby zevnitř, ale je až zvenku (nevím jak to napsat). a pak musíš oddělat tu gumu ve které běhá sklo - je přišroubovaná dole pod čalouněním jedním šroubkem a jinak je tam jen naražená. Když se vydělává, je potřeba a ju rukou tahat za část co je u zámku zevnitř ve dveřích. Když ju taháš zhora, nebo zespodu, tak se ohýbá apak po novém nasazení různě odstává a jde těžko okno, protože se ráda pokřiví.

2008-01-17 17:52:23

Je to přímo na klice.Ten druhý závit z hora-tam je to vidět.

Takový blbosti mě dokážou točit,šajze.


Odpovědět