Fórum - Téma


Ošetření palubovky


Fórum O článcích Ošetření palubovkyDiskuze o článku

Příprava auta na sezónu 1

V tomto článku se s Vámi podělím o osobní zkušenosti a postřehy, jež se mi během mnoha let péče o auta osvědčily. Nejnáročnějším obdobím pro provoz aut je zima a jízda po zasolených cestách či posypech z kamínků. Na co se tedy zaměřit při průběžné a především jarní očistě, aby nám auta vydržela v pěkném stavu co nejdéle a odolávala korozi? Exteriér důkladné vymytí podvozku, podběhů a skulinek ...2016-09-21 11:53:44

Ahoj, rád bych se zeptal na přípravky, které po ošetření palubovky udělají povrch saténově matným.

Děkuji.

2016-09-21 13:11:27

zdeněk621: Ahoj, na interiér nabízím dva přípravky - jeden je určený čistě na plasty (tvrdé i měkčené) a vytváří na povrchu saténově matný lesk + má antistatické účinky a ten druhý je dělaný pro péči o pravou kůži, ale rovněž i na koženku a ušlechtilé i jiné plasty v interiéru aut a povrch je po ošetření krásně matný - ideální tedy pro palubovku, aby se nezrcadlila v čelním skle. Obsahuje lanolin, vyživuje kožené díly a udržuje kůži hebkou a pružnou. V rukách nikdy neklouže, takže je velice vhodný i na volant a další dotykové díly.

Oba tyto přípravky mají příjemnou vůni, chrání ošetřené materiály před stárnutím a UV zářením a také mají šetrné čistící schopnosti. Díky nanotechnologii mají také velmi nízkou spotřebu, trvanlivost je hodně slušná, já tím ošetřuji interiéry 2-3x do roka. Jsou zhotovené z vysoce kvalitních přísad, které jsou určené pro profesionální detailing.

Možnost osobně si vyzkoušet tyto ale i další přípravky (nabízím také špičkové vosky zhotovené přímo na míru laku a přípravek na venkovní plasty, pneu aj. s trvanlivým výsledkem a snadnou aplikací) mají všichni zájemci, kteří ke mne přijedou. Přípravky si mohou pak zakoupit v libovolném množství. Zasílám rovněž poštou.

Pro více informaci mi prosím pište do SZ nebo klidně rovnou na email: doris.obrucova@seznam.cz

Ukázky mé práce + reference od klientů (především se týká laku):

http://www.mazdaclub.cz/u...mages_category.php?id=590

http://www.mazdaclub.cz/u...mages_category.php?id=678

http://www.mazdaclub.cz/u...mages_category.php?id=759

A ještě jedna názorná ukázka, co ty věcičky dokážou - tento vůz ošetřuji výše uvedenými přípravky již více jak 10 let, přičemž to auto je čtvrt století staré a má na kontě skoro půl milionu km:

http://www.mazdaclub.cz/u...mages_category.php?id=787


Odpovědět