Fórum - Téma


Nissan Sraz č. VIII -diskuze


Fórum O Srazech a akcích Nissan Sraz č. VIII -diskuze


Diskuze o srazu

NISSAN SRAZ č. VIII

94 lidí  |  54 vozidel  |  4 fotek  |  0 videí  |  258 diskuzí

Místo konání: http://www.holice.cz/rz-radost Ubytování: 4 - lůžkové pokoje v budově (20 pokojů) 3 - lůžkové pokoje v budově (4 pokoje) 4-lůžkové chatky (21 chatek) stan, karavan Ceny: snídaně 49,- Kč / sobota, neděle oběd 63...


1 ......... 7  8  9  10  11 ......... 13

tom
2010-05-16 14:32:00

Přátelé,kamarádi. Tak jsme v pořádku dorazili domů. Chtěl bych tímto moc poděkovat všem,kteří se podíleli na organizaci srazu. Vše i přes nepřízeň počasí zvladli na jedničku. Dále bych chtěl ještě jednou zatleskat kapele z Colorcaru. Protože to šou,které předvedla,to fakt nemělo chybu.

A hlevně bych chtěl říci,že v sobotu večer jste všichni ukázali,jak úžasná jste parta. A že se sešla skupina opravdových KAMARÁDU. Všem bych tímto chtěl znova MOC PODĚKOVAT. A jen bych chtěl dodat,že to byl neskutečný pocit,a hrdost.že jste takto skvělí. DÍKY,DÍKY a ještě mnohokrát DÍKY.

2010-05-16 15:48:09

Vše co jsem chtěla napsat už tu napsal tom. Sraz byl až na to počasí krásný, sešla se skvělá parta, která ukázala, že když je potřeba umí držet pohromadě, tak jak by to u přátel mělo být. A jinak by si měli všichni co nepřijeli a byli nahlášení uvědomit, že to trochu pos..... Dnes existují mobilní telefony a internet, Sluník s Beučou byly ještě v pátek ráno na internetu a kontrolovaly zda se někdo neodhlásil, aby zrušily jídla. Ono když někdo nahlásí sebe, manželku a dvě děti, je to pouze za jídlo cca 1200 korun, a to nepřijelo více lidí!! Proto vznikly tyto problémy, ale naštěstí jsme je díky všem účastníkům zvládli na jedničku . A ti "kamarádi" co si v pátek řekli: Prší, nikam nejedu a nedali nikomu vědět prosím, aby se nad sebou zamysleli, příště by to manko kvůli Vám nemuselo být takové jaké bylo, ale třeba víc a napřes rok by srazy nemusel pořádat už raději nikdo, což by mě osobně mrzelo (v případě, že se peníze nezačnou vybírat předem na účet).

Přátelé a "zúčastnění kamarádi", děkuji bylo my s Váma nádherně a jsem na Vás hrdá!

2010-05-16 15:54:48

Ahoj sraz bando,jsme doma v pořádku,živí a zdraví,děkujeme za báječný víkend s fajn lidmi,Beuča a Sluník pochvala za vše kolem a také děkuji všem sponzorům,bez nich by vše tak jednoduché nebylo a perfektní nebylo,takže Děkujeme

2010-05-16 16:08:06

Ahojky dorazil jsem dom vpořátku a moc všem děkuji za učást a poznání nových lidiček

2010-05-16 16:30:51

Poslusne se hlasi Lorrykovi,jsme taky doma,v poradku,solidne unaveni,chceme podekovat vsem,co si zalouzi -tak vam tedy pekne a srdecne dekujeme sraz opet jak ma byt jeste jednou velke diky

Take bych chtel rici neco k tomu co uz nadhodila Misa,ne ze to pos..... ale solidne to POSRALI!!

To ze neprijeli,je neomlouva v tom ze se asi nekde stala chyba,prosim holky o to,aby radne zverejnily jmena dotycnych,cislo uctu a castku kterou si kazdy zaplati,aby si konecne lide uvedomili,ze zivot neni pericko a nemuzeme si tu delat holubnik,od priste,pokud nejake bude souhlasim s tim,ze se penize budou preposilat predem na ucet , opravdu to co se stalo ze strany nekterych dotycnych lidi nebylo pekne,prosim,zapremyslejte nad sebou

Slunik  
2010-05-16 16:40:32

Tak,konečně doma.Moc Vám chci všem z celého srdce poděkovat,že jste přijeli a smekám klobouk před vámi všemi,kteří jste nás nenechali na holičkách a v nouzi jste pomohli zaplatit dluh za ty,kteří se rozhodli,že nepojedou a neobtěžovali se ani dát vědět.Zřejmě nabyli dojmu,že jsme klub milionářů a jejich objednávku můžeme klidně zaplatit.Těmto členům bych chtěla vzkázat,že je to velmi nefér vůči všem,kteří se srazu zúčastnili.Ještě jednou vám všem děkuji,jste prima banda,pro kterou další sraz opět uděláme rádi a s láskou.Vaše gesto mi sakra hnulo srdíčkem a věřte mi,že pro vás uděláme při dalším srazu opět vše,aby se vám líbil.DĚKUJI,DĚKUJI,DĚKUJI!

Dále bych chtěla poděkovat naprosto luxusní kapele,která hrála opět na výbornou,hochům z ColorCaru za vystavení aut a v neposlední řadě všem sponzorům za nádherné dary.

Sluník

2010-05-16 17:26:33

Tak jsem zpět u Káti Sraz se povedl na jedničku s hvězdičkou. Děkuji za vše Organizátorům, sponzorům, lidičkám kteří dorazili a prostě všem co tam účinkovali. Kapela hrála moc hezky. Ještě teď nemůžu mluvit jak mám vykřičené hlasivky . A osobně se přikláním k tomu aby se min. za jídlo posílali peníze předem.

Všichni co jste nedorazili bez včasného odhlášení a měli jste zamluvené jídlo... JSTE OBYČEJNÝ HOVADA.....

Takhle se členové nechovají.

2010-05-16 17:39:27

takze tiez hlasime stastny navrat. dakujeme za nadherny vykend a myslim ze nam to nepokazilo ani pocasie, ked sa zide dobra partia. A hlavne specialne chcem podakovat kapele ktora urobila uzasnu zabavu.

2010-05-16 17:44:08

Taky poslušně hlásím že sem doma jenom sem cestou nikde nepotkal svoje hlasivky tak prosím kdo je najde ať mi je pošle Jinak super lidičky a super sraz už se zase na vás těším VEEEEEEEEELLLLLLLLKKKKKKKýýýýýýýýý poděkování organizátorů ste jedničky

tady pár fotek http://esik-14.rajce.net/...AN_KLUB_Horni_jeleni_2010

2010-05-16 17:51:33

Taky děkuju všem za perfektní organizaci, ačkoliv jsem se nezdržel tak dlouho jak bych si přál, přesto jsem vás všechny rád viděl A s placením minimálně jídla dopředu nemohu než souhlasit.

2010-05-16 18:02:31

Tak lidičky, já hlásím také šťastný návrat domů. Děkuji vám všem, kteří jste se zúčastnili, vytvořili báječnou atmosféru a všem tak dopřáli úžasný víkend . Další velké poděkování patří sponzorům, myslím, že letos se to velmi vydařilo a ceny byly určitě zajímavé . Děkujeme klukům z color caru, že s námi strávili několik hodin a dopřáli nám podívanou na nové nissánky . A kapela? Ta byla jedním slovem luxusní. Bavili jsme se všichni, užili si báječný večer, myslím, že to byla pomyslná třešnička na dortu. A že byla sladká . Ale to největší poděkování patří vám všem, kteří jste se k nám zachovali naprosto báječně, neotočili jste se k nám zády a pomohli nám. Tohle jsem nečekala a upřímně, ještě ted mi stoupnou slzy do očí, když si vzpomenu, jak báječně jste se zachovali . Smekám před vámi a moc moc velké díky vám všem, a už se těším na další akci, kterou pro vás uděláme. A věřte mi, nebude to za dlouho .

2010-05-16 18:25:44

A teď tedy jmenovitě i s částkami. Snad se dotyční chytnou za nos, napište mi do interky, pošlu vám číslo účtu. Oni to totiž za vás zaplatili všichni členové, kteří se zúčastnili. Museli se za vás zaplatit jídla, která byla objednaná a se kterými jsme v pátek ráno, při příjezdu na místo srazu, počítali.

LukasKL 1092,-

Fizzbiker 546,-

Honza GT 273,-

Eksen 273,-

Honza09 126,-

Růža 63,-

Všichni jste měli dostatek času se odhlásit. Víte, do kdy se uzavírají registrace. Nehledě na to, že i potom, když vím, že nepřijedu, stačí zvednout telefon a zavolat. Čísla organizátorů máte na profilu daného organizátora, případně každý z vás někoho z klubu zná. Chápu, že se může občas něco nečekaného přihodit, ale dát vědět, já nepřijedu, je minimálně slušnost. Ve chvíli, kdy v den srazu mi dáte vědět, že nepřijedete, já můžu odebrat o ta jídla mín a pak nemusí nastat takovýhle problém. A nemůžete od nás čekat, že ještě ráno, v den srazu, budeme sedět na klubu a čekat, jestli někdo napíše, že nepřijede.

2010-05-16 18:26:29

Děkovačka všem co dali tento sraz do kupy vč. těch co přijeli Opět bezva zábava i program srazu.

Já osobně jsem ještě zlomenej, jak větev

2010-05-16 18:34:11

Děkuju organizátorům za bezva sraz, sice si toho zase tolik nepamatuju ale bylo to sqele.

Díky moc že sem vás mohl vidět.

2010-05-16 18:35:15

také se přidáváme a děkujeme za příjemné 2 hodinky na srazu :) opět jsme Vás všecky rádi viděli... calib a saryk

2010-05-16 18:38:04

Také bych rád poděkoval za skvělý víkend plný jídla, pití, zábavy ale hlavně skvělých lidí.

2010-05-16 18:52:40

také děkuju za super akci

2010-05-16 19:08:44

poslušně hlásím, že jsem již také v pořádku v Chaouškově a Uli to má ještě o deset kiláčků dál, ale určitě to také dobře dojede....

abych zhodnotila sraz...počasí bych nehrotila, jak už pravil Jožka, když se sejdou skvělí lidé, na počásko kašle i suchá větev...myslím, že holky to zvládly na výbornou a rozhodně je, za co jim vzdát hold, protože sama vím jaké jsou s organizací srazu nervy, a tohle si zaslouží opět a znovu potlesk, a nejvíc RESPEKT kapela nejlepší, kalba na bok nehorázná, lidičkové luxusní... pátek, sobota, neděle... větší "odpočinek" a odproštění od všedních starostí jsem hodně dlouho nezažila a vlastně jsem si nemohla ani nic jiného víc přát... z člověka pak upadne asi tak tuna zátěže.... Mám Vás fakt ráda lidičky a ještě jednou DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJÍÍÍÍ ZA VÁS

A co se týče té vzniklé nepříjemnosti...tak tak jak už řekla Míša, Lorry, Slunik, Beuča... nahlášení byste se měli skutečně chytit za čumák! Páč byste si měli uvědomit, že ten sraz je pořádán pro NÁS!

2010-05-16 19:10:39

No tak nevim co na to rict. Moc se omlouvam ale moc to nechapu u me to bylo neplanovane a musel jsem do prace i kdyz jsem mel nahlasene volno . A hlasil jsem ze me dovezou kluci ale bez odvozu se tezko dostanu na sraz. Nechteli na me cekat. Wally to vedel a fakt jsem se snazil. Tak ze mi poslete cislo uctu a ja si to zaplatim samozrejme.

2010-05-16 19:29:10

Pár foteček a těšte se na videjko co nahrávám na youtube - Wally líže primeru .Pak pošlu odkaz..

http://picasaweb.google.c...rniJeleni?feat=directlink


Odpovědět

1 ......... 7  8  9  10  11 ......... 13