Fórum - Téma


Neplaťte pokuty


Fórum Pokec všeobecný Neplaťte pokuty1  2  3

2009-02-25 15:57:24

Díky já jsem taky pacient na auta a tak se těším až vyrazím na jaře s novými al koly18 AC Schnitzer který mi naložil ježíšek ! Jen jsem se chtěl zeptat zda se zabíváš prodejem vosků nebo to byla jen tvoje parádička jak se dá vyleštit vůz?? Díky!!

2009-02-25 16:02:53

jiřina mohu s tebou souhlasit ale znáš nějaké jiné řešení kam ty peníze maj jít vždy to budou peníze a i pokud pujdou na provoz dětského domova nebo pod furt to budou peníze a přinejmenším ten domov bude mít zájem at jich je co nejvíc pak jedině ty peníze znehodnocovat.Takže tvuj názor nebudu příspívat na něčí obohaceni je jen alibistickej pokud to nemyslíš tak že budeš dodržovat předpis

jo libec pro tvé info že je jednoduší si nechat sebrat papíry a udělat nové abys mohl jezdit jako profík je jeden hroznej omyl.A to ten uděláš li si papíry na nákladák tak k tomu nemáš automaticky to profesní osvědčení to musíš tepr udělat.Vim o čem mluvím dělam řidiče 40 let a mám profesní.To by ti sice měla platit firma ale praxe je jiná mi to teda platila.

2009-02-25 16:29:13

Libec: Vosky oficiálně neprodávám, ale celkem často je míchám zákazníkům, kteří ke mně dojedou. Ono u těch vosků je lepší, když to auto a jeho lak vidím přímo, páč právě na míru namíchaná směs je nejlepší. Dá se to ale v pohodě zvládnout i dle návodu v článku, prostě vyzkoušet to a nebát se. Není na tom co zkazit.

2009-02-25 18:32:42

aumirku.To máš sice pravdu že ten profesák musíš dělat zvlášť ale jsem domluvený s autoškolou když doložím odježděný roky tak mi jej dají:: Samozřejmě je to trochu o dohodě s autoškolou! Rozumíš??!! Záleží na tom s kým dnes jednáš a ne jak je to nastavený!! A Fa. mi to cálne jsště abych to musel platit ze svýho!

Dorisko: Nestačím se divit jaká jsi šikulka smekám před tebou takových žen je pramálo!! Už jsem si obědnal ten vosk z brna jen nemůžu najít v diskusi ten článek o míchání ale jestli myslíš ten s tím teflonovým a silikonovým olejem tak to zkusím! A taky čumím jak si dobrá v názorech my chlapi jsme jiní ty to vše řekneš takovým způsobem že nemůže být chlap který by nesouhlasil!Ale je vidět že jsi ostřílená automobilová fanynka a Ještě ke všemu šikovná /zručná/ 6e ti chlapi můžou závidět tak jako já

2009-02-25 19:16:06

Libec, vůbec se Ti nedivím že žasneš nad odbornými znalostmi ,manuální dovedností a obecným přehledem paní Doris. Když jsem začal číst její příspěvky , domníval jsem se že "Doris" je pouze přezdívka a je to muž. A to jsi ještě neviděl neuvěřitelně precizní modely aut a lodí , které staví. Ano, smekáme před ní.

2009-02-25 19:45:57

Pavle 53 To si mně dostal já jsem první minuty myslel to samé ale žena se nezapře na její odpovědi to smekám. Kolik je dnes takových žen?? Sám nechápu protože co znám chlapi ntak na Doris nemají určitě i já ne!! Ale ženy jsou slabší v řízení aut ale když se vezu se svou přítelkyní tak mám někdy strach i já. Nebojí se bávko protáhnout pekelně rychle a to si valí jednou rukou a vždy vše v pohodě a v klidu. Má ráda auta jako Doris ale oproti ní jen jízdu v autech Doris je miluje jakkoliv!

2009-02-25 20:23:52

Téda, červenám se až až ....To si ani nezasloužím, vždyť zdrcující většinu toho, co vím o autech, znám od Vás, mužů! . Rozhodně mne to těší, že na mne takto pohlížíte, ráda sdílím své zájmy i názory s ostatními lidmi, třeba zde na klubu. Pokud taky něco málo vím z problematiky aut a podobně, ráda se o to podělím!

2009-02-26 09:33:05

Dorisko to my všichni se snažíme podělit se s čímkoliv ale na tobě je prostě něco zvláštní i kdyby si se naučila od kohokoliv ale musíš to mít v sobě. Kterýkoliv ženě ukážeš sem se lije olej OIL prostě zátka jak se dotáhne zátka tak se otočí a už hledají sedmset desítku 710 protože se zátka otočila už tam OIL nepatří. Doufám že mě chápeš!! Je jim to fuk a ty tím žiješ protože je to v tobě.Ale nejenom to každý jsme nějaký nemůžeme mít všichni stejný názor ale ty Dorisko to vše s ledovým klidem napíšeš tak že když to čtu tak si sednu na prdel. Málo chlapů má takový názor i když jsou tu borci to jo jsem i na fóru v bmw ale není si tam s kým tolik pokecat jak zde. Protože jsou tam většinou kluci z čech a mám pocit jako by si jezdili na svým písku a nechtěli nikoho mezi sebe pustit. Zde je to v pohodě!!


Odpovědět

1  2  3