Fórum - Téma


N16 - potahy sedadel


Fórum Almera N16 N16 - potahy sedadel

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N16  |  Naše vozidla


1  2

2008-12-15 18:15:18

A nebo stačí hlavně nějaký prase který si tam sedá v monterkách a když jede z práce tak se nepřevlíká

2008-12-15 22:26:30

HonzoBK,a zničené přední sedačky už jsi viděl? Divím se,že se o tom zatím nikdo nezmínil. Moje zkušenost:Almera N16 měla najeto 82000km a při koupi jsem si stavu sedaček nevšiml. Asi za dva týdny jsem zjistil,že molitan je proražený.Sedačky jsem rozebral a odstrojil. Zjistil jsem,že v kovové kostrukci jsou po stranách svisle použity plechové profily(úhelníky),které měly neodjehlené ostré hrany,o něž se molitan úplně rozřízl.Opravil jsem to tak,že jsem molitan slepil alkaprenem a z obou stran olepil(přeplátoval) silnou čalounickou látkou a na hrany úhelníků jsem navlékl rozříznutou hadičku.Oprava se zdařila.

S čalouněním taky nejsem spokojený. Mám asi tu nejrozšířenější šedomodrou barvu,na které je vidět opravdu každé smítko a skvrnka .A je to i vybledlé. U předchozího auta bylo najeto 170000km a čalounění bylo jako nové(nepoužívám potahy).

Pokud nejsem prase a pokud nechci nějak barevně doladit interier,jsou podle mě potahy zcela zbytečné. Když si pořídím auto,proč bych si neměl užít hezkého čalounění.Mám ho přikrýt kusem vytahaného ,zmuchlaného hadru?Na to je přece dost času.Není třeba prodávat nebo likvidovat staré auto s čalouněním jako novým a neužít si ho.

A ještě něco. Po třech letech stále nemohu najít vhodnou polohu při sezení. Buď mám dlouhé nohy a krátké ruce,nebo ruce akorát a skrčené nohy a k tomu strnulá záda.

Prostě sedačky se podle mě( zdůraznňuji,podle mě) nepovedly a jsou velkým mínusem tohoto auta.

2008-12-16 07:47:31

Plně s tebou souhlasím, ta barva je hrozná - to že je to tak světlý!! to že je prořezanej ten molitan, tak to jsem viděl na Micrách apod., ale na N16 ještě ne. Ale viděl jsem an několika autech na té ostré neodjehlené hraně nalepenej speciální hadru pevnou - připadne mě to jako hadar od airbagu a myslím že to bylo originál. takže když se stímto setkám, tak tam taky tu hadru dávám. Jinak mám zkušenosti, že tento problém je u aut které používají lidé kteří mají větší pozadí a tím vlastně sedí i an rajích sedadel. A tvar sedadla ten radši nebudu komentovat, tak jak říkáš ty!.


Odpovědět

1  2