Fórum - Téma


N16 kastlik vlavo pod volantom poistky demontaz


Fórum Almera N16 N16 kastlik vlavo pod volantom poistky demontaz

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N16  |  Naše vozidla2016-10-07 17:11:05

Zdravím všechny a přesouvače zvláště. Na email mi přišlo upozornění na nový příspěvek:

http://www.nissanclub.cz/...m-poistky-demontaz-315341

jenže když na link kliknu, tak mě to hodí na hlavní stránku fóra. Nevím to jistě, ale domnívám se, že uvedený příspěvek byl smazán, nebo, což je pravděpodobnější, byl někam přesunut. Protože by mě zajímalo, jak ten kastlík demontovat, usilovně už deset minut hledám, kde by mohl mrška být. Ani jedno z klíčových slov mi ten příspěvek nenajde, pojistky ani poistky. Proto se obracím na "kompetentní": pomozte neschopnému v jeho pátrání, moc děkuji vopred!

A když už jsem v tom skuhrání, všiml jsem si, že se stalo jakýmsi nelogickým zvykem, že se stále více dotazů klade do Poradny, viz poslední dotaz na zimní pneu. Přitom tazatel má Nissan Qashqai, na kterého je tu "oddělení". Další, co má N16 se ptá na pískání v motoru atd...Proč to sakra nepíšete k příslušnému modelu??? Poradna je snad na všeobecné dotazy typicky http://www.nissanclub.cz/...z/naborili-mi-almerku-509

Nebo mě to někdo (rozumně) vysvětlí?

Dík Vladimír

2016-10-07 17:14:22

nevlad: úplne rovnaký problém u mňa aj s tým hladaním

djmj  
Michal
2016-10-07 18:32:15

Skúsil by som to zhrnúť. Vo fóre by sme chceli (hádam s tým budú ostatní súhlasiť) riešiť konkrétne problémy, hlavne technického charakteru. Tému som ja zmazal a oznámil som to zakladateľovi a vysvetlil mu to na chate. To ako sa dostať k poistkám som prišiel sám. Nie je tam žiadny fígel iba to vydrapiť von. Nepríde mi to ako zásadný problém, ktorý musí zaberať miesto na fóre. Ale ak chcete tak urobím fotonávod a dám to medzi návody.

2016-10-07 18:58:27

djmj: Ale to je právě to, o čem je řeč. Řešit konkrétní, technické problémy. Jestli tomu zadání tazatelův dotaz neodpovídá, tak fakt už nevím. A to, že se Tobě zdá ten dotaz "málo zásadní" je možné, ale je třeba si uvědomit, že mnozí členové tohoto fóra nejsou zrovna automechanici, a taková drobná rada jim může ušetřit spoustu trápení. Když jsem musel sundat tapecírunk ze dveří, byl jsem vděčný podrobnému popisu, co tu zanechal HonzaBK. Když jsem ho sundával podruhé, bylo to triviální i bez návodu. Každý, kdo na svém autě něco opravoval mi potvrdí, že často jednoduchá oprava - demontáž, může mít fatální následky, když si ulámu různé plastové čumprdlíky, západky a podobné montážní kravinky. Zvlášť když je zima, tak to jde docela snadno. Navíc je tu už založený topic o pojistkách

http://www.nissanclub.cz/...orum-tema/pojistky-297202 takže se dotaz dal přesunout tam.

djmj  
Michal
2016-10-07 19:10:31

nevlad: Ten topic dobre poznáš ;)

2016-10-07 19:16:53

djmj: No jo, párkrát jsme tam něco napsali Ale vidíš, to je zrovna ono. HonzaBK mu taky psal, že je to blbost, že si to má přeložit, což je pravda. Ale přesto si myslím, že to bylo nakonec užitečné všem.


Odpovědět