Fórum - Téma


N15 - hluk zvenku při vyšší rychlosti


Fórum Almera N15 N15 - hluk zvenku při vyšší rychlosti

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N15  |  Naše vozidla2009-10-30 00:00:13

je to taková pitominka a asi s tím nic udělat nejde, ale přesto se zeptám - když jedu rychlejš GPSkových řekněme tak od 140+ tak se mi zdá jakoby profukovaly okna, jak kdybych je neměl pořádně zavřený, ale prostě i když tou kličkou dovírám jak chci tak to pořád šumí, jde s tím něco dělat?

Dnes jsem v autě seděl vzadu po cestě po dálnici a u toho úplně posledního okýnka vzadu to taky nějak syčelo, přitom to se ani neotvírá to jsem fakt blázen.. No a od kufru (N15 5dv.) to taky trochu sviští ale to mě nepřekvapuje, zvlášť po té hopsavé D1..

Otázka, dají se ta okna nějak víc izolovat, může to být někde volnější těsnění, nebo je to asi normální..? Mjo a ještě mě napadlo, takové ty ofuky u oken, myslíte že tím by se něco pořešilo?

Taková blbost a já o tom napsal odstavce textu.. dík za čtení :))

2009-10-30 10:05:56

udelat se vždy da se vsim 140 a + nemas nikde povolene na nasich cestách, když ti to porfukuje pri takej rýchlosťi treba jet pomalsie (zaby bobra zachranís strom ) kličku mužes mať na doraz ked sklo nesedí spravne v tej bežke, to ani nevidno na oko ale počuť.ja to mal tiež rozobrať a nasadiť presne.nejakimy gebuzinamy sa da osetriť (veprovej masť ) aj guma okolo okna,pri najhorsom silikonom projet po okraji okna ale nakureni v aute pak mužes zabudnuť


Odpovědět