Fórum - Téma


N14 1.4 na Roztylech


Fórum Sunny N14 1.4 na Roztylech
2011-06-19 23:59:43

Dobrý den

Na Pražských Roztylech se u curlingové haly objevil vrak Nissan Sunny N14. Auto tam dojelo po vlastní ose, ale posádka tam vystoupila, zanechla telefonní číslo, dva kartony s lihovkou napsanou vyškovskou SPZ a neuvěřitelný nepořádek jak v autě, tak mimo něj.

První kroky samozdřejmě vedly k telefonování na ono číslo, ale beyvýsledně. Policie se vyjádřila tak, že auto nebrání provozu a aby mohlo být odtaženo musí uplynout roční lhůta. Vzhledem k tomu, že vrak blokuje část parkoviště, tak rok čekat nemůžeme. Auto je odemčené (majitel ho tak nechal) Vzhledem ke stavu už to asi na ježdění moc není, ale nějaké díly by z něj být mohly.

Majitel nereaguje a vlastně ani nevíme kdo to je. Legální cesta k odstranění do začátku sezony, kdy bude parkoviště celé potřeba víceméně není. Prosím vás tímto o pomoc.

Nenašel by se mezi vámi prosím někdo, kdo by si onen vrak odvezl?

Děkuji

Vít Souček

2012-02-03 20:32:08

Nechci být nepřející ale jen tak si ho nikdo odvézt nemůže ne? Potom tvrdit policii že jsem ho na tom parkovišti našel a na zahradě ho mám dokud nenajdu majitele by asi neprošlo.

2012-02-03 20:35:23

> „ Legální cesta k odstranění do začátku sezony, kdy bude parkoviště celé potřeba víceméně není”

Hlavne, že jeho zanechanie na mieste legálne bolo... Naložiť na odťahovku a zaviezť niekde kde bude menej zavadzať...

2012-02-03 22:03:40

Úplně jsem zapoměl na to, že jsem to tu uveřejńoval.

Už to není aktuální. (přecejenom přes půl roku tam to auto opravdu nemohlo stát)

Zhruba měsíc po tom, co jsem to tady uveřejnil, tak ho někdo odtáhl z parkoviště pryč. Pak asi dva měsíce stálo v řadě parkujících aut nad halou. A teď už tam není. A'ť už ho odtáhl kdokoliv, tak mu děkujeme!

2012-02-03 23:07:05

Je dobře že je problém vyřešen. Bohužel nejsme ve spravedlivém světě. Tento stát tu není pro občana ale občan jsou tu pro stát. Tragedií je že bychom měli začít každý u sebe nikdo z nás není oprávněn vůči ostatním porušovat pravidla pokud nechceme aby je vůči nám někdo porušoval. Jinak tu bude ještě větší bordel. . Na druhou stranu bych problém řešil stejně. Zapřáhl bych milé vozidlo a odtáhl ho někam kde v provozu brání aby měl příslušník důvod se starat... .


Odpovědět