Fórum - Téma


N 16 Imobilizer


Fórum Almera N16 N 16 Imobilizer

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Almera N16  |  Naše vozidla


1  2  3

2014-10-17 00:50:37

je zaujimave že startér toči napriek svietiacemu imo.(cervenemu auticku s klucikom) ja mam sice po facelift model, tiez 1,5 a obcas ma tiez nepusti nastartovat (svieti auticko a mozem tocit klucom ako chcem, vzdy je ticho aj starter) pomaha mi naslinit kluc, ale to vtomto pripade asi nepomoze...

2014-10-17 05:52:12

Ano točí a také se rozsvěcí opožděně, cca o 2-3 sek později než ostatní kontrolky.

Díky a hezky den.

Já jsem v oblasti kde ted žijí kratce, takže jsem ve fázi hledání. Dobra zprava pro mne je, ze některe servisy jezdi opravovat k zákazníkovi. Ted jde o to najít někoho, kdo mi dokáže říct, jestli aato pojede do servisu nebo na vrakac.

Cena aut je tu jinde než v cz a cena služeb taky.

2014-10-17 07:25:49

bonie: Podle mě už jsou pouze dvě možnosti: Kabeláž od spínačky, to tu ej někde popsáno v jiné diskuzi myslím že včetně objednacího čísla. Nebo ještě horší varianta zrezavělá kabeláž pod chladičema, to by znamenalo sundat nárazník, demontovat vodní chladič, chladič klimy odšroubovat a jen posunout, ab se nemusel vypouštět chladivo a pak rozebrat kabeláž co vede pod chladičem a zkontrolovat tahem postupně jeden drát po druhým, který je přetržený a kus ho nahradit.

Pokud máš druhý klíč zkus druhý klíč - to jsi tu taky ještě nepsala zda jsi to zkoušela. A ještě při startování můžeš zkusit hýbat kabeláží co vede od spínačky dolů pod volant, to už nám taky párkrát pomohlo k dočasnému zpojízdnění a pak oprava kabeláže viz výše.

2014-10-17 08:26:40

Kabely - spinacka, mám na plánu dnes :) opět az se rozedni :D už jsem zběžně koukala, ale je to tam tak na fest, že jsem si řekla, ze to snad ani ne a ono by právě proto mohlo.

už v podstatě jen čekám na nabídky servisů kam jsem psala. Všem jsem psala o home diagnostiku s tím, ze problém já vidím kolem immo, klíčku, spínací skříňky. Na tu spínací skříňku chci kouknout proto, ze je jedna k mání v sousedství na vrakovisti. Nezahalim, se snažím :D zauvazovala jsem do budoucna nad Autel autolink al319, zaujala mne zmínka o te code reader krabičce, tohle mi ale přišlo lepší a zjara možná dřív, budu kupovat další auto, tak by se to doma siklo.

Druhy klíč nemám, to už jsem tu psala a právě z toho důvodu uvažují o odpojení mimo. Ale nevím jak moc je to zásadní pro nissana. Pokud je tam nějaká závada kolem mimo, půjde a hodně rychle, protože klíč stoji tady polovic co odpojení. Kdysi jsem se takhle rozhodovala a udělala jsem dobre, když jsem immo nechala odpojit.

S tím chladičem, se asi moc nepodivam, neb stoji mírně z kopce a cumakem k obrubníku, ale kouknu co se da a jak se da :D

Děkuji a přejí hezky den

2014-10-17 12:43:59

bonie: Podle našich zkušeností nepomůže žádná jiná diagnostika než originál Nissan servis, protože na imobilizér musí být diagnostika Consult a ještě k tomu jejich originální karta která se do Consultu zasune.

2014-10-17 14:34:08

bonie: Možno by nebolo zle dat č.karoserie aspon by sme zistili čo je to vlastne za model.

Ak mate pobliž šrot a bolo by sa možne se šrotakem dohodnut ,tak by som na vyskušanie od neho požičal kluč tu krabičku na spinacej skrinke a r.j.motoru,

len najprv treba zistit čo mate za auto.

2014-10-17 17:51:13

Páni kluci, díky za tipy :) rozhodně si dám pozor a s tou spínací skřínkou z vrakáče to je taky dobrý tip :) jasně, nezapomenout ŘJ

krásný zbytek dne :) a děkuju za váš čas


Odpovědět

1  2  3