Fórum - Téma


Můžu na policii ?


Fórum Dopravní přestupky Můžu na policii ?1  2  3  4

2009-08-23 14:50:52

Zdar, mam takovej problem. Praskla mi poloosa hádejte na jakým autě :D a neměl jsem ted poslední dobou nějak peníze navíc, tak jsme s kámošem auto odtáhli k baráku a stojí tu pár tejdnů do kopce. No a vedle v baráku bydlí nějakej idiot, ještě jsem ho ani neviděl, kterej má oktávku a vzádu má tažný zařízení a občas parkoval nademnou a pěkně nasulcovanej. A jelikož jsem se zmínil že je to idiot, tak vám asi došlo, že se svým tažným mi nacouval do mýho auta, jenže nemám důkaz že to byl on, ale prostě vím že to z těch aut co parkujou má on jedinej tažný v tý vějšce kde byla ta SPZ promáčklá až se ohnula a vylezla z toho plastu. Tak jsem jí narovna a říkal si že to nějak přejdu, že možná taky někdy udělám nějakou blbost, jenže tohle se opakovalo podruhý, zase jsem ji narovnal a pak ještě několikrát, že SPZ má v sobě 5 dulku (vždy jsem to dorovnal) a pokaždý jsem to vysledoval když byl s tim krámem nademnou, takže není pochyb že si ten kreten myslí že když tam stojí nějaký auto 2 mesice ze je to asi vrak a prostě se o něj furt opírá, místo aby použil ruční brzdu při rozjizdeni. Naštěstí má primera zrovna v tý vějšce za SPZ železnou traverzu a nepopraskal mi nárazníky... jen zohejbal a trochu odřel čísla z SPZ.

Tak jsem se chtěl nakonec zeptat, jestli je možný ho nějak nahlásit na policajty, jenže nemam přímej dukaz a neni to velká škoda, spíš mě to se*e. Myslim si že to jeho tažný je demontovatelný, protože tam má dole takovej šroub se kterým to sundá podle mě. No a když nic netáhl a má ho demontovatelný, tak je to aspon na pokutu ne?

To jsem jeste nemluvil o tom, že mi to někdo poškrábal a serou na to holubi, ale naštěstí už to příští tejden spravim a budu parkovat jinde... Pokud to nepujde nějak naprášit policajtum, tak si snad pujcim od kámoše auto s tažným a taky tomu idiotovi aspon 10x zacouvám do toho jeho krámu.

2009-08-23 14:57:19

Kdyz nemas dukaz tak mu jedine dat prezdrzku nebo mu rozkopat ten jeho vrak normalne ho chyt pod krkem blba

2009-08-23 15:00:31

Podľa mňa na polícii s tým nepochodíš, ale na rozlučku by som mu po tom, čo spojazdníš auto zhodil matky z kolies a keď sa pohne, bude nižší ako formula Alebo klince pod každé koleso... Je to síce prilievanie oleja do ohňa, ale čo s takým grázlom? Prípadne sa mu na auto podpíš brzdovou kvapalinou

2009-08-23 15:01:05

No s tim tažným demontovatelným ? za to je pokuta když tě s tim chytí a nic netáhneš, ale nevím jestli jo, když stojí u baraku. Má tu čepičku na tý kouli pěkně sedřenou, podle mě to dělá furt někde i u obchodaku.

2009-08-23 15:04:07

Keď by aj prišla hliadka, ako mu dokážu, že práve niečo nepritiahol prípadne nejde ťahať?

To by ho museli buď chytiť za jazdy, alebo lepšie, ak by bol zapletený v dákej búračke...

2009-08-23 15:11:27

No prostě je to asi nerealny ho nějak taky nasrat legálně a do nějakýho ničení jeho auta se pustet nebudu, to bych se taky mohl probudit s rozbitýma sklama... Ale už mě napadlo třeba hodit mu na zadní (většinou nepojištěný a drahý) sklo tašku ze střechy, tako že při větru spadla ze střechy.

Ale už pár lidí musel naštvat, protože na zadním sloupku má pěknej obrázek od klíče.

2009-08-23 18:07:07

Pohodka . Prořezat gumy , nebo si počkat až jednou zaparkuje jinde a obtisknout mu prdel na čelní sklo ..nebo lépe n zadní ...popř si v pátek to auto vyčihnout a nasrat mu na střechu (už jsem to viděl na jednom autě ) . Nebo za ním zkusit slušně zajít , a požádat ho aby to nedělal jinač půjdeš na policii( jenom mu pohrozit ) jak se vysměje , tak mu to auto prostě strčit do prdele . *118kde bydlíš?

2009-08-23 18:34:25

Městská ani státní ti nepomůže pokud nemáš přímý důkazy nebo svědky co tě podržej, propíchat gumy je blbost, je to hlučný a může tě někdo vidět

Nejefektivnější je stará nebo nová brzdová kapalina natáhnutá v injekční stříkačce a jednoduše při procházce se psem či jen tak mu ten střep pokropit a snažit se zasáhnout převážně lakovaná místa karoserie , co se po čase stane asi nemusím říkat že Pokud ne tak si představ jak se začnou dělat bubliny a ta barva se začne sama loupat.

přesnou mušku přeji A netref hlavně to svoje nebo auto někoho nevinný ho

2009-08-23 19:06:40

teda vy jste sabotéři, hlavně mirindu bych nechtěl mít za souseda no ale na hrubý pytel hrubá zaplata..... No a na MP rozhodně nevolat, to je ztráta času, ti pomáhají snad jen když už má člověk prořízlé hrdlo, jinak mají moc práce s botičkama a měřením rychlosti.

2009-08-23 20:18:34

Pletete si pojem a průjem. Odkdy šetří MP dopravní nehody, byť se jedná jen o promáčklou značku od tažnýho při parkování? Tohle spadá pod republikovou policii, konkrétně skupinu dopravních nehod. A pokud jsi u toho nikoho nechytnul, že ti to ničí, tak s tím opravdu neuspěješ. Pokud bys ho u toho viděl, tak prosím, můžeš to nahlásit jako dopravní nehodu, pokud se s tebou borec nedohodne na tom, že dá souhlas k čerpání peněz na opravu tvýho auta pojišťovně. Pokud vůbec nějaká škoda vznikla. Zkusil bych za ním zajít a domluvit se, ať si dá pozor, pokud vůbec on je viníkem. Třeba se budeš divit a domluvíte se jako dva normální lidi. A pokud ti někdo tady radí, ať mu poškodíš auto za to, že možná se ti tažným opřel o SPZ, tak to považuju za radu opravdu debilní. Pokud mi někdo poškodí auto úmyslně, tak mu přerazím pazoury, ale skrz to, že mi někdo najede do auta kvůli tomu, že se neumí rozjíždět nebo parkovat, abych mu ničil jeho auto, tak to už je trošku moc. Nasere to, to jo, to chápu. Ale je potřeba se chovat normálně. Jedině tak se odlišuješ od dementa, který se pro vlastní potěšení projde po střeše zaparkovaného cizího auta nebo mu odře lak, aby neměl hezčí auto než on. To už spíš pochopím fetku, která mi ukradne autorádio, aby měla na žrádlo nebo fet.

2009-08-23 20:42:16

souhlasím se stanem jen ještě dodám tys ho nenačapal ale někdo muže načapat tebe jak ho poškozuješ hádej kdo to pak odsere

2009-08-23 21:13:10

Ale je rozdiel nacúvať do auta 1x, nech nežeriem 2x a pomaly už úmyselne 5x... to už tiež niečo značí o inteligencii danej osoby. Ak viem, že zakaždým to auto pri rozjazde trafím, tak buď začnem stávať o meter ďalej alebo úplne inde...

To je pomaly to isté, ako keď sedíš pred obchoďákom na plnom parkovisku a z vedľajšieho auta niekto vystupuje a jemne Ti ťukne do dverí, respektíve sa svojimi dverami iba dotkne tých Tvojich. Ak je normálny, minimálne sa pozrie a prípadne naznačí aspoň mávnutím ruky že pardon. Aj keď sa nepozrie, bol to iba dotyk... A potom je tu skupina dementov, čo svoje dvere div že nevykopne a nevyletia Ti krížom cez Tvoje auto, a tvári sa akoby nič. Už sa mi to párkrát stalo, že som tak sedel v aute a dotyčný sa zachoval ako v druhom prípade. Nemať na dverách ochrannú lištu, tak mám na dverách pás od okna po prahy, takto mám len krásnu ryhu v plaste... Kedže dotyčný nejavil známky akýchkoľvek emócií, vyletel som z auta a poriadne naňho zhúkol, že tak sa otvárajú dvere na maštali, keď sa do nej parkuje traktor a že keď ho to ešte mama nenaučila, rieši sa to minimálne slovkom prepáčte. V prvom prípade sa chlapík skoro zľakol a začal sa strašne ospravedlňovať, že je v strese a tak... a v druhom prípade to skoro skončilo bitkou, čo len dokázalo "IQ tykve" Ešte dobre, že nemám postavu krasokorčuliara

2009-08-23 21:34:16

kibo ale pořád je to v rovině jedna paní povídala dokud mu to nedokážeš nebo ho nenačapáš

2009-08-24 08:56:35

nj, prezumpcia neviny...

2009-08-24 09:58:20

no možná jsem měl tu SPZ vyfotit a ukazat, ale segra ma ted pujcenej fotak, už jsem ji rovnal, ale stále ta SPZ vypadá jako by do ní někdo mlátil kladivem. 1x nebo 2x bych to neřešil, si řeknu že je to píčus že neumí jezdit, ale 5x (viditelných 5 dulků) mi už přijde dost. Ted ty dulky nevypadaj nějak extra, ale rozdíl je když to neni narovnaný, přijdeš k autu a SPZ napůl vylezlá a ohnutá temež o 90 stupnu. Vyměna na úřadě jistě nebude zadarmo.

2009-08-24 11:35:54

To musela být slušná rána jestli byla fakt tak ohnutá, když jsem ještě bydlel u rodičů parkoval jsem s favoritem těsně za jejich auto s koulí, někdy jsem se až o tu kouli opřel, protože v garáží bylo málo místa no a měl jsem vždycky jenom malé důlky v přední značce, ale je pravda to byly jenom takové jemné doteky..... no každopádně jestli někdo parkuje stylem že jede pomalu dozadu a čeká až se nárazem zastaví o tvoje auto tak toho bych na silnici ani jinde potkat nechtěl....

2009-08-24 14:34:09

Pokud je to debil tak jediné co pomůže je parkovat jinde. Pokud se chceš pomstít tak tak by se " nic nestalo" musí to být rychlé aby tě nechytili.

Supr je pomazat př sklo jelením lojem. To než sundá tak opadá liští z dubu.

Nebo nastříkat olej do výfuku. Až se výfuk zahřeje tak to začně nezkutečně kouřit.

2009-08-24 14:43:30

Koukam vsichni zkuseny skutci . Nebo namazat plisnovej syr na vstup ventilace .

papir jo olej do vyfuku a typek by si sel koupit novy turbo ne ze by si myslel ze mu propousti

2009-08-24 15:31:25

V první řadě je potřeba mít jistotu, že jednám s člověkem, který za ono promáčknutí spz opravdu může a né hned přemýšlet, jak mu dojebat auto, abych si ulevil. Jsou mezi náma i tací, kteří prostě nedomýšlejí svoje jednání a chování a pak se může stát, že to dopadne takhle. Já osobně bych za ním šel a domluvil se s ním, pokud to půjde. Navíc je to prkotina, kvůli které tady někteří zbytečně zatěžují mozek tím, jak vymyslet nejlepší způsob poškození cizího auta. Na silnicích se dějí daleko horší zvěrstva a pokud mě někdo doslova neohrozí svým způsobem jízdy, tak to považuju za blbiny. Před dvěma dny mi borec nedal přednost, musel jsem dost brzdit a jen o chlup jsem ho minul. Vyletěl jsem na něj, ale když jsem viděl, že je z toho vedle víc než já, tak jsem mu jen řekl, ať se vzpamatuje nebo někoho zabije. Ani se neomluvil, jen kývl hlavou. To jsem ho měl zmlátit nebo co? A vy tady řešíte promáčklou spz. Pokud za tím chlapem nezajdeš si promluvit a třeba mu i pohrozit policajtama a hned mu budeš něco dělat s autem, tak seš u mě chudák. Až tě ten borec pošle do řiti s tím, že si bude dělat co chce a o auto se ti opřel on, tak pak prosím, nějaký ten naschválek neuškodí. Ale ničit auto, to ne. Taky to může nakonec skončit i tak, že si rozbijete auta navzájem a budete si dál dělat naschvály. Ale to byste potom oba patřili zavřít do ghetta k nepřizpůsobivým, ti se nějak podobně chovají. Doufám, že budeš napřed přemýšlet a potom jednat.

2009-08-24 16:12:20

primera má vepředu za SPZ železnou traverzu, takže se opřel až na ní a naštěstí tam neni plast co by mohl prasknout... ale vyhrála u mě možnost že jestli mě ještě nasere, tak vemu normálně lano, přeparkuju si až to opravim, a to lano mu přivážu na tu kouli a druhej konec ke kanálu na kterým parkuje :D ne sranda, ale člověka aspon pobaví co všechno vymyslí, když ho někdo sere... Nebo velice reálná možnost, že si pod to auto prostě v noci lehnu a to tažný mu odmontuju a vyhodim, protže bydlíme ve městě na sídlišti a pochybuju že má někde schovanej vzejk co tahá.


Odpovědět

1  2  3  4