Fórum - Téma


Moderátoři x Zamykači


Fórum Klubové záležitosti Moderátoři x Zamykači1  2  3  4

2009-12-04 17:59:42

nabo nasírač

2009-12-04 19:25:26

takhle by to mělo fungovat, na jiných klubech to tak dělaj, a dokonce to pošlou i soukromou zprávou, pár dní to tam nechaj, a pak smažou ale napsat "už to tu je, zamykám " je nanic,,to opravdu tuhle funkci dělat nemusí....

to je akorát k nasr....

K ostatním přízpěvkům se vždy ozvou, ale téhle diskuzi se vyhíbají,,nebudu jmenovat, to už o něčem svědčí

2009-12-04 20:05:44

co buh dělá dobře dělá a člověku nepřísluší ho soudit

2009-12-04 20:16:56

Ono člověk díky takovým zamykačům zcela ztrácí motivaci cokoliv napsat nebo poradit, ne každý je tak znalý, aby si to vyhledal, pokud to vůbec jde... Kdysi jsem tady na klub chodila ráda a hodně přispívala do diskuse, nyní mne to už nebaví a raději nic nepíšu.

2009-12-04 20:18:26

já se cítim velice podobně

2009-12-04 20:45:24

jo jáááá taky esťe si pamatuju cas ked som to spomenul ja ......... každy ma tu chcel ukamenovať........ vida ani to neni jedno kto tu istu vec napise ........ tudy zase 5 stran spamu ale když napisu že my zateka cez okno......... nikdo ani to nenapise že zavri tie okna když prsí ty hovado......... ono to ma i jednodusí resení !! netreba se ptat (tym padem spamovat) rovnou zajet do servisu a ani ruku si nezaspiníťe

EDIT 3 strany spamuuuuuuuuuu :-D

2009-12-05 10:43:59

No připadá mi to jak u nás v republice lid se bouří lid nadává ale vyvolení seděj nahoře myslej si něco o plebejcích ktterým není radno nic vysvětlovat a brát v potaz jejich názor

2009-12-05 22:42:23

Možná by trošku pomohlo, kdyby se do nadpisů necpaly slova týkající se konkrétního problému. Ale například se v sekci Almera dal nadpis jen převodovka, jen motor, jen řízení a k tomu maximálně ještě jedno slovo týkající se problému- cuká, olej, táhne a tak. Aby potom člověku ve vyhledavači, když zadá slovo nebo spojení, mu nevypadlo 180 výsledků a z toho 80 procent se netýkalo právě daného tématu, protože to bylo jen nepřesně nebo zdlouhavě popsáno v nadpisu. Takže bych možná uvítal kdyby se i nadpisy upravovaly, aby si člověk přečetl nadpis a věděl, že to tady může být a nebo určitě ne a nemusel procházet těch 180 témat. Pak se nedivím, že nováček se na to vyprdne a založí nové ve snaze si ušetřit práci. A i moderátorovi se bude lépe vkládat odkaz na starší téma, když nebude muset v té šílené nabídce hledat právě to, které se nejvíc týká dotazu v novém tématu. Moc do toho nevidím, tak nevím, jestli se to dá takhle dělat, ale párkrát jsem vyhledávač použil a často mě už bolely oči než jsem všechny výsledky pročetl a našel odpověď na svůj dotaz, pokud jsem ho našel. Ale je to první, co se snažím použít. Je to zbytečné, aby běžely tři diskuze o pneumatikách v Almeře, Primeře a i Technickém koutku a Tuningu.

2009-12-14 00:14:30

Původně sem to sem vubec nechtěl kopírovat,prostě mi to v tu dobu všechno tak nějak přišlo ,ale jen proto že čekám smazání tak : http://www.nissanclub.cz/...posts.php?topic_id=129195

2009-12-14 08:06:10

Zdravím všechny. dost jsem se pobavil.

po mě chcete, abych nic nezamykal atd, oháníte se tu pravidly a slušností atd. Ale co třeba dodržovat pravidla, která jsou tu stanovena? Zakládání duplicitních témat - to by mělo být základní pravidlo.

Kdyby se tu dodržovala 2 základní pravidla.

1. Jasné psaní názvů témat!

2. Než napíšu nové téma dám rubriku hledání a najdu si.

A te´d k zamykání - proč zamykám a nepíšu odkazy.

1. Když nebudu zamykat duplicitní témata, bude tu ještě větší bordel než je. (proč filip pořád dokola v této rubrice zakládá témata o zamykání, proč nepokračuje v tématu, které založil najaře a jmenuje se zamykání??)

Že by taky neuměl hledat, ale vzhledem k tomu že se známe osobně, vím že je to chytrej kluk.

Základní příčina duplicitních témat není že by to někdo neuměl, nebo že by byly špatný názvy, ale proto že se to člověkovi nechce hledat - pohodlnost - jsme všichni stejný.

2. Proč nemažu - nemažu proto, že čekám, že si to dotyčný zkopíruje do správné diskuze, bohužel se tak většinou neděje, protože v dané diskuzi již najde odpověˇd pro sebe. (samozřejmě se taky stane že na to zapomenu po pár dnech, protože se to posune dolů).

3. Pro nepíšu odkazy, čistě z praktických důvodů - čas který ztrávím vyhledáváním témat radši věnuju odpovědím na další dotazy. Když si člověk naučí ostatní, že za něj budou všechno hledat, tak už nebude hledat nikdo nic a všichni budou čekat na odkaz na správné téma a člověk už pak jen bude psát odkazy a zamykat . myslím si že každej kdo dokáže na stránkách běžných vyhledávačů najít odkaz na nissanclub, dokáže i tady použít rubriku HLEDAT.

4. zásadně nezamykám dotazy k mé osobě (až na dnešní vyjímku v technické sekci) a už vůbec žádné dotazy a témata nemažu (kromě duplicit).

Na závěr: Pokud chcete, seberte mě moderování dikuzí (dejte o tom třeba hlasovat, nebo ať se rozhodnou majitelé stránek). Ať se najde někdo, kdo to tu bude !opravdu moderovat! a dělat to tak jak by se vám líbilo - hlavně bez práce Vám vše najde. Vždy´t já místo toho abych tady psal můžu být třeba v dílně, nebo dělat užitečnější věci že??.

Proč jsem dodnes nereagoval na tuto diskuzi? Protože nemám nissana a proto nechodím do jiných rubrik než do technických (nebo pouze vyjímečně).

A na úplný závěr - chtěl jsem sem dát odkaz na diskuzi, která se jmenovala "co s HonzouBK" ale i když jsem ju já nesmazal tak ju nemůžu najít (asi neumím používat rubriku hledání ) - škoda - tam jste mohli pokračovat ve výpadech na moji osobu a měl bych to pěkně pohromadě!

Přeji všem pěkné vánoce a hodně km v novém roce bez nehod a všem přeji co nejméně zamknutých témat!! a sobě, ať nemusím zamykat moc duplicitních témata můžu jen v klidu odpovídat!

Ať žijí Velorexy, Citroneny a Nissany!!

2009-12-14 10:49:31

No ač s honzou zásadně nesouhlasím ohledně zamykáni a nejednou jsem psal že se chová jako buh a nepřipouští názor jiných musím uznat že opravdu nezamyká diskuzi proti jeho osobě a nejen v tom to tématu

2009-12-14 13:33:50

Tady nejde o tvoji osobu štvalo by mě i kdyby to byl kdokoliv jinej Problém je v tom že někteří lidé neznají ani přesný název "porouchaného" dílu např. "přístrojovka" někdo ji řiká ,palubka,někdo přístroje někdo muže napsat jen otáčkoměr,nebo palivoměr nebo tachometr. Já nebo ty nebo někdo kdo tomu rozumí si to najde ale člověk který tomu říká palubka si ve vyhledávači najde tak maximálně jak odstranit vrzání ale určitě né to jak na to když mu nemaká třeba otáčkoměr. No a když nic nenajde založí téma a někdo mu ho zamkne tak už se na to vykašle a řekne si že to tu je samej blázen a vyprdne se tady na to

2009-12-14 14:06:27

V tom máš částečně pravdu, ale zrovna ta palubovka je špatnej příklad, když v době zadávání nového tématu je asi o 5 řádku níže stejný téma. No když mu to zablokuju, takls e třeba naučí používat internet a vyhledávání. Myslím si že když hjledáš něco an aukru, nebo ebay apod. servrecgh, tak taky zkoušíš různý slova. Kdyby šlo o peníze, tak by si to našel. nejlepší by bylo, kdyby za kyždý duplicitní téma platil hříšník 10 kč majitelům stránek a pak na srazu to členové nissanklubu prožrali!! To by za chvilku byl sraz zcela zdarma!. Podle ěm je to jen a jen o času kolik tomu kdo chce amůže věnovat. No ale na druhou stranu, když mu nikdo neporadí, přijede k Vám na vrakoviště a utratí víc peněz za díly který nepotřebuje. (to neber osobně, taky mám takovejch dílů doma dost co jsem nakoupil a pak zjistil že to tím nebylo). ale nejvíc mě tankuje duplicita u témat který jsou absolutně nic neříkající - npř. jaký olej, jaký pneumatiky atd..

2009-12-14 15:26:54

pravda ale je že pro konkrétní díl je třebas i pár desítek názvu a jen snad 5 procent lidi to nazve správně nebo lépe řrčeno odborně do toho čeština slovenština háčky čárky a nikdo mne nepřesvědčí že ten vyhledavač se v tom vyzná.Uznám že někdy je opravdu ta duplicita třebas o příspěvek nížě.Ale to je vyjímka

2009-12-14 20:25:50

Já to vidím tak, že když někdo založí téma s názvem, který podle popisu závady neodpovídá, tak by mu to měl moderátor změnit, popřípadě přesunout a nebo zamknout. Bude o téma, které se nevztahuje k danému problému méně, vyhledávač nevyplivne 800 výsledků hledání a bude to přehlednější. Pokud nemůžu hned něco najít, tak většinou je to tím, že je nadpis o ničem a nebo nevím, co konkrétně hledám. Když se podívám na některé členy, jak figurují v některých tématech, co mají maximálně tři příspěvky, z toho dva odkazy na již probíhající diskuzi, tak si chvilkama říkám, jestli je to normální se ptát furt dokola na stejný kokotiny. Ale ono je to o tom, že borec šoupne do vyhledavače např. brzdy, vypadne mu fůra výsledků,ale jemu se nechce hledat, tak sem šoupne svoje téma. Furt dokola, jak u debilů. Stalo se mi, že jsem hledal skrz AAC ventil odpověď na svůj problém snad půl hodiny, než jsem to všechno prošel. Taky jsem se neposral a vydržel jsem u toho. Neříkám, že je to tak vždycky, ale většinou se dá najít. To bych nechtěl vidět ten bordel, kdyby se to nekorigovalo.

2009-12-14 21:10:09

STAN:Vubec nerozumíš tomu o čem píšeš Už sem JEDNOU! založil téma ohledně zamykání znovu upozorňuji že pouze jednou Dokonce i s návodem jak docílit čistoty vyhledávání. Mohu tě ujistit že zamykáním to rozhodně není . Protože zamčená a neodtraněná témata vyhledávač stále zobrazuije.Takže souhlasím s tebou v první větě ale stím rozdílem že zamčení samotné vubec nikomu a ničemu nepomuže A o to co ty si napsal na začátku se snažím od prvního založení tohoto tématu,tak prosím než začneš něco psát ujisti se že víš o té věci vše.

2009-12-14 21:20:34

To už se mi ani nechce, musel bych skákat z jednoho tématu na druhej, co současně frčí jinde a ono jich je více, takže mě znechucuje jen to pitomé hledání v několika tématech, když se to dá shrnout do jednoho a s přestávkama v něm pokračovat. Takže toto je moje poslední reakce, dál to nebudu komentovat. Promiň, že jsem s tebou nesouhlasil a taky nenapsal něco o malým péru zamykačů a tak tě morálně nepodpořil ve tvém boji za demokracii na klubu. Pardon. Asi se opravdu snažíš, ale zrovna teďka to teda nevyznělo moc ve tvůj prospěch, ale to nebyla asi jen tvoje chyba. Pokud jsi tady to téma nezaložil ty, tak sorry, vypadalo to tak.

2009-12-14 21:33:01

OK v pohodě Beru názor i negativní,jen musí bejt pravdivej Je pravda že sem byl už asi trochu tvrdej nebo spíš sprostej ale zase na druhou stranu to alespoň donutilo Honzu se vyjádřit. Akorát mi zase rozčiluje věta "klidně si pište co chcete jen se tomu směju"

2009-12-14 21:37:03

Sere pes, tak se budem chechtat všichni zvlášť, když nic vyhledavačem nenajdeš a potřebuješ nutně autem a téma zamčeno. Pak poletí z okna počál i s načtenou stránkou Nissanclubu.

Hlavně, že je prdel.

2009-12-15 08:09:31

Filipe my se smějem některým vyjádřením tady na foru. Protože buď musíš být naštvanej, nebo se smát, nic jinýho snad ani není, a nasírací nejsu! Já snad na foru v životě nepoužil žádný neslušný slovo, tomu se vyhybám (když tak použiji hvězdičky). Proč nemažu témata a jen zamykám, protože většinou než to zamknu už je tam nějaká odpově´d a bohužel nejdou témata spojovat. Pokud budu něco hledat a budu chtít ušetřit několik setkorun nebo tisíc, tak si rád přečtu vše co tu o tom je, třeba i půl hodiny tomu budu věnovat, ale nebudu věnovat čas každýmu kdo se duplicitně zeptá, abych mu vyhledal všechna podobná témata a na všechny mu dal odkazy. Akdyž mu dám odkaz na jedno, co když v rámci již existujících duplicit je správná odpověď zrovna jinde?.

Co třeba otázka jede mě ventilátor pouze na čtyřku?? To už se vždy jen nasmějua ihned blokuju a s tím snad souhlasíte všichni ne?? Pokud je téma zamčeno a je tam napsáno že se jedná o duplicitní téma, tak o to víc se snažím nalézt odpověď protože z textu vím že tu ěnkde je.

Co mě ale velmi vadí je rubrika technický koutek jako taková. tu bych navrhoval zrušit, protože tam jsou nas**ný témata ze všech typů. Proč nejsou otázky přímo u danýho typu? Na to by mě zajímala odpověď od těch co tam ty otázky dávají??

Stan34 až budeš vyhazovat ten počítač, tak řekni, přijedu si pro něj ho pod okno chytat, doufám že máš nějakej kvalitní zánovní třeba notebook Jinak s tebou naprosto souhlasím že musíš skákat mězi tématama, a to pokud bych nezamykal by bylo ještě horší, místo 2-3 témat by jsi skákal mezi 10 a více.


Odpovědět

1  2  3  4