Fórum - Téma


Magnetizéry Expander


Fórum Qashqai J10 Magnetizéry Expander

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan Qashqai J10  |  Naše vozidla2013-05-19 10:41:12

máte s tím někdo zkušenosti? http://auto.aukro.cz/jezd...-do-2-3l-i3251197931.html

2013-05-19 13:44:07

martinsor: Supr věcička, mnohem lepší, než sušená zaječí pacička na zpětném zrcátku - s tou mi klesla spotřeba jen o půl litru a výkon stoupl ani ne o 5 koní!

2013-05-19 14:34:08

janis: tak nějak jsem si to myslel.....

2013-05-19 15:17:19

martinsor: To sis myslel dobře, stojí to za . Brášci z Polska jsou zdatní obchodníci a prodají i rybě zápalky...

Mimochodem, v tom dobrozdání z autoklubu píšou na začátku, že testovali 3 měsíce, na konci už to bylo okolo 4 měsíců. "Testovali" to na ohrkaných šunkách, členové klubu a výsledky jsou jejich subjektivní názory - nikde kontakt na ty testéry, doklad o měření emisí před a po (jen tvrzení, že zlepšení naměřila STK - opět neuvedeno, která), atd. Spotřeba nižší až o 20% (a ti hloupí výrobci aut pořád dumají nad novýma drahýma řešeníma, které by stlačily spotřebu - tady stačí připnout magnet na hadici a jednou za čtvrt roku zajet k pumpě ), emise nižší (dáš na EURO 4 a plníš EURO 6), vyšší výkon motoru (bez přímovstřiku a turba ), pružnější a kultivovanější běh (holt ukázněné molekuly v palivu ), u vyšlehaných dieselů pak snížení kouřivosti ... A o vyšším lesku laku karosérie a pomalejším opotřebení pneu už ze skromnosti ani nepíšou . No nekup to, za 4 Karly!

P.S. Kdybys nevěřil, tady se to propíralo i se zkušeností:

http://www.nissanclub.cz/...y-expanderod-nazor-190608

2013-05-19 19:17:08

janis: díky za vyčerpávající odpověď...... , ale jako byznys je to dobrý . Vyrobit něco podobnýho ,nechat to o 100,- levnější dát tomu nějakej mega název jako třeba mega big power system.........prodat pár tisíc kusů a potom utéct z republiky

2013-05-20 02:08:28

martinsor: Ani nemusíš utíkat - firmu prostě zrušíš, založíš novou pod jiným názvem a jedeš dál. Reklamovat není co - že ti to nepomohlo? Hm, a jak to dokážeš? Dáš si v autorizované zkušebně za X tisíc změřit auto před použitím toho zázraku, pak znovu po aspoň 90 dnech, kdy se tzv. "stabilizuje nasycení trasy od magnetu až po spalovací komory" (bože, to jsou žvásty - kdyby aspoň v benzínu a naftě byly nějaké pólově orientované částice jako ve vodě ), abys prokázal, že magnetyzér má vliv 0,00000 nic? A frajer ti řekne, žes jezdil: jiným stylem, s jiným (nekvalitním) palivem, za horšího počasí, s pneu se zvýšeným valivým odporem, větším nákladem, blábláblá - napadá mě kýbl výmluv, na které by mohl svalit ten "nedostavivší" se proklamovaný výsledek. Ta záruka je fakt hezká, ale nevymahatelná a neprokazatelná a ten frajer to dobře ví, proto ji drze nabízí. Je to prostě jen barnumská reklama na naprosto neúčinný (na druhou stranu neškodný) kus magnetu. Kdysi se prodávaly magnetický náramky na ruce, děsnej hit - mělo to mít blahodárnej účinek na lidské zdraví. Dneska po tom neštěkne pes, než to zas nějakej koumák vyštrachá a opráší. Jinak mimo magnetyzérů jsou i kouzelný tablety do paliva, vrtulky do sání a vyvíječ čehosi, už nevím čeho. Všechno = .


Odpovědět