Fórum - Téma


Legenda?


Fórum 350Z Legenda?

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan 350Z (Z33)  |  Naše vozidla2010-04-06 18:03:42

Zdravím Vás všechny...už před časem mi proběhla hlavou myšlenka, zda-li se může stát Ztko legendou? Mnozí z vás by jistě řekli proč ne, vždyť je legendou už teď. Tedy alespoň nějak tak se jmenoval článek, který jsem o ztku kdysi četl. A včera mě tato myšlenka napadla zase, v momentě kdy jsem na jedněch webových bazarových stránkách našel asi 20 nissanu, které byly na prodej, ale něco jim chybělo. (bouračky, zaplavený kusy, vykradený...) V tuhle chvíli mi opět vyvstala na mysli otázka, jestli se opravdu může stát zetko legendou? Nemám na mysli jen legendu po technické, designové, nebo konstrukční stránce nebo jízdních vlastnostech tohoto skvělého auta " ha skvělého - že by legenda?". Samozřejmě zohledněme všechny tyto atributy. Ale může se stát, že jednou bude, tedy spíše nebude kde brát? Všechna ztka budou ležet rozebraná na dvorech a v garážích (dragův kus) nebo na vrakovištích? Může se stát, že se ztko stane cenným artiklem? A zachové kusy si budou stále držet svoji cenu, jako je to u drahých supersportů? To jsem zvědavý, jaké názory se zde objeví. Možná má myšlenka není úplně racionální, ale zajímalo by mě, jak to vidíte vy? Díky a šťastnou cestu.

2010-04-06 18:17:44

Tak jeho predci legendou jsou ,ale myslim si ze dnesni auta uz nikdy nebudou takovou legendou jako ty stare protoze dnesnich 350Z se vyrobi daleko vic nez treba 240Z . Ale myslim si ze bude celkem ceneny za 30. let ,ale uz nikdy nebude mit na stare auta kterych bylo par kusu.

Kdyz dam priklad tak jsme zdedili Mercedesa W123 200D r.v 81 auto uz v nic moc stavu po karosarske strance a toho auta se nebylo mozno zbavit za 5000kč (a kdyz ho zrenovujes cena tak 50 000kč) Tak jsem ho dal nakonec za 1000kč at si ho nekdo veme bylo mi lito ho likvidovat, to uz bylo hodne zajemcu ,ale proste to auto nema takovou cenu uz jich bylo moc.


Odpovědět