Fórum - Téma


kontrolky?


Fórum 350Z kontrolky?

Manuály  |  Inzerce  |  Model Nissan 350Z (Z33)  |  Naše vozidlaSan
San
2012-03-07 23:22:08

nazdar panové,

nějak mi blbnou kontrolky na zetku, asi to není nic závažného, ale štve mě to :/

začnu tím, že nám bouchnul motor, takže jsme kupovaly nový a celý ho vyměnily a od té doby se děje toto:

1- když jdu prudce na brzdy, tak se mi rozsvítí ruční brzda a když přestanu brzdit, tak zase zhasne?

2 - a když jedu a mám klasicky zapnuté všechny systémy a začnu trochu kravit s těma systémama, tak se mi samo od sebe rozsvítí ESP off a někdy i prokluz kol a ať mačkám esp jak mačkám, tak pořád svítí, ale mám pocit, že funguje. Že je to jen o tý kontrolce, ale přitom je zaplý? Hm a když vypnu motor a nahodim ho znova, tak je to klasicky zhasnutý a můžu té vypínat a zapínat.. a někdy to takhle prostě zlobí... kraviny, ale pro mě je to takovej mazel, že smítko na zemi je už špatně :))

Díky za rady panové...

2012-03-08 07:19:27

No na první otázku jaká je hladina brzdové kapaliny , kontrolka ručky je spojena s nádržkou na brzdovku a ukazovlo by to nízkou hladinu a toto je spojeno z opotřebením brzd . No to ESP když svýtí řeklbych že nefinguje jestliže je funkční tak jde vypínata zapínat ale tam nevím někde špatný kontakt , špína na snímači kola u ABS , a když tak co se děje s ABS to funguje ? Chtělo by to diagnostiku .

San
San
2012-03-08 08:11:55

Jo, zkouknu tu hladinu..., ale je to 2 měsíce po kompletním servisu ze vším všudy

No,o víkendu se pojedu zase projet, tak to zkusím pokud to udělá a zkusím jestli funguje ABS, normálně mi jde ESP on/off a takhle když se rozsvítí samo, tak to tlačítko pak nereaguje vůbec. Ale přišlo mi ,že mě to furt hlídalo, když jsem to někdy moc přidup... zkusím to ještě podrobněji, abych řekl :)) a pak to šoupnu na diagnostiku

2012-03-08 23:21:25

Presne tak, staci jen dolejt brzdovku po max carku a pak menit desky az kdyz slysis kovovej zvuk:)


Odpovědět